هاوایی پرونده جدید کروناویروس موارد برای 3rd مستقیم بعد

هاوایی مقامات بهداشتی گزارش جدید کروناویروس موارد در جزایر امروز به عنوان ایالت عفونت تعداد باقی مانده در 643 سوم راست بعد که دولت تا به حال هیچ افزایش می دهد.

تا کنون در دولت و وزارت بهداشت به گزارش هفت روز با افزایش روزانه تعداد. هاوایی دیده می شود در مجموع 35 مورد تأیید این ماه و این گروه روزانه تعداد عفونت های جدید شده است در دو رقم از آوریل 18 زمانی که مقامات گزارش 22 مورد جدید.

کائوآئی دیده است و نه یک مورد جدید در بیش از شش هفته و اوآهو است تا به حال یک مورد جدید در شش روز.

دولت را کم عفونت رای و کمترین-در-این-ملت مرگ و مير منجر استان و شهرستان رهبران به سهولت محدودیت و به تدریج شروع به بازگشایی اقتصاد است. با این حال صدها نفر از هزاران نفر از هاوایی کارگران باقی می ماند بیکار و یا شاغل کاهش ساعت.

از امروز 33 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 593 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع. یک نسخه جدید در مورد جزیره بزرگ گزارش شد امروز. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

بیش از 92 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 83 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 83 بستری شدن در بیمارستان در دولت, 58 شده اند در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 414 در اوآهو, 118 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 20 در کائوآئی County, به گفته مقامات بهداشتی. کل نیز شامل 10 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

از بیش از 44,523 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی حدود 1.4 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت شمارش 1,000 جدید, نتایج آزمون امروز در شمارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de