هاوایی نظامی استقرار طرح میتوانست توسط coronavirus

حداقل 15 COVID-19 موارد تایید شده اند در درون نظامی آمریکا در هاوایی با ملوان اختصاص داده شده به پرل هاربر ساحل فرماندهی در میان اخیر موارد است.

یک سرویس عضو در عملیات ویژه فرماندهی اقیانوس آرام در کمپ H. M. Smith همچنین بخشی از این فهرست است.

اما ارتش جامعه در هاوایی است که تا کنون گزارش اکثر موارد — 12 عنوان از این شب.

پتانسیل برای حرکت سریع ویروس به گسترش در محله های نزدیک از کشتی مبتنی بر خدمه بود نیروی دریایی قرار دادن ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت به گوام امروز برای تست همه 5,000 روی.

جدید در خارج از کشور “متوقف کردن جنبش” منظور قرار دادن در محل توسط پنتاگون در عین حال به پرسش های مطرح شده در مورد زمان استقرار سچفیلد بررککس سربازان به تایلند و عراق و هاوایی سربازان گارد ملی برای افغانستان و چپ کلید های دیگر اقیانوس آرام تکالیف در شک و تردید.

سه نفر از اعضای خدمه در ابتدا آزمایش مثبت بر تئودور روزولت و “ما دریافتیم چند بیشتر موارد پردازنده کشتی” اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly گفت: در یک نشست خبری امروز است. “ما در حال حاضر در مراحل تست 100% از خدمه این کشتی به اطمینان حاصل شود که ما قادر به مهار گسترش هر چه ممکن است رخ داده است.”

ABC News در گزارش اجاره 23 آلوده در کشتی.

Modly گفت: پنج خدمه پرواز کردن کشتی برای نظارت بر “در حال حاضر در حال انجام خوب است.”

“هیچ یک از آنها شده است مورد نیاز بیمارستان بستری شود چون علائم بسیار خفیف هستند و آنها درد و درد و آن نوع از همه چیز, گلو درد,” او گفت:.

چاک کمی سخنگوی سپاه تفنگداران دریایی نیروهای اقیانوس آرام در کمپ اسمیت گفت: تا به امروز نیروی دریایی در هاوایی تا به حال تنها یک مورد تایید شده از COVID-19.

مبتلا اقیانوس آرام نیروهای دریایی که در بازگشت از سرزمین اصلی جمعه گذشته تحت درمان قرار گرفت و مرخص شد که در همان روز از Tripler مرکز پزشکی ارتش و همچنان در قرنطینه در پایه چهارم ،

نیروی هوایی گزارش نشده هر گونه موارد در دولت است. این سرویس نیست پاسخ به درخواست برای روشن شدن امروز.

COVID-19 اقدامات شامل تصویب شنبه از 60 روز “توقف جنبش” سفارش برای تمام خارج از کشور وزارت دفاع نظامی و غیرنظامی و پرسنل خود حمایت اعضای خانواده به منظور کاهش گسترش COVID-19.

سفارش توسط وزیر دفاع علامت Esper تحت تاثیر تمرینات استقرار redeployments و جهانی دیگر نیروی فعالیت های مدیریت.

“حدود 90,000 خدمات اعضای میله میله برای استقرار و یا نقل و بیش از 60 روز خواهد شد به احتمال زیاد تحت تاثیر این توقف جنبش سفارش” پنتاگون گفت.

در میان استثنا در برنامه ریزی استقرار و redeployments نیروی دریایی ایالات متحده عروق و سوار واحدهای ارائه شده آنها در حمل و نقل برای 14 روز و ملاقات الزامات مرتبط با زمان نیروی حفاظت از سلامت راهنمایی.

هاوایی مبتنی بر دریایی سپاه هلیکوپتر و عقاب tilt-rotor هواپیما شد, پرواز به پرل هاربر به تازگی برای مرحله بندی جلوتر از بهار سالانه اعزام به استرالیا به عنوان شناخته شده دریایی نیروی چرخشی-داروین مربوط 2,500 تفنگداران دریایی.

“ما دریافت کرده اند اطلاع رسانی MRF-D لغو شده است و تسلیم هر گونه سوالی در مورد وضعیت ورزش به (ایالات متحده) سفارت و دولت استرالیا” سخنگوی 1st سرهنگ Bridget Glynn گفت: در یک ایمیل.

در مورد 1,440 Schofield سربازان شرکت کننده در ورزش هانومان نگهبان با ارتش سلطنتی تایلند در تایلند است. یک مراسم افتتاحیه برگزار شد Feb. 24.

ورزش برنامه ریزی شده بود به این نتیجه اواسط ماه مه با هاوایی نیروهای جریان بازگشت به هاوایی پس از آن.

“من می دانم که هر کس علاقه مند است در چه می گذرد و آنچه که ما در حال فکر کردن در طول مدت ورزش خود را — و من به شما بگویم که ما در ادامه به ارزیابی که” 25th, فرمانده لشکر پیاده نظام مسلح ، ژنرال جیمی Jarrard گفت: در Facebook مجازی “تاون هال” جلسه چهارشنبه.

Jarrard وجود دارد گفت: هیچ تصمیمی برای محدود کردن ورزش و به خانه سربازان زود است.

“اهمیت است که ورزش این واقعیت است که ایالات متحده هرگز, همیشه, مبارزه با جنگ دیگری دوباره توسط خودمان,” او گفت:. “و دفعه بعد که ما آن را با ما و متحدان ما و همکاران نزدیک و این چیزی است که ما کار را به انجام بیش از وجود دارد.”

پس گفت که “ما درک می کنیم که این وضعیت در حال تغییر است, خطر در حال افزایش است و ما در ادامه به بحث در مورد سطح خطر” Jarrard گفت.

او گفت: فرماندهان بوده است “بسیار تحت تاثیر قرار” توسط ارتش سلطنتی تایلند تلاش برای “کمک به ما در کاهش این تهدید است.”

Jarrard نیز گفت: مشخص نیست که چگونه به توقف جنبش سفارش برای نیروهای خارج از کشور را تحت تاثیر سربازان در تایلند است.

حدود 150 Schofield سربازان اختصاص داده شده به 40 کامپوزیت عرضه شرکت در حال اعزام به عراق است. آنها باقی خواهد ماند و در استقرار و برنامه ریزی برای بازگشت تا اواخر ژوئیه یا اوایل اوت ارتش گفت.

هاوایی سربازان گارد ملی با 1st گردان 487th میدان توپخانه هنگ برگزار شد استقرار مراسم در ماه مارس 2019 برای انجام وظیفه در افغانستان در عین حال.

حدود 350 شهروند سربازان تا به حال یک ماموریت منحصر به فرد شناخته شده به عنوان “ضد موشک توپخانه و خمپاره انداز” و یا C-RAM به صورت کوتاه, با استفاده از یک سیستم سلاح که شاخه های پایین ورودی موشک دشمن با آتش سریع پالس از 20 میلی متر دور.

هاوایی سربازان بودند عامل در هفت پایگاه در سراسر کشور است. وجود دارد در حال حاضر یک بیت از عدم قطعیت وجود دارد ،

“هاوایی گارد ملی ارتش را 1st گردان 487th میدان توپخانه برنامه ریزی شده بود به خانه آمده مدتی در این ماه از نه ماه استقرار” جف Hickman مدیر امور عمومی برای دولت و وزارت دفاع گفت: در یک ایمیل. “اخیر در خارج از کشور متوقف جنبش سفارش در پاسخ به COVID-19 ممکن است یا نه ممکن است تاثیر 1-487th از آمدن به خانه در زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>