هاوایی می بیند سوم متوالی رکورد جدید کروناویروس مربوط به موارد

  • JAMM AQUINO / MAY 2 A testing specimen is secured during a drive-thru COVID-19 testing by Kalihi Kai Urgent Care.

    JAMM آکینو / MAY 2

    یک تست نمونه امن است در طول یک درایو از طریق COVID-19 تست توسط Kalihi کای مراقبت های فوری.

هاوایی وزارت بهداشت مقامات امروز اعلام کرد یک سوم متوالی رکورد روزانه — 73 جدید کروناویروس مربوط به مواردی است که بیش از پنج رکورد قبلی از 60 نفر.

امروز موارد جدید شامل 68 در اوآهو و پنج در مائوئی آوردن ایالت تعداد کل عفونت پس از آغاز شیوع این بیماری به 1,622.

“پنجشنبه, جمعه و امروز اعداد نشان دادن آرامش از شیوه های ایمن از 4 جولای به خصوص در o’ahu ممکن است یک دلیل اصلی برای این روزانه پرونده های جدید,” دولت سلامت مدیر بروس اندرسون گفت: در نسخه جدید. “ما در حال شروع به دیدن بیشتر موارد در میان جوان تر به میانه سنی جمعیت ، بسیاری از کسانی که رله داستان از حضور در اجتماعات و احزاب و حوادث و یا اجتماعی در میله های زندان.”

با نزدیک شدن طوفان داگلاس در مسیر به سمت هاوایی مقامات دولتی وجود دارد گفت: 625 نفر در سراسر ایالت در حال حاضر در انزوا و یا قرنطینه به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض به کسی که تست مثبت برای COVID-19. مقامات گفتند که انتظار می رود تعداد زیادی از مردم در قرنطینه یا انزوا افزایش خواهد یافت و تا پایان امروز.

هونولولو برنامه ای برای باز کردن تا 25 پناهگاه برای مردم به دنبال پناهگاه از طوفان داگلاس. در پاسخ به طوفان هونولولو شهردار کرک کالدول در روز جمعه امضا اضطراری اعلام اجازه می دهد تا داخل سالن اجتماعات به بیش از 50 نفر به عنوان بسیاری ممکن است نیاز به تخلیه به یک طوفان پناهگاه اضطراری.

یادداشت سردبیر: این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد دوباره این بعد از ظهر.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de