هاوایی می بیند بیشترین تعداد جدید کروناویروس موارد و 26 مرگ پس از همه گیر را شروع

هاوایی ثبت بالاترین روزانه تعداد coronavirus موارد به عنوان طوفان داگلاس را تهدید می کند به کوبیدن جزیره های زنجیره ای.

“ما در واقع به دنبال در طوفان کامل به معنای واقعی کلمه که در آن ما باید افزایش (در مورد) از COVID-19 ما باید یک طوفان راه آینده ما” Health مدیر بروس اندرسون گفت: روز پنج شنبه در یک COVID-19 جلسه در وزارت بهداشت. “ما باید خیلی هوشیار در مورد گسترش بیماری در اینجا چیزهایی که به عنوان امن به عنوان ما می تواند احتمالا در روزهای آینده و هفته. آن وقت بر همه ما را به نگه داشتن جامعه ما امن است.”

مقامات بهداشتی گزارش مرگ یک زن اوآهو ارشد که قرارداد این ویروس تبدیل شدن به دولت 26th, مرگ و میر همراه با رکورد 55 جدید مورد تأیید بالاترین سطح از زمان شروع این بیماری همه گیر. رکورد قبلی بود 42 روزانه موارد گزارش شده در جولای 11.

“یکی از چیزهایی که قابل توجه در مورد این موارد این است که آنها به نمایندگی از طیف گسترده ای از حرفه های مختلف و فعالیت های … نشان می دهد که ما در حال دیدن برخی از جامعه گسترش در اوآهو بیشتر از ما دیده می شود در هفته های اخیر” اندرسون گفت. “بسیاری از مردم به تازگی ابراز نگرانی در مورد باز شدن مدارس در ماه اوت است. من می خواستم به تاکید است که باز شدن مدارس — هر دو مدارس دولتی به مدارس خصوصی و دانشگاه های ما — در حال رفتن به وابسته به ما در حفظ سلامت جامعه ما است. ما نیاز به مطمئن شوید که نرخ بیماری هستند به اندازه کافی کم است که خطرات نسبتا کوچک است.”

مقامات هشدار داد که سطوح بالاتری از COVID-19 گردش در جامعه می تواند به خطر اندازد بازگشایی مدارس در اوت. 4 و همچنین بازگرداندن فعالیت های اقتصادی.

“این واقعیت که درصد همچنان ادامه دارد و یا به طور بالقوه افزایش یک پرچم قرمز است که جامعه ما هنوز هم نمی گرفتن آن با هم گفت:” دولت اپیدمیولوژی دکتر سارا پارک. “ما در حال پسرفت در حال حاضر و ما نمی توانیم برای حفظ پسرفت چون ما را به خطر اندازد بازگشایی بیشتر — ما به خطر اندازد آوردن مسافران بازگشت ما به خطر اندازد به طور بالقوه در برخی از نقطه بازگشایی مدارس است.”

DOH اذعان کرد که آن را هنوز هم نمی خاص نقاط ماشه ای که تعیین بسته شدن و باز شدن مدارس. هاوایی مدارس به طور ناگهانی بسته شد در ماه مارس زمانی که وجود دارد بسیار کمتر COVID-19 عفونت.

اندرسون گفت: او ملاقات این هفته با یک نیروی کار به منظور تعیین نقاط ماشه برای مدارس و برنامه ریزی برای جلسات اضافی اما شده است که مانع از طوفان داگلاس. او را فاش نمی کند که در نیروی کار.

جامعه گسترش این بیماری یکی از عوامل عمده مقامات خواهد بود با توجه به در علاوه بر این به مدرسه آمادگی و توانایی وزارت بهداشت برای پاسخ سریع در مورد بررسی, تماس, ردیابی و تست سلامت ظرفیت و بهنگام نتایج آزمون, او گفت:.

روز پنج شنبه در این موارد جدید شامل 50 در اوآهو در هاوایی جزیره و دو در مائوئی آوردن ایالت تعدادی از عفونت پس از آغاز شیوع این بیماری به 1,490.

DOH است بازشناسی معیارهای مورد استفاده برای تعیین خطر در جامعه از جمله با استفاده از کلی درصد از آزمایشات که مثبت هستند به جای فقط تعدادی از موارد اندرسون گفت. در حالی که روز پنجشنبه در مجموع یک رکورد درصد از موارد مثبت است در اصل همان باقی مانده است. از 111,291 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی فقط 1.3 درصد مثبت بوده است.

وجود دارد 339 عفونت فعال در هاوایی و 1,125 بیماران در حال حاضر در نظر گرفته شد — و یا بیش از 75 درصد از افراد آلوده.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 155 مورد نیاز بستری با یک بستری در اوآهو گزارش روز شنبه. وجود دارد در حال حاضر 40 نفر مبتلا به کروناویروس در بیمارستان محلی از DOH گفت.

هونولولو شهردار کرک کالدول گفت که او مشکل ثبت اعداد به عنوان هاوایی ساکنان اجازه نگهبانان خود را پایین.

در حالی که کمک به یک توزیع مواد غذایی درایو بیش از آخر هفته او گفت: “من تو را دیدم خفه کردن نوزاد luaus بیش از یک صد زیر چادر — بدون پوشش صورت هیچ فاصله فیزیکی.”

“و ما دیدن نتیجه این نوع از همه چیز” کالدول اضافه شده در حالی که اصرار مردم به اقدامات احتیاطی. “آنقدر قربانی شده است میلیاردها و میلیاردها و میلیاردها دلار از دست داده است. و برای رفتن به عقب و تکرار آن برای بار دوم آن خواهد بود فقط یک غم انگیز, غم انگیز وضعیت از ابعاد حماسی است. و مردم در حال مرگ هستند. … وجود دارد که زندگی و مرگ عواقب آمده است که با و بدون مراقب باشید.”

پارک همچنین التماس جامعه به عمل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک صورت در اغلب شستن دست و ماندن در خانه هنگامی که بیمار است.

“بسیاری از موارد اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از مردم معاشرت و با هم یا با کار و همکاران و خانواده و یا دوستان در چند نوع تنظیمات — بدون پوشیدن پوشش صورت یا فاصله,” او گفت:. “من همچنان امیدوارم که همه در جامعه ما را حفظ شیوه های ایمن اما متاسفانه تداوم موارد جدید خواهد استدلال می کنند در برابر آن است.”

مقامات بهداشت گفت: آنها همچنان به “پیگیری و بررسی های متعدد خوشه” اما نمی خواهد فاش کردن جزئیات از شیوع بیماری.

“اگر ما نمی توانیم این اعداد را در مسیر درست رهبری ما ممکن است رو به re-اجرای محدودیت های” اندرسون گفت. “هیچ کس می خواهد که به اتفاق می افتد و این است که چرا از آن بسیار مهم است که هر کس به سهم خود هر روز و هر مکان در تمرین ایمنی برای خاطر سلامت در هاوایی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>