هاوایی مقامات گزارش 25th coronavirus مربوط به مرگ و 17 مورد جدید

هاوایی مقامات بهداشت امروز اعلام کرد 25 coronavirus مربوط به مرگ است.

مرگ بود در اوآهو اما هیچ جزئیات بیشتر شد و بلافاصله منتشر شد.

آن است که 18 coronavirus مربوط به مرگ در اوآهو در حالی که شش شده اند در مائوئی و یک کائوآئی ساکن که در آریزونا درگذشت.

مقامات همچنین گزارش 17 جدید تایید coronavirus موارد امروز آوردن ایالت تعداد کل عفونت پس از آغاز شیوع این بیماری به 1,435.

امروز موارد جدید شد و در اوآهو, با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت روزانه COVID-19 شمارش.

از امروز 297 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 1,113 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” و یا بیش از 77 درصد از افراد آلوده. بیست و نه نسخه جدید موارد در اوآهو گزارش شد امروز. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

>> داستان های مرتبط: هاوایی coronavirus بیماران به نظر می رسد کمتر بیمار از شیوع شروع, دکتر میگه

امروز ایالت coronavirus مورد مجموع شامل 1,117 در اوآهو, 139 در Maui County, 114 در جزیره هاوایی و 43 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل همچنین شامل 22 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 154 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با سه بستری و دو در اوآهو و یکی در مائوئی — امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

دو بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد در حال ساکنان هاوایی است که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت است. از 152 بستری شدن در بیمارستان در داخل دولت 121 شده اند در اوآهو, 26 در مائوئی چهار در جزیره هاوایی و یکی در کائوآئی.

در روز سه شنبه داد. Gov. جاش سبز گفت: وجود 46 نفر با COVID-19 در حال حاضر بستری در هاوایی با 11 بیماران در ICU و شش نفر در هواکش.

توسط شهرستان هونولولو دیده است 842 بیماران منتشر شده از انزوا و مائوئی تا به حال 122 بيمار منتشر شد. جزیره هاوایی هفت عفونت فعال در حالی که شهرستان کائوآئی ،

از 108,182 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی 1.3 درصد مثبت بوده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>