هاوایی هنرمندان ضبط افتخار کلاس 2020 با موزیک ویدیو

با وجود اقامت در خانه سفارش با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس, 22 هاوایی ضبط متخصصان صنعت هنوز هم آمد و با هم به کار بر روی یک موزیک ویدئو که افتخارات فارغ التحصیلان 107 عمومی و خصوصی و مدارس سراسر هاوایی. برندگان چندگانه هوکو جوایز Lehua Kalima و شاون Pimental پیش بینی آن را به عنوان یک راه می تواند آنها را در این سال فارغ التحصیلی چیزی ویژه برای هزاران نفر از فارغ التحصیلی سالمندان که می خواهم مجبور شده به چشم پوشیدن سنتی هاوایی به سبک مراسم فارغ التحصیلی.

“وجود خواهد داشت هیچ گردهمایی با همکلاسی ها و معلمان به مناسبت موفقیت های خود هیچ از آنها عکس خندان با leis تا پیشانی خود را احاطه شده توسط دوستان خود و خانواده” Kalima نوشت: به جزیره دیگر هنرمندان ضبط در حالی که او Pimental و صنعت موسیقی کهنه کار مایکل گراند برنامه ریزی پروژه.

Kalima, Pimental و گراند تصمیم به ترکیب دو فارغ التحصیلی فصل مورد علاقه: “Goodtimes با هم” نوشته شده توسط Cecilio رودریگز بود جزیره آمار برای Cecilio & Kapono در سال 1988 و “دوستان” نوشته شده توسط Christian music هنرمند Michael W. Smith بود که محبوبیت در هاوایی توسط Na لئو Pilimehana با موفقیت های مشابه در سال 1994. Pimental گراند و ایجاد موسیقی جدید خود را medley. دیگر شرکت کنندگان پس از آن ثبت شده سهم خود را در خانه و یا در حالی که در غیر این صورت رعایت مسئولیت اجتماعی فاصله سراسر هاوایی.

Kalima را نه لئو شرکای Nalani جنکینز و آنجلا مورالس آورده صدای خود را به این پروژه همراه با کالا خاوری Camarillo Kamaka Camarillo Kalenaku DeLima امی Hanaiali را Gilliom, Napua Greig, Kainani Kahaunaele, Kawika Kahiapo جاش Kahula هنری Kapono, Pomaika را Keawe – لیمان, Kimie خیش شان Na’auao, Kala خاوری قصبه جاش Tatofi آنا Vee, علامت یاماناکا و این دو از دل و Kapua Beazley.

رسمی عنوان “موسیقی ادای احترام به هاوایی کلاس از سال 2020 است.”

اجرای یکنواخت زیبا وجود دارد, پیام های ویژه و در پایان به فارغ التحصیلان مسلط به هاوایی و این فوق العاده است برای دیدن بسیاری از دوستان با داشتن یک زمان خوب با هم تجلیل از فارغ التحصیلان دبیرستان از کلاس از سال 2020 است.

Keli را لطف KSG فیلم آیا تولید فیلم. این hawai’i جامعه پایه و اساس و ریک Blangiardi underwrote هزینه های تولید.

سازمان دیده بان ویدیو در Facebook در facebook.com/ksgfilms/videos/696177254496139 و در یوتیوب در youtu.بود/ tO_RCG1huWc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de