هاوایی مردانه بسکتبال تیم می افتد به UC Santa Barbara,

  • BRUCE ASATO / BASATO@STARADVERTISER.COM Hawaii guard Eddie Stansberry(3) looks to pass in a basketball game in November. Hawaii fell to UC Santa Barbara tonight at the Thunderdome on the UCSB campus.

    بروس ASATO / [email protected]

    هاوایی گارد ادی Stansberry(3) به نظر می رسد به تصویب در یک بازی بسکتبال در ماه نوامبر. هاوایی کاهش یافت و به UC Santa Barbara امشب در Thunderdome در UCSB پردیس.

Amadou ایجاد ضربه 12 13 عکس به پایان رسید و با 30 امتیاز به قدرت UC Santa Barbara به 76-66 بسکتبال پیروزی هاوایی در Thunderdome در UCSB پردیس.

رنگین کمان رزمندگان بود ازمایش کرده با عنوان بسیاری از 12 در نیمه اول زمانی که آنها در زمان خود اولین سرب در 54-53 در جاستین Hemsley 3-اشاره گر با 9:26 به بازی.

اما Gauchos سپس رفت و در 15-2 اجرا به دست آوردن مجدد کنترل. این ‘کمان نیست آمار یک هدف زمینه در طول کشش.

Hemsley که تا به حال 13 امتیاز بود “کمان” تنها دو رقمی گلزن. ادی Stansberry بود که نام بزرگ غرب بازیکن از این هفته در روز دوشنبه برگزار شد به نه امتیاز در 3 بازی-برای-12 تیر اندازی. Stansberry به ثمر رساند تنها سه امتیاز در نیمه اول. او بعد دو سبد شد در فینال 5:02 زمانی که Gauchos بودند پرستاری راحت منجر شود.

حداکثر هایدگر کمک 13 امتیاز و روزولت Idehen ایجاد نسخه پشتیبان تهیه شده 11 برای Gauchos.

این ‘کمان برای اولین بار از دست دادن در پنج بازی کاهش یافته و آنها را به 14-7 کلی و 5-2 در غرب است. آنها بازی کال پلی در روز شنبه.

این Gauchos هستند 15-8 و 4-4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>