هاوایی آزمایش از نمونه های تصادفی برای coronavirus بازده نتایج منفی

  • ASSOCIATED PRESS Hawaii state Department of Health microbiologist Mark Nagata demonstrates the process for testing a sample for coronavirus at the department’s laboratory in Pearl City on Tuesday.

    آسوشیتد پرس

    هاوایی وزارت بهداشت میکروبیولوژیست علامت Nagata نشان می دهد که این فرایند را برای تست یک نمونه برای coronavirus در بخش آزمایشگاه در مروارید شهر در روز سه شنبه.

هاوایی مقامات بهداشتی باید آزمایش 31 نمونه های تصادفی برای رمان coronavirus که همه دوباره منفی به عنوان بخشی از یک ایالت نظارت برنامه ای برای شناسایی موارد کشف نشده و جامعه گسترش در جزایر.

وزارت بهداشت شروع گسترده تست جامعه در این هفته برای پیدا کردن که آیا دولت یک بزرگتر coronavirus مشکل تر از آن فکر می کند, پس از شکایت توسط پزشکان و جامعه نگرانی از کمبود گسترده تست. تست شد جمعه در دسته اول از منفی آنفولانزا نمونه.

“این خبر خوبی است برای هاوایی به عنوان نتایج مثبت را نشان داد جامعه گسترش بیماری” DOH گفت: در انتشار اخبار. “در حالی که ما نمی توانیم قانون را در جامعه گسترش این نتایج منفی در حال تشویق معیار.”

سلامت مدیر بروس اندرسون گفت: در یک کنفرانس خبری که هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی از جامعه گسترش — موارد است که نمی توان به ترسیم یک مسافر یا کسی که در معرض تماس با یک مورد تایید شده.

دولت آزمایشگاه بخش در مروارید شهر را تا سطح شیب دار تست به 200 نمونه های جمع آوری شده برای نظارت آنفولانزا که دوباره منفی برای آنفولانزا و سپس اطلاع آن دسته از تایید با COVID-19 برای جلوگیری از جامعه گسترش یافته است. بخش انتظار برای دریافت تا 400 نمونه از یک هفته از مطب و درمانگاه.

هاوایی دارای دو موارد تایید شده از رمان ویروس است که بیمار بیش از 145,000 — از جمله بیش از 2 ، 000 در ایالات متحده آمریکا — کشته و بیش از 5,400 در سراسر جهان به عنوان روز جمعه. اولین هاوایی مورد درگیر یک فرد در خانه قرنطینه بود که در بزرگ شاهزاده خانم کروز از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه گذشته و یک مرد مسن که به تازگی از ایالت واشنگتن که در آن ایالات متحده coronavirus مرگ و میر رخ داده است.

علاوه بر این برنامه نظارت و 54 از جدی ترین موارد آزمایش شده اند محلی از جمله کسانی که از Tripler مرکز پزشکی ارتش. نتایج آزمون در حال انتظار برای حداقل هفت مظنون از جمله دو در کائوآئی. DOH نیز نظارت بر 27 نفر در قرنطینه.

بیمارستان های خصوصی و درمانگاه نیز غربالگری بیماران با کمتر علائم شدید که ممکن است از دست رفته.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im