هاوایی می بیند 64 جدید کروناویروس موارد مربوط به ایالت مجموع رشد می کند به 1,683

هاوایی وزارت بهداشت امروز اعلام کرد مقامات 64 جدید کروناویروس موارد مربوط به آوردن ایالت تعداد کل عفونت پس از آغاز شیوع این بیماری به 1,683.

روز شنبه وزارت امور خارجه گزارش 73 جدید موارد راست سومین روز است که مجموعه دولت جدید مورد ضبط.

امروز موارد جدید شامل 54 در اوآهو هفت در Maui County, و دو در کائوآئی با توجه به دولت و وزارت بهداشت روزانه شمارش.

کائوآئی مقامات امروز گفت که در یک مورد یک مقیم و دیگر بازدید کننده است که هر دو مورد به نظر می رسد سفر مرتبط است. “کائوآئی منطقه سلامت اداری کارکنان در حال کار برای اطمینان از اینکه موارد با خیال راحت در انزوا و خود را در تماس نزدیک هستند با خیال راحت در قرنطینه قبل از طوفان بازدید” مقامات گفت.

مقامات گفت: به عنوان یک نتیجه از اطلاعات به روز شده یک مورد از هونولولو برداشته شد و از این تعداد امروز.

امروز ایالت coronavirus مورد مجموع شامل 1,345 در اوآهو, 153 در Maui County, 117 در جزیره هاوایی و 45 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل نیز شامل 23 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

دولت coronavirus مربوط به مرگ و میر می ماند 26, 19 در اوآهو شش در مائوئی و یکی از کائوآئی ساکن که درگذشت خارج از دولت است.

از امروز 478 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 1,179 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” و یا بیش از 72 درصد از کسانی که آلوده می شوند. دوازده نسخه جدید موارد گزارش شد امروز. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 163 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با دو بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

از 114,052 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی فقط 1.4 درصد مثبت بوده است.

یادداشت سردبیر: این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد دوباره این بعد از ظهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de