هاوایی معلمان سیل زده هیئت مدیره آموزش و پرورش با شهادت در برابر کاهش پرداخت

بیش از 900 هاوایی, مکان عمومی, مدرسه, معلمان, التماس با هیئت دولت از آموزش و پرورش به کاهش حقوق خود را برای دیدار با بلندی کسر بودجه.

به نظر آمد که نوشته شده شهادت برای هیئت مدیره در نظر پنج شنبه در آن به طور کلی جلسه کسب و کار.

بسیاری از معلمان گفت: 20% کاهش پرداخت — یک ایده شناور توسط رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige ماه گذشته — زور آنها را از حرفه و باعث خروج از مربیان که تنها وزش نسیم تا از آسیب رساندن به هاوایی ، دولت در حال حاضر کمتر از 1000 معلمان واجد شرایط.

“من از ترس اگر شما قطع معلم حقوق حتی در کوچکترین شما دنبال آن هستید در آنچه که احتمالا می تواند پیامدهای فاجعه بار گفت:” جوزف وود که می آموزد در کیلوا بالا عنوان می کند ، “شما از دست دادن معلمان توسط صدها نفر به خاطر ما به سادگی نمی توانیم به اینجا زندگی می کنند.”

در این سال آغاز شده و با یک حرکت جسورانه برای مبارزه با هاوایی دیرینه کمبود مربی با افزایش پرداخت برای معلمان سخت به کارکنان مناطق جغرافیایی ویژه آموزش و پرورش و هاوایی غوطه وری. اما فروپاشی اقتصادی که همراه COVID-19 انداخته است دولت یک بار قوی مالی به آشفتگی.

هیئت مدیره روز شنبه دستور را شامل نمی شود هر گونه اقدام در مورد معلم پرداخت. بودجه, ارائه, اما, املای شدید کمبود در انتظار درآمد و طیف وسیعی از گزینه ها برای مقابله با آن با آمار و ارقام از گروه بودجه و امور مالی.

در میان موارد ذکر شده “برای بحث مقاصد” شد و ضربه زدن به دولت در صندوق روز بارانی, برش, دولت پیشنهاد شده مکمل بودجه تعویق انداختن چانه زنی جمعی را افزایش می دهد, تعلیق کمک به صندوق های بازنشستگی و 19.2 درصد کاهش در حقوق و دستمزد از طریق کارگردانی ترک بدون پرداخت برای بسیاری از کارکنان دولت.

که آخرین مورد احساس خطر و گالوانیزه معلمان در سراسر کشور ارسال در شهادت برخی نیز با ارائه نظرات خود را از طریق تلفن به جلسه مجازی.

“من درک می کنم این دولت است که در یک بحران اقتصادی, اما, یک برش از 20 درصد ظالمانه است” گفت: Ryan Kanetani ویژه – معلم آموزش و پرورش در Holomua ابتدایی در ساحل نروید. “با توجه به ما کوتاه در معلمان برش را افزایش می دهد که شکاف به عنوان به خوبی به عنوان تعقیب کردن زمان معلمان از ادامه ‘بیهوده’ کار بودن یک مربی.”

اگر چه هیئت مدیره را ندارد هر چند اعضای حمایت معلمان و کار آنها انجام شده است در طول بیماری همه گیر.

“با وجود این زمان شده است وجود دارد بسیاری از زیبایی بسیاری از معلمان رفتن بالا و فراتر از آن مطمئن شوید که دانش آموزان خود و خانواده دریافت آنچه آنها نیاز دارند” گفت: عضو هیئت مدیره Kaimana Barcarse. “وقتی که این ایده از یک معلم قطع پرداخت, آمد, آن را مانند باد گرفته شده از خود را به بادبان. آنها نه تنها حاضر شده اند رفتن بالا و فراتر از آن برای یک زمان بسیار بسیار طولانی.”

دبورا باند-جرارد نیز وزن در نمایندگی از سازمان های غیر انتفاعی پدر و مادر برای مدارس عمومی هاوایی است.

“در اینجا ما در گیر و ما می بینیم وجود دارد فشار بر هر کس که در وزارت آموزش و پرورش و در هیئت مدیره و در خانواده ها برای پیدا کردن راه های جدید برای پشتیبانی و آموزش دانش آموزان,” او گفت:. “و ما اعتقاد داریم که این کار یک معلم است که تنها برای گرفتن سخت تر و بیشتر به چالش کشیدن. بیشتر از زمان خود را صرف یادگیری راه های جدید برای آموزش سیستم های جدید به آهنگ و ما معتقدیم در این زمان هنگامی که ما خانواده ها و دانش آموزان ما باید خیلی از معلمان این امر می تواند کاملا ویرانگر زمان به قطع معلم پرداخت.”

زمانی که این پیشنهاد به صورت 20% کاهش پرداخت برای همه کارمندان دولت شد در اواسط ماه آوریل مجلس اسکات سیکی سنا و رئیس جمهور ران Kouchi سرعت صحبت کردن در برابر آن است. از آن پس رهبران دولت شده اند با توجه به گزینه های دیگر از جمله احتمالا بهره برداری فدرال کمک برای کمک به تعادل در این کتاب وجود محدودیت در استفاده از این پول است.

“دولت است که به دنبال در تمام گزینه های دیگر برای اولین بار” مدارس سرپرست کریستینا Kishimoto گفت: در این نشست است. “ما که تحسین و ما همچنان در جدول هل دادن برای جایگزین هایی برای کاهش پرداخت.”

ارائه بودجه مناطق ذکر شده برای صرفه جویی بالقوه از جمله در “متمرکز حقوق” “متمرکز گاه به گاه, استخدام,” حمل و نقل دانشجویی و محدودیت در nonsalary بودجه.

عضو هیئت مدیره Kili Namau’u از او خواست اعضای همکار و سرپرست به “انجام هر کاری شما می توانید به مطمئن شوید که ما را به قطع حقوق ما معلمان است.”

“آنها در زمان بازدید های سال پیش با furloughs (در محل قرار داده و پس از آن رژیم صهیونیستی است. لیندا Lingle طی رکود اقتصادی) و من می دانم که برای بسیاری از آنها نه از آن بازیافت,” او گفت:. “و من نمی خواهم برای دیدن برخی از بهترین و درخشان ترین و معلمان جانباز انتخاب کردن … چرا که آنها خواهد شد و ما هرگز بهبود یافتن از این است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de