هاوایی مقامات می گویند مسافران و خدمه باید باقی می ماند در 2 کشتی های کروز رفتن به هونولولو بندر

هاوایی بخش حمل و نقل, مقامات گفت: این بعد از ظهر که دو کشتی کروز حمل هزاران نفر از مسافران و خدمه اجازه خواهد داشت برای بارانداز در بندر هونولولو اما هیچ کس در هیئت مدیره خواهد بود و مجاز به ترک کشتی.

اطلاعیه در مورد چهره در دستورالعمل اعلام کرد در اوایل که زیر آتش از اوآهو ساکن نگران شیوع کروناویروس.

حمل و نقل افغانستان امروز در بیانیه ای که بنادر بخش آماده است برای قبول این دو کشتی در بندر هونولولو برای سوخت گیری و تهیه مواد غذایی و لوازم, اما مسافران و خدمه اجازه داده نخواهد شد به ترک کشتی.

“تمام کشتی های کروز در 30 روز توقف در عملیات است که در اثر 14 مارس اعلام این خبر گفت:. در این زمان است که بخشنامه این دو کشتی در حال حاضر در دریا.

تصمیم به اجازه نمی دهد مسافران و خدمه به پیاده آمد و پس از فرماندار شنبه اعلام دولت “15 روز به سرعت گسترش” تلاش که در آن او در هدایت بازدید کنندگان به نظر تعویق انداختن سفر خود به هاوایی برای حداقل 30 روز حمل و نقل, مقامات گفت.

هر دو کشتی را بدون تایید موارد COVID-19 گفتند.

نروژی کروز خط نروژی جواهر حمل از 1700 مسافر بود مجاز به خالی کردن مسافران خود در ساموآ آمریکا است بندر پیجو پیجو. انتظار می رود برای رسیدن به یکشنبه.

Holland America Line را Maasdam حمل 842 مهمان و 542 خدمه است که برنامه ریزی شده به مقصد هونولولو در روز جمعه در اسکله 2. آن پورت در هیلو لغو شد و مقامات دولتی گفت: هونولولو ترجیح بندر.

“بهداشت و ایمنی از همه مردم در هاوایی است که همیشه در خط مقدم عملیاتی تصمیم گیری” نقطه مدیر جید Butay گفت: در یک بیانیه نوشته شده است این بعد از ظهر. “در حال حاضر همه منابع دولتی متمرکز شده و به سمت کارگردانی شامل گسترش COVID-19.

“اجازه می دهد بیش از 2500 مسافر و خدمه به پیاده را بیشتر فشار این منابع است. HDOT و دولت ها اجازه می دهد که کشتی ها به اسکله در بندر هونولولو به طوری که آنها ممکن است سوخت گیری و restock.

“نه کشتی بود در اصل برنامه ریزی شده را به هاوایی نهایی آن پورت و هر دو را حمل به مقصد سرزمین اصلی که در آن منابع بیشتر می شود marshalled برای رسیدگی به مسافران و خدمه به درستی.”

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige و گفت: تمام مسافران کشتی کروز نمایش در خواهد آمد حرارتی اسکن و مصاحبه با پزشکان قبل از پیاده در هونولولو شروع جمعه.

اما ساکنان هاوایی با ترس از بیشتر coronavirus گسترش مسافران ابراز مخالفت با کشتی کروز مسافران پیاده در هاوایی بنادر از جمله بندر هونولولو.

بسیاری از سؤالات و شایعات پرورش داده تا پس از Westerdam یک Holland America Line, کشتی کروز, وارد, و خدمه آن متحرك در اسکله 2 در روز دوشنبه. آن را ترک گفت.

نقطه مقامات پاسخ نمی دهند سهشنبه به Honolulu Star-Advertiser که چگونه بسیاری از کشتی 680 خدمه و 18 قرارداد خدمات کارکنان دلپذیر است.

داخلی, یادداشت با تجارت خارجی در منطقه, مدیریت و به دست آمده توسط Star-Advertiser گفت که این کشتی پردازنده پزشک خواهد بود انجام غربالگری.

تمام 16 COVID-19 موارد در هاوایی تلقی می شد به عنوان منتقل می شود با توجه به سفر و نه توسط جامعه گسترش دولت در حال حاضر می گوید. در یک نمونه بوده است هاوایی اولین جامعه گسترش مورد یک زن جوان که با این نسخهها کار به عنوان یک راهنمای تور در Kualoa تگزاس اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس از یک بازدید کننده.

تا کنون 16 کشتی های کروز را لغو برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است به هاوایی در طی 30 روز تعلیق در عملیات نقطه گفت.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

اصلاح: این عنوان در نسخه های قبلی شامل نادرست نام برای کشتی کروز Westerdam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>