هاوایی رنگین کمان Wahine softball team قطره 2

هاوایی ضرب و شتم | ورزشی

هاوایی و سافتبال تیم تا به حال یک ترکیب هفت خانه اجرا می شود و 23 بازدید اما هنوز هم از دست هر دو بازی خود را با اجرا در حالت طلایی کلاسیک در لیک ال سینور, کالیفرنیا., در روز جمعه. ادامه مطلب

هاوایی و سافتبال تیم تا به حال یک ترکیب هفت خانه اجرا می شود و 23 بازدید اما هنوز هم از دست هر دو بازی خود را با اجرا در حالت طلایی کلاسیک در لیک ال سینور, کالیفرنیا., در روز جمعه.

رنگین کمان Wahine (2-5) را دیدم اواخر رالی سقوط کوتاه در هنگام دست دادن به یوتا دولت 11-10 در اولین بازی. هاوایی به ثمر رساند و چهار اجرا در ششم هایلایت شده توسط Callee Heen سه-اجرای هومر اما هیچ دقیق تر در برابر Aggies (2-4).

این Wahine پس از آن کاهش یافت و به ارتش 7-6 لکه بینی شوالیه سیاه (5-1) یک 7-2 منجر شود. هاوایی به ثمر رساند سه چهارم و یک پنجم — آخرین در Heen را در 41 حرفه ای هومر — اما دوباره سقوط کرد.

این Wahine ادامه مسابقات بازی در روزتا کانیون پارک ورزش امروز با بازی مقابل سن خوزه دولتی و ایالتی ساکرامنتو. یکشنبه نهایی بازی ها را در برابر برادلی و Loyola Marymount.

Vulcans رالی گذشته جنوب ناصری در سافتبال (persian)

تاریخ outfielder Kamalei Labasan دو اجرا در پایین هفتم به هاوایی هیلو و سافتبال تیم 4-3 walk-off پیروزی بر جنوب ناصری در دومین روز از کاکتوس کلاسیک جمعه در توسان Ariz.

این Vulcans (3-5) شد برنامه بازی سنت مری (تگزاس) بعد جمعه است. بدون نمره گزارش شده است.

HPU زنان, تنیس, تیم شاهد UCSD

شماره 8 هاوایی و اقیانوس آرام زنان تیم تنیس روی برداشت تا اولین پیروزی این فصل را با یک پیروزی 4-0 بیش از UC سن دیگو در فیرمونت Orchid تنیس مرکز در ویمی, هاوایی, جزیره است.

کوسه ها (1-2) برنده دو از سه دونفره مسابقات برای اولین نقطه خود را و سپس برنده در Nos. 2, 3 و 5 تک آهنگ برای پایان دادن به بازی در برابر Tritons (0-3).

شماره 10 Vulcans سقوط در مردان تنیس

10-رتبه هاوایی در هیلو تیم تنیس مردان بود ناراحت UC سن دیگو در روز جمعه در ا دعوتی برگزار شد در صلح Lani انواع و باشگاه تناسب اندام در جزیره هاوایی.

این Tritons (4-1) برنده تصمیم گیری در مطابقت با Vulcans (0-1) در شماره 5 تک با Sreeganesh Manohara شکست سانتیاگو heather c, 7-5 و 6-0.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>