هاوایی گارد ملی کمک خواهد کرد با فرودگاه قراضه به عنوان سوابق دولت سوم coronavirus مرگ

هاوایی ثبت سوم آن coronavirus مرگ مربوط به روز جمعه به عنوان مقامات دولتی فعال تا 250 سربازان از هاوایی گارد ملی برای کمک به فرودگاه نمایش و کارهای دیگر در مبارزه با رشد همه گیر است که در صدر 300 مورد در جزایر.

آخرین مرگ یک سالمند اوآهو ساکن که در بیمارستان بستری شده بود در شرایط بحرانی در حمایت از زندگی برای چند هفته پس از بازگشت از واشنگتن است. در ضمن شمارش از coronavirus موارد در هاوایی رز جمعه به 319 تا 34 از پنج شنبه.

که در پی مرگ دو اوآهو ساکنان یک زن که فوت شنبه و یک مرد مسن تر با موجود شرایط پزشکی که فوت دوشنبه شدن دولت اول میر ،

“این رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود” رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت: در یک جلسه جمعه. “مبارزه با COVID-19 یک مسابقه دو ماراتون. ما تنها می تواند موفق باشد اگر ما با هم کار کنند به عنوان یک جامعه است. هر یک از ما به مسئولیت اعمال ما. همه ما باید درمان هر کس دیگری به عنوان اگر آنها در حال COVID-19-مثبت و تنها به ترک محل اقامت ما برای به دست آوردن مواد غذایی ضروری و مواد دیگر است.”

آخرین مرگ یک “یادآوری غم انگیز از تلخ و مسری بودن این ویروس گفت:” سلامت مدیر بروس اندرسون. او گفت: این بیماری مؤثر است هر گروه سنی به خصوص خطرناک برای افراد مسن.

“همه ما باید با هم کار کنند برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده. سالم ماندن با ماندن در خانه و اگر شما بیرون رفتن باید همیشه نگه داشتن 6 پا دور از دیگران,” او گفت:.

مقامات بهداشت در تلاش هستند تا به سرعت گسترش به دلیل هاوایی در حال اجرا پایین در تجهیزات حفاظت شخصی پنکه و دیگر مورد نیاز تجهیزات پزشکی. دولت فدرال به کارگردانی متحده به تهیه منابع خود را در میان کمبود جهانی.

“وجود دارد چالش های قابل توجهی از نظر دستیابی به اندازه کافی PPE برای ایالت هاوایی” گفت: مسلح ، ژنرال کنت هارا مدیر هاوایی سازمان مدیریت اضطراری. “ما در حال ساخت تصمیم گیری در یک روز به صورت روز ارزیابی رایت نرخ عرضه به بیمارستان ها و تسهیلات مراقبت دراز مدت.”

کمبود تجهیزات حفاظتی مؤثر است خصوصی ارائه دهندگان برخی از آنها در حال بسته شدن تا شیوه های هستند که بخش مهمی از هاوایی مراقبت های بهداشتی زیرساخت, مقامات گفت.

شروع روز دوشنبه گارد ملی خدمت خواهد کرد به عنوان نیروی انسانی اضافی در دولت, پاسخ به همه گیر کمک در گرفتن درجه حرارت و دیگر پزشکی نیز از مسافران در فرودگاه هاوایی و کمک به هماهنگی توزیع لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی.

هاوایی گارد ملی کشورشان است. ژنرال موسی Kaoiwi جونیور بود که منصوب نیروی کار مشترک فرمانده گفت: چهار شرکت بیش از 50 سرباز هر یک اختصاص داده خواهد شد به هر یک از چهار جزیره اصلی. تمام گفته وجود خواهد 292 فعال guardsmen در دسترس برای وظیفه, مقامات گفت.

نیروهای نظامی همچنین افزایش نیروی انسانی در هاوایی سازمان مدیریت اضطراری مرکز عملیات و دولت COVID-19 مشترک مرکز اطلاعات و تامین امنیت و اجرای قانون پشتیبان در تمام جزایر از جمله کمک به امنیت پست های بازرسی در کائوآئی. Kaoiwi گفت: اعضای گارد نیز ممکن است خواسته شود برای کمک به ضد عفونی و تمیز کردن زمانی که لازم است.

هیچ یک از سربازان و یا سربازان مسلح خواهد شد اما که می تواند تغییر کند اگر افزایش وضعیت مطالبات آن هارا گفت.

با هاوایی تحت یک وضعیت اضطراری ساکنان در حال هدایت به ماندن در خانه و بیرون رفتن تنها برای فعالیت های ضروری حداقل از طریق آوریل 30. فعالیت های ضروری شامل خرید مواد غذایی; چیدن takeout مواد غذایی و بنزین; مراقبت از سالمند و کودکان و کسانی که با معلولیت و رفتن به قرار ملاقات های پزشکی.

مقامات دولتی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ترغیب شهروندان به پوشیدن پارچه ماسک در حالی که در.

دولت طرح ریزی COVID-19 تهدید به سلیمان ادامه خواهد داد و بیش از چند ماه آینده.

“پیش بینی حداقل نشان می دهد که ما میخوایم به دنبال حداقل یک ماه تا زمانی که ما در واقع رسیدن به اوج و سپس ما می توانیم این بیماری را دم. آن را ممکن است بطور قابل توجهی طولانی تر از آن است. زمان خواهد شد بگویید که چگونه ما موثر کاهش اقدامات هستند” اندرسون گفت.

“یکی از مسائل مرتبط با مسطح منحنی است که می توان آن را تمدید کمی هنگامی که شما انجام این کار است. که به طور کلی در نظر گرفته می شود ارزش این قیمت چون شما با داشتن بسیاری از افراد مبتلا به بیماری های جدی است که شما نمی توانید از درمان است.”

اندرسون گفت: از آن می تواند چند ماه قبل از منحنی شروع به افت و دولت می تواند شروع به فکر کردن در مورد آرامش بخش برخی از اقدامات کاهش آن تحمیل شده بر ساکنان و بازدید کنندگان است. دولت 14 روز در قرنطینه محدودیت در تمام مسافران از جمله بین جزایر.

این ایالت در مجموع شامل 237 مورد در اوآهو 36 در Maui County, 20 در جزیره هاوایی و 13 در شهرستان کائوآئی. هر سه مرگ و میر شده است در اوآهو و بسیاری از جدید کروناویروس موارد در Honolulu County است. Maui County, گزارش اولین آزمون مثبت در مولوکای و در پراویدنس. یازده مورد در ایالت کل در حال بررسی شناسایی شهرستان است. این ایالت در مجموع برای coronavirus موارد نیز شامل دو هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

بیش از 12000 COVID-19 آزمایشات انجام شده در دولت تست های آزمایشگاهی. از تمام موارد تایید شده در هاوایی پس از شروع شیوع 21 آیا نیاز به بستری. در مجموع 78 بیماران بهبود یافته اند پس از آغاز شیوع.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز گفت: آخرین خبر از مرگ او غم انگیز است اما نه غیر منتظره “با توجه به تعداد موارد ما در این جزایر است.”

“در حدود یک نفر از هر 100 نفر مبتلا COVID-19 نیاز به مراقبت ويژه و می میرند” سبز گفت. “همین دلیل است که ما باید برای انجام همه چیز ممکن است به پناهگاه در محل و پایبند به اجتماعی فاصله. این تنها راهی است که ما از طریق این بدون تعداد زیادی از مرگ و میر.”

معاون فرماندار که شده است به عنوان جامعه تلاش ها برای آماده شدن برای یک افزایش در موارد گفت: دولت در حال ردیابی است تقریبا دقیقا در منحنی پیش بینی یک هفته پیش.

“هشت روز به مستند ما موفقیت تا زمانی که ما این را,” او گفت:. “هر کس لطفا مراقب باشید. یکی از بهترین دوستان من از دانشگاه (آسوشیتد پرس ویرایشگر Anick Jesdanun) بود که فقط 51 سال از درگذشت COVID-19 و او ماراتون. که به ما می گوید چگونه جدی این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>