هاوایی سوابق 109 جدید کروناویروس موارد در بزرگترین روزانه سنبله پس از همه گیر رسیده دولت

  • CINDY ELLEN RUSSELL / CRUSSELL@STARADVERTISER.COM Vince Tenorio from Kalihi Kai Urgent Care administered COVID-19 tests at Geiger Community Park in Ewa Beach on July 18, 2020.

    سیندی الن راسل / [email protected]

    وینس Tenorio از Kalihi کای مراقبت فوری اداره COVID-19 آزمون در Geiger جامعه پارک در ساحل نروید در 18 ژوئیه سال 2020 است.

هاوایی ثبت 109 جدید روزانه موارد COVID-19 امروز — بالاترین تا کنون روزانه تعداد پس از همه گیر وارد هاوایی در ماه فوریه گفته بود Honolulu Star-Advertiser این صبح است.

دولت وزارت بهداشت منتشر شده رسمی خود را روزانه شمارش امروز. یک منبع که در جریان آخرین شمارش گفت: Star-Advertiser که روزانه امروز ایالت تعداد را به سه رقمی برای اولین بار با شکوه جمعه را بالا 73.

ده ها تن از COVID-19 بیماران بستری شده زیر متعدد شیوع کروناویروس, از جمله یکی در Kalihi در میان جزایر اقیانوس آرام زندگی در multigenerational خانوار.

هاوایی مقامات مطرح کرده اند امکان معکوس کردن حرکت های اخیر برای باز کردن اقتصاد پس از دولت شاهد افزایش روزانه موارد در طول هفته گذشته — 64 عفونت های جدید در روز یکشنبه 73 در شنبه 60 روز جمعه و 55 روز پنج شنبه.

قبل از پنج شنبه, هاوایی رکورد روزانه برای موارد جدید 42 بود در جولای 11. روز دوشنبه و سه شنبه این تعداد کاهش یافته و به 28 و 47 اما تنها به این دلیل که دولت آزمایشگاه بسته شد یکشنبه به دلیل تهدید طوفان داگلاس.

اخیر سنبله در coronavirus موارد باعث شده است تا مقامات به نظر برقراری 14 روز interisland سفر قرنطینه که برداشته شد ژوئن 16.

هونولولو شهردار کرک کالدول همچنین خواستار بسته شدن اوآهو میله های زندان برای سه هفته یک ماسک-پوشیدن دستور برای هر دو در داخل خانه و خارج از منزل و محدود از گردهمایی های اجتماعی به 10 نفر یا کمتر است.

“این یک نقطه عطف هیچ کس نمی خواست به دیدن در هاوایی است. ممکن است زمان برای یکی دیگر از بیدارباش در آنچه ما در حال انجام به صورت جداگانه برای جلوگیری از گسترش این ویروس حتی بیشتر,” گفت: دکتر جیمز, ایرلند یک جامعه پزشک. “در این مرحله ما واقعا نمی توانید سرزنش آن را بر روی گردشگران و اکثر کسب و کار ساخته شده است که تغییرات برای محافظت از ما. این پایین می آید به مسئولیت های فردی.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de