هاوایی می بیند 28 موارد جدیدی از کروناویروس که مقامات بهداشتی توصیه مراجعان از 2 هونولولو میله برای آزمایش

  • STAR-ADVERTISER The City and County of Honolulu had a drive-thru testing site, March 29, at Kakaako Waterfront Park to check for COVID-19. Hawaii health officials reported 28 new daily COVID-19 cases, all on Oahu, and are searching for patrons who may have been exposed at two Honolulu bars.

    STAR-ADVERTISER

    شهر و شهرستان هونولولو تا به حال یک درایو از طریق تست سایت, مارس 29 در Kakaako اسکله پارک برای بررسی COVID-19. هاوایی مقامات بهداشتی گزارش 28 جدید روزانه COVID-19 موارد همه در اوآهو و در حال جستجو برای کاربران که ممکن است در معرض در دو هونولولو میله های زندان.

هاوایی مقامات بهداشتی گزارش 28 جدید روزانه COVID-19 موارد همه در اوآهو و در حال جستجو برای کاربران که ممکن است در معرض در دو هونولولو میله های زندان.

تعداد موارد جدید کاهش یافته است و امروز به این دلیل که وزارت بهداشت دولت آزمایشگاه بخش بسته بود یکشنبه به دلیل طوفان داگلاس و خصوصی آزمایشگاه نیز انجام همه آنها coronavirus تست DOH گفت.

بهداشت عمومی کارگران هشدار می دهند که افرادی که حمایت Brix و استخوان در 1217 Hopaka سنت و عرصه 808 در 1020 Keeaumoku سنت بین جولای 16 تا 26 مارس معرض شده اند و باید با پزشکان خود را.

تا کنون DOH پیدا کرده است پنج مورد از COVID-19 مرتبط با این موسسات است. به عنوان بسیاری از هفت دیگر موارد مثبت به طور بالقوه در ارتباط با خوشه های بخش گفت.

“با توجه به شرایط مرتبط با این خوشه ما نگران وجود دارد ممکن است بیشتر افراد در معرض تر هستند و یا می تواند به شناسایی از طریق تحقیقات ما. به نفع سلامت عمومی ما در حال پرسیدن هر کسی که در هر کدام از این بارها در طول 10 روز به مشورت با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را به نظر در حال آزمایش برای COVID-19” دولت اپیدمیولوژی سارا پارک در انتشار اخبار گفت:, و اضافه کرد که متناقض با پوشیدن ماسک و فیزیکی فاصله.

DOH هشدار عمومی برای جلوگیری از گروه های بزرگ به ویژه بدون ماسک و فیزیکی فاصله. آن را نیز در بر داشت حداقل 36 مورد مربوط به یک خوشه مرتبط با تشییع جنازه حوادث.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de