هاوایی برای دریافت $30M در بودجه فدرال برای کمک به بی خانمان ها در طول همه گیر

  • آسوشیتد پرس

    سناتور. برایان Schatz, D-هاوایی صحبت می کند در مورد کوروناویروس در 3 مارس سال 2020 در واشنگتن است. Schatz گفت: هاوایی دریافت خواهد کرد بیش از 30 میلیون دلار در بودجه فدرال برای کمک به خانواده های بی خانمان و افراد در طول coronavirus.

هاوایی تنظیم شده است برای دریافت بیشتر از $30.8 میلیون دلار بودجه فدرال برای کمک به خانواده های بی خانمان و افراد در طول COVID-19 گیر با توجه به گزارش ایسنا ، برایان Schatz.

Schatz گفت: شهرستان دولت قادر خواهد بود به استفاده از منابع مالی – مجاز توسط coronavirus لایحه کمک به بهبود و عمل اورژانس پناهگاه rehouse بی خانمان خانواده و تامین سلامت روحی و روانی حمایت از کار و کمک و سایر خدمات ضروری است.

“ما جمعیت بی خانمان است که در میان بیشتر در معرض این بیماری همه گیر و این مسئولیت ما را برای کمک به آنها را امن نگه دارید” گفت: Schatz در انتشار اخبار. “این بودجه فدرال را به ما منابع بیشتری برای کمک به پناهگاه بی خانمان خانواده ها و ارائه آنها را با بحرانی خدمات آنها نیاز دارند.”

بودجه از وزارت مسکن راه حل های اضطراری گرانت با توجه به Schatz, یک عضو مجلس سنا کمیته تخصیص بودجه.

با این بودجه شهرستان دولت ها ممکن است ارائه خدمات به طور مستقیم به بی خانمان جوامع و یا ارائه کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی ارائه دهندگان خدمات. بودجه ممکن است مورد استفاده برای آدرس انتقال بیماری و همچنین برای جلوگیری از فعالیت های خانواده ها و افراد را از تبدیل شدن به بی خانمان.

Schatz گفت: هاوایی قبلا دریافت نزدیک به 4 میلیون دلار از این برنامه دور اول از بودجه.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>