هاوایی خانه های سالمندان به تقریبا $40M در بودجه فدرال در میان coronavirus بحران

هاوایی خانه های سالمندان به دریافت نزدیک به 40 میلیون دلار در پول فدرال برای ادامه عملیات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بودجه خواهد شد به 39 خانه های پرستاری در سراسر جزایر به پوشش درآمد از دست رفته و هزینه های مربوط به COVID-19 از جمله نیروی انسانی و خرید تجهیزات حفاظت شخصی, تست, و درمان بیماران که دچار این بیماری سناتور برایان Schatz (D-هاوایی) گفت: در انتشار اخبار.

“ساکنان خانه های سالمندان و مراقبت طولانی مدت امکانات در برخی از آسیب پذیرترین به COVID-19 بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه ما می توانیم برای محافظت از آنها گفت:” Schatz, یک عضو مجلس سنا کمیته تخصیص بودجه. “این بودجه فدرال را به هاوایی خانه های پرستاری منابع اضافی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در این امکانات و نگه داشتن ساکنان و کارگران امن است.”

به تاریخ شده و شیوع COVID-19 محلی در خانه های سالمندان با توجه به وزارت بهداشت.

گواهی پرستاری ماهر امکانات واجد شرایط برای کمک های مالی باید شش یا بیشتر تخت و به هر یک از دریافت 50 ، 000 و $اضافی 2500 دلار به ازای هر تخت. این بودجه بخشی از $175 میلیارد دهنده صندوق امداد تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند و چک برنامه حفاظت و مراقبت های بهداشتی افزایش میل جنسی عمل می کنند.

Schatz به نام رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige به سطح شیب دار تا تلاش ها از جمله تست — برای محافظت از ساکنان هاوایی زندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات و همچنین به عنوان خانه سالمندان کارگران است.

“به تاریخ هاوایی است اجتناب شود هر COVID-19 شیوع بیماری در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات و من درک می کنم که مقامات بهداشت در حال هماهنگی با تسهیلات مراقبت دراز مدت برای آماده شدن برای عفونت و جلوگیری از شیوع بیماری. این مراحل اضافی از جمله به طور چشمگیری گسترش یافته, تست لازم برای ادامه برای محافظت از این ساکنان آسیب پذیر و کارگران از این امکانات” Schatz نوشت: در نامه ای به Ige در هفته گذشته است. در مه 11, کاخ سفید توصیه می شود که تمام ساکنان خانه سالمندان و کارکنان آزمایش COVID-19 طی دو هفته آینده.

DOH است که در فرآیند انتخاب مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر کشور برای بررسی به مطمئن شوید که آن را نمی از دست رفته هر گونه موارد سلامت, مدیر بروس اندرسون گفت: در COVID-19 جلسه پنج شنبه. مقامات بهداشت خواهد بود تست کارکنان و به طور بالقوه خانه سالمندان و بیماران به عنوان بخشی از برنامه است.

“این غیر عملی به فکر می کنم که ما می توانیم تست هر کس که در آن امکانات دو بار در هفته. ما می تواند صحبت کردن در مورد هزاران و هزاران نفر از آزمایشات در حال انجام روزمره” اندرسون گفت. “تمرکز ما رفتن به جلو رفتن است برای محافظت از آن افراد است. ما شده اند قادر به دریافت PPE — ماسک و دستکش و سایر لوازم — برای دراز مدت مراقبت از امکانات. خوشبختانه ما هر حال نمی شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات. ما یک لوکس در اینجا از بودن در هاوایی به پیش از بازی و ما در اینجا در بسیاری از موارد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de