هاوایی می بیند یک رکورد جدید 60 coronavirus موارد با 375 عفونت فعال در سطح ایالت

هاوایی آمار یک رکورد دیگر تعداد روزانه coronavirus موارد جمعه با 60 عفونت های جدید عمدتا در اوآهو به عنوان ساکنان آماده سازی به سر خم کردن پیش از طوفان داگلاس.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige به طور موقت برداشته دولت اجباری 14 روز سفر قرنطینه اجازه می دهد تا گردشگران به آماده شدن برای طوفان در حالی که هونولولو شهردار کرک کالدول صادر اضطراری اعلام و اجازه تجمعات از 50 یا بیشتر مردم در داخل خانه به عنوان شهر آماده برای باز کردن پناهگاه است.

“به عنوان آخرین چاره شما مجاز به شکستن قرنطینه اما تنها به تهیه تجهیزات لازم و مواد” Ige گفت. کالدول خواست ساکنان به پناهگاه در محل این آخر هفته.

مقامات بهداشتی گزارش 58 مورد جدید در اوآهو یکی در مائوئی و هاوایی اقامت تشخیص داده و از دولت, آوردن ایالت تعدادی از عفونت پس از آغاز شیوع این بیماری به 1,549. یک مورد قبلی از مائوئی برداشته شد و از این تعداد به عنوان یک نتیجه از اطلاعات به روز شده وزارت بهداشت گفت.

60 موارد مثبت برابر به 4 درصد از 1,499 جدید نتایج آزمون شمارش جمعه.

“ما نگران آن است که این سطح نسبتا بالایی از موارد تداوم در اوآهو. برخی از موارد ما گزارش امروز همراه با موجود خوشه شناخته شده موارد و خانواده گسترش یابد اما برخی دیگر جدید هستند unassociated موارد نشان می دهد که افزایش جامعه گسترش” دولت سلامت مدیر بروس اندرسون گفت: در انتشار اخبار. “در تماس با ردیابی ما همچنان برای شناسایی موارد در ارتباط با تجمعات و یا فقط حلق آویز کردن با دوستان نزدیک. تا زمانی که همه ما اهمیت جسمی فاصله گرفتن از افراد خارج از خانواده خود و پوشیدن ماسک ما به چشم انداز صورت و حتی بالاتر اعداد است.”

وجود دارد 375 عفونت فعال در هاوایی و 1,148 بیماران در حال حاضر در نظر گرفته بازیافت و یا بیش از 74 درصد از کسانی که آلوده می شوند.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 156 مورد نیاز بستری از جمله دو هاوایی ساکنان که تحت درمان قرار گرفتند در خارج از دولت است. وجود 30 نفر با COVID-19 در حال حاضر بستری در هاوایی با 13 بيمار در ICU و دو نفر در, پنکه, Lt. رژیم صهیونیستی است. جاش سبز در روز جمعه گفت.

روز پنجشنبه مقامات گزارش مرگ یک زن اوآهو ارشد که قرارداد این ویروس تبدیل شدن به دولت 26th, مرگ و میر همراه با 55 جدید مورد تأیید یا 2.2 درصد از 2,478 جدید نتایج آزمون گزارش شده است که روز.

قبلی بالا از زمان شروع این بیماری همه گیر شد 42 روزانه موارد گزارش شده در جولای 11.

وزارت بهداشت گفته است که با در آوردن اضافی تماس ردیاب برای کمک به با جدید مورد بررسی و تماس با ردیابی هر چند که جلوگیری نمی خواهد بیشتر در جامعه گسترش یابد.

نزدیک به 450 نفر آموزش دیده اند در دانشگاه هاوایی تماس با ردیابی برنامه در دسترس هستند به طور فعال توسط DOH به عنوان مورد نیاز برای ردیابی اطلاعات تماس COVID-19-موارد مثبت.

“همانطور که ما بیش از 400 تماس با ردیاب در حال حاضر آموزش دیده برای تقویت کارکنان موجود منابع ما منابع کافی برای این منظور گفت:” دولت اپیدمیولوژی سارا پارک. “با این وجود تماس, ردیابی و آزمایش به تنهایی نمی خواهد کنترل گسترش COVID-19. هر کس نیاز به پایبندی به امن فاصله توصیه ها و ماسک در هنگام نزدیکی دیگران است. این تنها راهی است که ما به عنوان یک جامعه در حال رفتن برای جلوگیری از گسترش این بیماری عفونی.”

از 112,790 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و بالینی آزمایشگاه 1.4 درصد مثبت بوده است با اندکی افزایش از 1.3 درصد از هفته های اخیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>