هاوایی مجموعه چرخش برای Vanderbilt آزمون

ورزشی

آن است که نه فقط برنده مسابقات قهرمانی ملی و یا داشتن یک ثانیه-رکورد-بستن 13 بازیکنان انتخاب شده در سال 2019 لیگ اصلی بیس بال پیش نویس است. ادامه مطلب

آن است که نه فقط برنده مسابقات قهرمانی ملی و یا داشتن یک ثانیه-رکورد-بستن 13 بازیکنان انتخاب شده در سال 2019 لیگ اصلی بیس بال پیش نویس است.

یک علامت کالج بیس بال و موفقیت است که با داشتن تم موسیقی.

در هر Vanderbilt صفحه اصلی بیس بال, بازی, سوت شنیده می شود. صدا می آید از خودخوانده “Vandy ویسلر” که در واقع دو whistlers. واعظ فرانکلین سوت در طول بازی. جف بسته سوت در موقعیت های کلیدی.

سوت دمنده در میان چالش های هاوایی را در سه سری بازی در برابر دفاع از قهرمان ملی واندربیلت در هاوکینز زمینه است. امروز زمین برای اولین بار است که در 12:30 بعد از ظهر در Commodores’ Nashville دنیاست. پردیس.

“این رفتن به یک تجربه بزرگ” گفت: right-hander لوگان Pouelsen که خود را از چهارم شروع برای رزمندگان رنگین کمان.

Pouelsen روبرو خواهد شد میسون Hickman یکی از سه Vanderbilt شروع کوزه که مجاز به دست آورده اجرا در این فصل است.

کومار و کرنش است که به عنوان یکی از کالج بیس بال بهترین کوزه است برای شروع برای Commodores در روز شنبه. برای حرکت سوپاپ ماشین که 6-4 و 255 پوند است fastball سنجش زمان در 98 مایل در ساعت. او به طور متوسط 15.8 strikeouts نه هر نوبت.

“این رفتن به یک چالش بزرگ گفت:” آه right-hander هارون Davenport که شروع خواهد شد در برابر کرنش در روز شنبه. “من قصد دارم به بیرون رفتن و انجام کار و دریافت W.”

Pouelsen Davenport و براندون راس که شروع خواهد شد در روز یکشنبه صورت یک ترکیب است که در آن پنج hitters در حال حلاجی حداقل .330. گیر Ty دووال ضربه .417. آستین مارتین ضربه .397 هفت از 13 بازدید برای رفتن پایگاه های اضافی برای .788 ضربه زنی در صد. هریسون ری که به سرقت برده و 21 پایگاه در سال گذشته است 4-برای-4 دزد در این فصل است. The Commodores swiped 13 پایگاه در 14 تلاش است.

The Commodores بیش از فقط زنگ ها و سوت. پس از سقوط از عنوان مشاجره در سال 2018 آنها در یک رستگاری ماموریت در سال 2019. “هنگامی که ما نزدیک آمد و نمی آمد تا با آن زمانی که در سال آینده همه تا به حال یک هدف در ذهن” ری گفت. “من فکر می کنم همه ما می دانستیم که چه ما و آنچه که ما می تواند انجام دهد. آن را فقط در لحظه زندگی می کنند. این کار سخت بود (به برنده یک عنوان ملی). و من لذت می برد و هر لحظه از آن است. این باعث می شود شما عقب بنشینید و ببینید که چگونه سرگرم کننده از سوار شدن در آن بود.”

The Commodores دوباره برای این فصل است. آنها موفق به کسب هشت در یک ردیف به بهبود به 8-2. آنها رتبه شماره 2 در سراسر کشور.

این ‘کمان (7-3) انتظار به outfielder Scotty اسکات برای بازی آماده است. اسکات زد به راست-زمینه دیوار در هفته گذشته بازکن در برابر واشنگتن پس از آن بود beaned در گوش راست فلپ در زیر شب بازی. او در بازی نهایی دو بازی از این سری است.

“شما می دانید که پزشکی, شرایط امروزه شما می توانید آن را به آنچه شما می خواهید” اسکات گفت. “من ضربه به سر با یک 91-mph fastball. … من فکر می کنم این یک تصمیم جمعی به بازی نمی کند من در روز شنبه و یکشنبه. من احساس می کنم بهتر از همیشه در حال حاضر. من می تواند گام در این زمینه و من پسر.”

تایلر بهترین که جایگزین اسکات در بالای سفارش و در سمت راست میدان رفت و 4-برای-7 با سه اجرا در اسکات نبود. با اسکات پشت, بهترین انتظار می رود به بازگشت به میدان را ترک کرد.

از این سری اسکات گفت: “این یک چالش بزرگ برای ما برای رفتن و بازی بهترین بهترین ها در بیس بال.”

داونپورت افزود: “ما هر دو بخش برنامه های. آنها یک تیم بزرگ. ما یک تیم بزرگ. من انتظار, از, بازی, برای اطمینان حاصل کنید. اما هر کس یک بازی جنگجو در حال رفتن به بیرون آمدن با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im