هاوایی معترضان تجمع به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در اوآهو در هاوایی, جزیره, مائوئی و کائوآئی

 • DENNIS ODA / DODA@STARADVERTISER.COM The Black Lives Matter march started at Ala Moana Park to the state Capitol on Oahu. As the protesters marched past South Street, Jeremy McClamp paused next to a police officer who flashed a shaka sign.

  دنیس ODA / [email protected]

  سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس آغاز شده و در Ala Moana پارک به دولت و کنگره در اوآهو. به عنوان تظاهرات و راهپیمایی های گذشته خیابان جنوبی, جرمی McClamp متوقف شده در کنار یک افسر پلیس که دیدم یک شاکا.

 • MARK LADAO / MLADAO@STARADVERTISER.COM Honolulu police are warning the public to expect traffic delays this afternoon between Ala Moana and downtown due to a large protest of George Floyd’s death.

  علامت LADAO / [email protected]

  هونولولو پلیس هشدار عمومی به انتظار تاخیر ترافیک بعد از ظهر امروز بین Ala Moana و در مرکز شهر با توجه به اعتراض جورج فلوید مرگ است.

 • KEVIN DAYTON / KDAYTON@STARADVERTISER.COM Hawaii island protesters gathered in Hilo today for a Black Lives Matter rally.

  کوین دیتون / [email protected]

  جزیره هاوایی فعالان در هیلو امروز برای یک زندگی ماده رالی.

هزاران نفر جمع شده بودند امروز در اوآهو, Kauai, مائوئی و جزیره هاوایی برای زندگی ماده تظاهرات به عنوان بخشی از سراسر کشور تظاهرات در تمام 50 ایالت و سراسر جهان است.

یک گروه از اوآهو Black Lives Matter معترضان در راهپیمایی بعد از ظهر امروز از علا Moana پارک منطقه ای به دولت کنگره را برای یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و بی عدالتی به ویژه علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

تجمع امروز در میان چندین تظاهرات اخیر در هاوایی به افتخار جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر سفید پوستی خود را برگزار زانو به پشت فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت در مینیاپولیس.

هونولولو پلیس هشدار عمومی به انتظار تاخیر ترافیک بعد از ظهر امروز بین Ala Moana و در مرکز شهر با توجه به یک گروه بزرگی از زندگی ماده معترضان. پلیس گفت: رانندگان باید انتظار تاخیر از علا Moana بلوار نزدیکی Ala Moana پارک ساحلی به Kapiolani بلوار به Piikoi خیابان و به Alapai خیابان.

رسانه های اجتماعی پست های امروز نشان داد صدها نفر حضور جورج فلوید با تجمع مردم در برگزاری علائم همراه Kaahumanu خیابان در کهولوی. در کائوآئی صدها ور رفته و جمع آوری شده در یک دایره بزرگ در اقیانوس در یک تجمع برای Floyd.

در جزیره بزرگ ده ها نشان داد با نگه داشتن نشانه اعتراض به نژاد پرستی و حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

حدود ظهر صدها نفر در حال حاضر جمع آوری شده در Ala Moana پارک منطقه ای برای هونولولو رالی بود که برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در 4 p. m.

روز جمعه حدود 1,000 راهپیمایان بسیج از علا Moana پارک ساحلی به دوک Kahanamoku مجسمه در Waikiki خواستار عدالت برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>