هاوایی دانشمندان بخشی از تیم است که راه اندازی مریخ نورد به مریخ

  • ASSOCIATED PRESS A United Launch Alliance Atlas V rocket lifted off from pad 41 at the Cape Canaveral Air Force Station, today, in Cape Canaveral, Fla. The mission sent a Mars rover to the Red Planet to search for signs of life, explore the planet’s geology and much more.

    آسوشیتد پرس

    ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک برداشته از پد 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه امروز در کیپ کاناورال فلوریدا. ماموریت ارسال مریخ نورد به سیاره سرخ برای جستجوی نشانه هایی از زندگی, کشف, سیاره, زمین شناسی و خیلی بیشتر.

یک تیم از سه دانشگاه هاوایی دانشمندان انتخاب شده بودند در سال 2014 به توسعه ابزار ناسا برای مریخ نورد به نام پشتکار است که امروز راه اندازی شد از مرکز فضایی کندی در فلوریدا در یک ماموریت برای کشف هر گونه علائم باستانی مریخ زندگی است.

این مریخ نورد را در سفر را یکی از آخرین مریخ در سال یا حدود 687 زمین روز — با بازگشت تاریخ تنظیم شده در فوریه. 18, 2021.

جدید مریخ نورد ساخته شده بود را به انجام پیچیده و سخت افزار و ابزار برای انجام ارزیابی زمین شناسی در مریخ. در میان ابزارهای پیشرفته سیستم دوربین با یک پانوراما و 3-D تصویربرداری و توانایی زوم. پشتکار را نیز حمل “اثبات مفهوم تکنولوژی” به نام MOXIE است که اکسیژن را از مریخ’ دی اکسید کربن جو و ساز مجموعه به نام مدا فراهم می کند که اطلاعات در مورد وضعیت کنونی آب و هوا, آب و هوا و طبیعت گرد و غبار در جو است.

سه آه دانشمندان نقش حیاتی که در عمل رور ابزار است. سارا Fagents که یک محقق در هاوایی موسسه ژئوفیزیک و Planetology (HIGP) است Mastcam-Z تیم volcanologist. و HIGP محققان شیو شارما و Anupam Misra است که کارشناسان در طیف سنجی رامان و فلورسانس را به دنبال شاخص است که زندگی کرده بود احتمالا وجود داشته است و یا در حال حاضر وجود دارد در مریخ.

“کل مریخ در 2020 تیم شده است آموزش برای مریخ سطح عملیات با استفاده از ماموریت شبیه سازی بر روی زمین به طوری که ما قادر خواهد بود به آمار زمین در حال اجرا هنگامی که مریخ نورد زمین” Fagents گفت: در انتشار اخبار.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de