هاوایی تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند با وجود آنلاین شایعات از اختلال

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

نادرست و شایعاتی که در سراسر رسانه های اجتماعی در مورد خارج از آشوبگران پرواز از سرزمین اصلی به اخلال محلی تظاهرات نیست تاثیر مسالمت آمیز مارس از طریق Waikiki در روز جمعه اگر چه برخی از کسب و کار تصمیم به هیئت مدیره تا فروشگاه خود را فقط در مورد.

اعضای نوپای اعتراض گروه BLM_HI بودند طبعا عصبی بعد از ظهر جمعه به عنوان آنها برگزار شد مارس از علا Moana پارک ساحلی به دوک Kahanamoku مجسمه fronting Waikiki ساحل در پاسخ به تکان دهنده قتل جورج فلوید درگذشت مه 25 در حالی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن به او دوخته بود رو به پایین در خیابان.

“ما واقعا عصبی در مورد خبری که قرار بود در اطراف در مورد امکان غارتگران اما ما می دانستیم که معترضان به دنبال یک تظاهرات مسالمت آمیز گفت:” جنیفر رودریگز Flores, یکی از سازمان دهندگان. او گفت که او انتظار داشت که بین 100 و 200 راهپیمایان اما در عوض حدود 1,000 معلوم شد.

“من خیلی خوشحال هستم که بسیاری از مردم قادر به شناخت جنبش و بخشی از آن را بیش از حد.”

>> عکس: معترضان مارس در Waikiki بیش قتل جورج فلوید Breonna تیلور

ایمیل متون و رسانه های اجتماعی پست صبح روز جمعه گسترش اطلاعات ساختگی و برخی از پیام های تشویق مردم به دور ماندن از تظاهرات برای ایمنی خود را.

رودریگز فلورس گفت: پلیس اطمینان دهندگان آنها حفظ صلح از طریق کل مسیر.

هاوایی دادستان کل کلر Connors کنار شایعات دروغ از سرزمین اصلی آشوبگران و هونولولو اداره پلیس توییتی و در آن نوشته شده Facebook صفحه ای که رسانه های اجتماعی پست گفت: پلیس هشدار داده بود در یک بیمارستان به آماده شدن برای تعداد زیادی از معترضان مجروح شدند نادرست است.

Connors گفت: در یک ایمیل جمعه: “در حالی که رسانه های اجتماعی می تواند مفید باشد در توزیع اطلاعات گسترده همه می دانند بی شماری وجود دارد که در آن نمونه هایی از سیستم عامل رسانه های اجتماعی را گسترش اطلاعات غلط از طریق نادرست موارد. ما را تشویق خوانندگان و بینندگان به فهیم به تکیه تنها بر منابع رسمی اطلاعات و برای جلوگیری از گرفتار شدن در انتشار شایعات و/یا شایعات آنلاین نیست.”

رودریگز فلورس گفت که یک زن و شوهر از سخنرانان در روز جمعه تظاهرات اظهار داشت که شایعات تحریک برای به حداقل رساندن اعتراض کردند. اما یکی دیگر از سازمان فکر متفاوت است.

“اگر شما از شنیدن در فرودگاه کسی بد نیت آن را حس می کند که کسی که می خواهم به گزارش که به جامعه خود گفت:” Nikkya dr rick goodman, csp از هاوایی به صورت سیاه و سفید زندگی ائتلافی از رهبران جامعه و سازمان است که به دنبال عدالت و فقط درمان برای همه در هاوایی است.

“من نمی خواهم به این باور کسی بد نیت و که آن را ترس از تاکتیک فقط افرادی که مایل به اطمینان حاصل شود که جامعه ما امن است,” او گفت:.

هاوایی به صورت سیاه و سفید زندگی می کند انجام خواهد شد نیم ساعت از ورود به تکان دادن در Ala Moana پارک ساحلی با شروع از ظهر امروز. معترضان خواهد شد و سپس در ماه مارس به دولت کنگره را برای مناجات و بیشتر ثبت نام با تکان دادن. ماسک صورت آب و تنقلات ارائه خواهد شد.

“من سپاسگزار هستم و سر در گم در تعداد زیادی از مردم مایل به گرد هم می آیند برای کمک به مبارزه با بی عدالتی حتی اگر آنها ممکن است شخصا آن را تجربه” dr rick goodman, csp گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این در ماه مارس آغاز شده به عنوان یک ایده و پیشنهاد در میان ما بالا دانش آموزان که در حال حاضر تبدیل به بسیار بیش از آن است که به دلیل کار سخت و حمایت از جامعه ما است.”

این گروه انتظار حدود 1000 تا مارس امروز در برابر خشونت پلیس و بی عدالتی به ویژه علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و افتخار فلوید که مرگ موجب تظاهرات در سراسر جهان است.

خارج از افراطی حاشیه گروه گزارش وارد ایالات متحده بسیاری از شهرهای تحریک به خشونت و غارت که خدشه دار بسیاری از سرزمین اصلی تظاهرات در تضاد کامل با تظاهرات مسالمتآمیز و vigils برگزار شد در هاوایی است.

چند کسب و کار در اینجا شروع به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی بر اساس روز جمعه شایعات. در امتداد خیابان Kalakaua در Waikiki, لوکس, فروشگاه Louis Vuitton, کروم, قلب, Chanel, Tiffany & Co. و گوچی سوار کردن ویندوز خود را جمعه.

هریس کلیسای متحد متدیست در جنوب تاکستان خیابان در حال برنامه ریزی یک تظاهرات علیه نژاد پرستی از 4 تا 6 بعد از ظهر یکشنبه در پارکینگ کلیسا. کشیش Cheol Kwak تا به حال نه شنیده شایعات و گفت که او انتظار دارد اعضای از همه این جزیره را Methodist کلیساها برای شرکت در این تجمع است.

اگر کسی در جمعیت تبدیل می کند مخل او گفت: او را اعلام پارکینگ به مالکیت خصوصی و تماس با پلیس به آنها را حذف.

Kwak مطمئن باشید که “سازمان های اجرای قانون به طور مداوم نظارت بر فعالیت های مرتبط با گروه ها و افراد در حال برنامه ریزی برای قرار دادن خود را نامناسب و یا غیر قانونی به فعالیت در دولت است.”

شهرستان Councilwoman Kym کاج نیز صادر انتشار اخبار جمعه گفت: شایعات نادرست است. او گفت: اجرای قانون مقامات به او گفت که عکس های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی ظاهرا نشان میدهد مردانی که به اینجا آمدند به عنوان آشوبگران به خراب کردن تظاهرات مسالمت آمیز در واقع نشان داد مردم با دلایل مشروع بودن در هاوایی است.

مایکل آشپزخانه بنیانگذار Facebook گروه به سرقت رفته چیزهای هاوایی خواست اعضای آن به موارد دیگر از جمله شایعات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>