هاوایی می بیند 2 مورد جدید از COVID-19 به عنوان coronavirus مربوط به مرگ و میر افزایش می یابد و به 17

مائوئی با COVID-19 سالگی در 17 coronavirus-مرگ و میر در هاوایی مقامات بهداشتی دولت امروز اعلام کرد.

بود بیش از 60 سال و اساسی شرایط پزشکی. او تا به حال شده است در مائوئی یادبود مرکز پزشکی از اواخر فوریه و عفونت رخ داده است در اواسط ماه مارس گفتند.

COVID-19 است نه اعتقاد بر این بود که علت اصلی مرگ به خاطر سایر بیماری های جدی اما ممکن است یک عامل کمک به او را عبور خواهد داد.

“ما تسلیت صمیمانه به خانواده و دوستان از دیگر ارزش عضو از جامعه ما است. COVID-19 است که هنوز هم یک مسئله حیاتی برای همه در هاوایی است. لطفا اجتماعی فاصله دستورالعمل و زمان قوانین اضطراری برای کمک به حفاظت از آسیب پذیرترین مردم” گفت: دولت بهداشت و درمان مدیر بروس اندرسون در انتشار اخبار.

یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

مقامات بهداشت همچنین اعلام کرد دو جدید تایید موارد coronavirus امروز اما گفت که این ایالت در مجموع همچنان در 620 پس از تجدید نظر داده است.

“به عنوان یک نتیجه از داده های تمیز کردن, دو تکراری موارد شناسايی و حذف از شمارش (یکی از هونولولو و یکی از Maui County)” مقامات امروز گفت.

دو مورد جدید در اوآهو و جزیره بزرگ.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 73 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با یکی از بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

در مجموع 544 بیماران بهبود یافته اند از زمان آغاز شیوع این بیماری با مقامات بهداشتی گزارش سه بازیافتهای امروز. بیش از 87 درصد از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر به عنوان طبقه بندی منتشر شده از جداسازی توسط دولت در بخش بهداشت و درمان.

امروز در سطح ایالت در مجموع شامل 400 موارد در اوآهو 116 در Maui County, 74 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. این ایالت در مجموع نیز شامل نه هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

داستان های مرتبط: Waikiki متصدی بار بیدار در بیمارستان, آزمایش منفی برای COVID-19 بعد از 6 هفته نبرد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de