هاوایی مرد پنجه نرم می کند گناه به cyberstalking یوتا خانواده

سالت لیک سیتی >> هاوایی مرد متهم به آزار دادن یک یوتا خانواده برای بیش از یک سال و با استفاده از اینترنت به ارسال بیش از 500 نفر به خانه های خود را به صورت ناخواسته و خدمات از جمله مواد غذایی تحویل تعمیرات کامیون های دو locksmiths لوله کش و روسپی التماس گناه روز دوشنبه به یک تعداد از cyberstalking.

لورن Okamura, 44 وارد این درخواست در یک کنفرانس ویدئویی در جلسه بر اساس ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ایالت یوتا که خاموش یک مورد که دادستان به نام “افراطی” نمونه ای از این تیره تر و seedier طرف از تکنولوژی مدرن است.

Okamura آنلاین وسیله در 2018-2019 هدفمند یک پدر و دختر بالغ که در یک زندگی آرام طبقه متوسط حومه شهر سالت لیک دادستان ادعا. او این زن را تهدید پیام های ارسال شده و او را تصویر و آدرس آنلاین, مقامات گفت.

این گیلمور خانواده تا به حال به منظور افزایش امنیت در اطراف خانه و زندگی در ترس از آینده ناخواسته کسی که می رسند, در خانه, روز یا شب خود را وکیل ناتان جرثقیل گفت.

یوتا پلیس رفت و از شمال به دریاچه نمک خانه بیش از 80 بار در بیش از یک دوره چهار ماهه از ماه نوامبر سال 2018 به فوریه 2019 منجر خانواده به پست یک علامت در جلوی خانه هشدار داده است که هر کسی از آمدن به ارائه خدمات است که آن را یک کلاهبرداری بود و به جای آن گزارش را به پلیس.

این Gilmores در حال رها که Okamura پذیرش مسئولیت اعمال خود را که در زمان عمده تلفات در آنها جرثقیل گفت.

“آقای Okamura شد بزدلانه پنهان شده در پشت کامپیوتر خود را و فقط hounding این افراد” جرثقیل گفت. “پس آقای Okamura دستگیر شد, این خانواده در نهایت به برخی از صلح و آرامش آنها را برای 18 ماه هنگامی که او آنها را تعقیب.”

جرثقیل گفت: Okamura را هدف Gilmores چرا که او احساس “تحقیر شده میبیند” توسط یکی از اعضای خانواده هر چند او کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر.

دادستان توافق به رها کردن دو هزینه اضافی — بین ایالتی تهدیدات و حمل و نقل مردم برای فحشا — به عنوان بخشی از توافق نامه ای که برای او برای به دست آوردن اعتبار برای هشت ماه او را صرف در زندان پس از ماه نوامبر خود بازداشت در هونولولو سوپر مارکت. معامله تماس به مدت سه سال تحت نظارت از آزادی و بازگشت به هاوایی.

Okamura برنامه ریزی شده است به محکوم Oct. 5.

او نمی ارائه هر گونه عذر خواهی و یا توضیحات در روز دوشنبه شنیدن اما صحبت کرد تا به درخواست آن زبان در توافق است که گفت: او فرستاده فروشندگان مواد مخدر به خانه برداشته شود. قاضی و وکلای مدافع به توافق رسیدند.

“آن را مانند فروشندگان مواد مخدر هستند و تبلیغات” Okamura گفت. “این فقط رخ داده است را از دیگر خدمات است که من تا به حال وجود دارد فرستاده عمدتا روسپی. من هرگز عمدا ارسال فروشندگان مواد مخدر.”

محققان شروع شد و حد عالی رساندن در Okamura به عنوان مظنون در ژانویه 2019 زمانی که Gilmores اعطا شد حفاظتی دستور از او در یوتا اما از آن زمان محققان تا اکتبر به جمع آوری شواهد کافی برای شارژ Okamura به دلیل استفاده از رمزگذاری و برنامه های ساخته شده است که او به نظر می رسد ناشناس دادستان گفت. او بازداشت شد و تا اواخر نوامبر چرا که پلیس در تلاش برای پیدا کردن او را چرا که او باید یک آدرس دائم و یا کار و مقامات گفت که او “ادراک” با فن آوری مورد استفاده برای ماسک تلفن خود را در محل.

دادستان ها گفته اند که آنها دارای سوابق از Okamura تلفن همراه و اپل ایدی برای حمایت از اتهامات عنوان شده علیه.

ونسا راموس او فدرال مدافع یوتا کاهش یافته است به نظر پس از شنیدن.

Okamura فدرال مدافع در هاوایی Sharron Rancourt گفت: در ماه نوامبر در ظاهر اولیه خود در هونولولو که او عزاداری همسرش است اما به استادانه درست شده.

Okamura نیز ارسال می شود کاری گسترده و تکرار متون و پست های صوتی, مقامات گفت. یک ایمیل گفت: زن باید او را “خواب با یک چشم باز کردن و نگه داشتن به دنبال بیش از شانه خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de