هاوایی می بیند یکی دیگر از رکورد روز جدید کروناویروس موارد

  • DENNIS ODA / STAR-ADVERTISER Medical assistants Kaylee Ishii, left, and Andrew Miscovich attended to the people that came to the drive-thru COVID-19 testing at the Kalihi Union Church on May 5. Hawaii hit another record number of daily coronavirus cases today with 60 new infections, mostly on Oahu.

    دنیس ODA / STAR-ADVERTISER

    دستیاران پزشکی Kaylee Ishii چپ و اندرو Miscovich حضور مردم است که به درایو از طریق COVID-19 تست در Kalihi اتحادیه کلیسا در مارس 5. هاوایی آمار یک رکورد دیگر تعداد روزانه coronavirus موارد امروز با 60 عفونت های جدید عمدتا در اوآهو.

هاوایی آمار یک رکورد دیگر تعداد روزانه coronavirus موارد امروز با 60 عفونت های جدید عمدتا در اوآهو.

دولت گزارش 58 مورد جدید در اوآهو یکی در مائوئی و هاوایی اقامت تشخیص داده شده از دولت است.

“ما نگران آن است که این سطح نسبتا بالایی از موارد تداوم در اوآهو. برخی از موارد ما گزارش امروز همراه با موجود خوشه شناخته شده موارد و خانواده گسترش یابد اما برخی دیگر جدید هستند unassociated موارد نشان می دهد که افزایش جامعه گسترش” دولت سلامت مدیر بروس اندرسون گفت: در انتشار اخبار. “در تماس با ردیابی ما همچنان برای شناسایی موارد در ارتباط با تجمعات و یا فقط حلق آویز کردن با دوستان نزدیک. تا زمانی که همه ما اهمیت جسمی فاصله گرفتن از افراد خارج از خانواده خود و پوشیدن ماسک ما به چشم انداز صورت و حتی بالاتر اعداد است.”

روز پنجشنبه مقامات بهداشتی گزارش مرگ یک زن اوآهو ارشد که قرارداد این ویروس تبدیل شدن به دولت 26th, مرگ و میر همراه با رکورد 55 new موارد تایید شده. قبلی بالا از زمان شروع این بیماری همه گیر شد 42 روزانه موارد گزارش شده در جولای 11.

وزارت بهداشت گفته است که با در آوردن اضافی تماس ردیاب برای کمک به با جدید مورد بررسی و تماس با ردیابی هر چند که جلوگیری نمی خواهد بیشتر در جامعه گسترش یابد گفت: دکتر سارا پارک دولت اپیدمیولوژی.

“همانطور که ما بیش از 400 تماس با ردیاب در حال حاضر آموزش دیده برای تقویت کارکنان موجود منابع ما منابع کافی برای این منظور است. با این وجود تماس, ردیابی و آزمایش به تنهایی نمی خواهد کنترل گسترش COVID-19” او گفت:. “هر کس نیاز به پایبندی به امن فاصله توصیه ها و ماسک در هنگام نزدیکی دیگران است. این تنها راهی است که ما به عنوان یک جامعه در حال رفتن برای جلوگیری از گسترش این بیماری عفونی.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>