هاوایی می بیند جدید کروناویروس موارد برای 2nd مستقیم بعد

  • BRUCE ASATO / BASATO@STARADVERTISER.COM Shoppers wearing masks wait in line to get into the Ross Dress for Less Store on South King Street Sunday, which reopened following weeks of closure due to the COVID-19 pandemic. With Hawaii’s low coronavirus infection rate, more businesses are reopening, but the state’s workforce and economy is still reeling from the shutdown of tourism.

    بروس ASATO / [email protected]

    خریداران با پوشیدن ماسک در صف انتظار برای دریافت به Ross Dress for Less فروشگاه در جنوب خیابان شاه یکشنبه که بازگشایی هفته بعد از بسته شدن با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. با هاوایی کم coronavirus عفونت رای بیشتر کسب و کار در حال بازگشایی است اما دولت نیروی کار و اقتصاد است که هنوز از وضعیتی وخیم از خاموش شدن از گردشگری است.

دوم راست, روز, هاوایی, مقامات بهداشت امروز گزارش جدید کروناویروس موارد در جزایر به عنوان ایالت عفونت تعداد باقی مانده در 643.

امروز روز ششم بود در مارس هاوایی که تا به حال هیچ تایید موارد جدید COVID-19 در وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت روزانه شمارش. روزانه ایالت جدید در مورد تعداد دفعات مشاهده شده است هرگز بیش از چهار در است.

از امروز 34 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 592 بيمار در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع. یک نسخه جدید مورد گزارش شد امروز. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

بیش از 91 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 83 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت. یکی از بستری مورد حذف شد از مجموع امروز به عنوان یک نتیجه از اطلاعات به روز شده در, مقامات گفت.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 414 در اوآهو, 118 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 20 در کائوآئی County, به گفته مقامات بهداشتی. کل نیز شامل 10 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

از بیش از 43,523 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی حدود 1.4 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت به طور معمول تعداد صدها نفر از جدید نتایج آزمون در هر روز.

وزارت بهداشت روزانه تعداد عفونت های جدید در هاوایی شده است در دو رقم از آوریل 18 زمانی که مقامات گزارش 22 مورد جدید.

داستان های مرتبط: خریداران خط به عنوان Ross Dress for Less فروشگاه بازگشایی

یادداشت سردبیر: این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de