هاوایی و اقیانوس آرام در دانشگاه آماده به استقبال دانشجویان برای ترم پاییز با ایمنی تغییرات

با کلاس میله میله برای شروع Aug. 24 در هاوایی و اقیانوس آرام در دانشگاه — و-فرد آموزش برای اولین بار از یادگیری آنلاین رفت با توجه به همه گیر shutdown در ماه مارس — اعضای هیات آماده بودند و اعتماد به نفس و هیجان زده به استقبال دانش آموزان عقب با طراحی جدید و امکانات پروتکل با هدف خنثی کردن رمان کروناویروس گفت: HPU رئیس جمهور جان Gotanda در رسانه های تور از دانشگاه hub پردیس در برج سلام بازار در روز چهارشنبه.

“دانش آموزان در سراسر کشور ترجیح می دهند در دانشگاه به آموزش آنلاین” گفت: Gotanda اضافه کردن او معتقد بود که HPU تعهد به ارائه حضوری جلسات کلاس به آن 3,750-برخی از دانشجویان (با اجتماعی فاصله در گروه های کوچک) همراه با “هاوایی در حال بازدید قطعا به عنوان یک مکان امن” کمک به افزایش در سال اول برنامه قبل و بعد از رمان coronavirus افزایش است.

به عنوان یک نتیجه او گفت: حدود 500 عضو اول کلاس همه آنها را ساکن در HPU خوابگاه نشان دهنده افزایش 20 درصد بیش از سال گذشته است.

اما رئیس جمهور افزود: در هاوایی قرنطینه معافیت برای دانشجویان اعلام جولای 13, او می خواست برای اطمینان از ساکنان محلی که “HPU است پس علم همه گیر و در نظر گرفتن همه احتیاطی ممکن را برای سلامت و ایمنی دانش آموزان خود هیات و هونولولو و ایالت جوامع است.”

از این رو این تور پیاده روی که در آن Gotanda کشيش جنیفر Walsh, امنیت, مدیر, کریس مارتین, معاون Preswident ارتباطات Stephen Ward, Chief Financial Officer کودی پایین و سرآشپز سام چوی که اسکله 9 رستوران در خدمت به عنوان پردیس کافه تریا در مورد اقدامات احتیاطی.

>> عکس: HPU می دهد پردیس تور جدید روش های ایمنی

بازدید لگد کردن در بزرگ روح اتحادیه دانشجویی پس از هر کس که در این درب تا به حال خود را متوسط گرفته شده; بازدید کنندگان نیز باید با پر کردن یک پرسشنامه سلامت و تصویب تشخیص چهره صفحه نمایش کیوسک.

این نرم افزار به رسمیت می شناسد HPU کارکنان و دانش آموزان با نام حتی اگر آنها با پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان تایید شد توسط روزنامه نگاران که به ایمیل فرستاده خود را ID عکس ها در پیش است. کسانی که تا به حال عکس شد و ارائه مدالها بازدید کننده با عکس های خود را خواهد شد که این پروتکل برای اعضای عمومی بخش گفت.

ماسک صورت نياز توسط اعضای هیات امنیتی در ورودی و در طول بازار در فضای باز و همچنین در فضاهای داخلی به جز در خوردن و نوشیدن که محدود به خارج از منزل; HPU آرم ماسک بودند ارائه به تمام دانش آموزان و کارکنان و مدرسان داده شد سپر چهره, که همچنین یک گزینه برای دانش آموزان به خصوص در کلاس های آزمایشگاهی والش گفت.

در توقف بعدی یادگیری عوام بزرگترین درس در دانشگاه والش گفت: HPU شد “و در واقع بیش از” دستورات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اجتماعی دورى از جمله جدایی از میز و یا جداول و کاهش تراکم در تمام کلاس های درس و سایر مناطق و همچنین خود بازی کامپیوتری arena HPU E-ورزشی که به عموم مردم باز است ،

مثلا عوام “در سال گذشته نشسته 200 دانش آموزان و در حال حاضر کرسی تنها 60 با جدید میز مجموعه 6 فوت از هم جدا” والش گفت: با اشاره به دیگر ویژگی های استاندارد مانند روشن پلاستیکی سپر در بلندگو تریبون جلو و جدید سیستم های تهویه با افزایش فیلتراسیون.

در طول کلاس “معلمان را تشویق به باز کردن پنجره و سرپا نگه داشتن درهای باز” اجازه می دهد تا هوای تازه به گردش او گفت:.

همه HPU اتاق در برج سلام پردیس و در نزدیکی اسکله پلازا که در آن بخش عمده ای از کلاس ها برگزار می شود باید دست بهسازی ایستگاه های تعیین شده ورود و خروج درب های اجتماعی نشانگر فاصله بر روی طبقه و درمان شده اند با یک اسپری ضد میکروبی تایید شده توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان موثر در برابر coronavirus تا 90 روز والش گفت.

Gotanda اضافه پردیس نیز در فرآیند تبدیل آن کافی فضاهای باز به برگزاری کلاس: این شامل دو enormous دوم-طبقه lanais, سایه سقف بلند و مشرف به بندر هونولولو.

در طبقه دوم خوابگاه و اتاق خواب lofts تا به حال تخت برداشته شود به طوری که سه برابر و گاه به گاه چهار شد در حال حاضر دو برابر که در آن دانش آموزان خواهد بود دستور به انجام “فاصله خواب” با سر خود را در پایان مقابل از تخت خود که به دروغ در برابر جداگانه دیوار; علاوه بر این به یک حمام و سرویس بهداشتی, جامعه, حمام و سرویس بهداشتی بود و علامت و تقسیم.

HPU دانش آموزان که از تمام 50 ایالت و بیش از 60 کشور باید در هاوایی توسط Aug. 10 اگر آنها در حال انجام 14 روز در قرنطینه Gotanda گفت. دانشگاه محفوظ است کل یک هتل برای این منظور است.

ناهار خوری تغییرات شامل وعده های غذایی آماده برای بایگانی اطلاعات و یا در فضای صندلی بندر-سمت. وجود ندارد بیشتر بوفه Choy گفت: به عنوان یکی از سرورهای پر معروف خود ahi یا توفو را میبینم کاسه به منظور.

“هیچ غذایی در موتور آن را سخت به یاد” سرآشپز گفت که چرا او اصرار کالج مواد غذایی با استانداردهای خود را از رستوران ها و وراج Aramark است ساخت این اتفاق می افتد در “یک تلاش گروهی است.”

Choy افزود: “این می تواند هنجار جدید حتی پس از یک واکسن به دلیل بهداشت و ایمنی مواد غذایی.”

دانشجو شیائو وانگ یی – Beckvall که برنامه ای برای رفتن به مدرسه پزشکی گفت: او هیجان زده بود به پشت در دانشگاه برای اولین بار از ماه مارس است. “من قطعا ترجیح می دهند در شخص به کلاس های آنلاین,” او گفت:. “آنها احساس می کنم مثل یک راه بهتر برای من برای جذب اطلاعات, و آن را قطعا سخت تر برای ارتباط با افراد دیگر از طریق یک صفحه نمایش گفت:” افزایش junior زندگی می کند که با پدر و مادر خود را در Makiki – Manoa منطقه است.

به جای احساس constrainted او قدردانی HPU جدید احتیاطی: “اگر آنها نمی باید روش های جدید من نگران و تاکید کرد” وانگ-Beckvall گفت:, و اضافه کرد که صرف تابستان در کک فارغ التحصیل موسسه مطالعه COVID-19 او فکر HPU حال انجام یک کار خوب در حال آماده شدن برای دانش آموزان’ بازگشت.

اگر دانش آموزان در حال استفاده برای دانشگاه معافیت آنها می توانند هر چه زودتر شروع Gotanda و والش گفت: ارائه آنها را به اثبات که آنها آزمایش منفی برای این ویروس 72 ساعت قبل از پرواز به هاوایی و یا گرفتن یک آزمون اداره هاوایی مستقر در آزمایشگاه پس از بررسی به قرنطینه هتل. گرایش دانش آموز جدید شروع می شود Aug. 18.

Gotanda اضافه شده و او امیدوار است HPU سیستم ممکن است با ارائه ایده هایی برای امن بازگشایی به کالج ها و دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده و جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>