قانونگذاران هاوایی سعی کنید به حرکت COVID-19 امداد پول از Ige را در رسیدن به

نهفته سرخوردگی میان رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige و دولت قوه مقننه با نزدیک شدن به نقطه جوش جمعه به عنوان نمایندگان مجلس با رای به حرکت بیش از 1.3 میلیارد دلار به دولت را “روز بارانی” بودجه صندوق ذخیره — که در آن قانونگذاران آن را کنترل کند — و سنا مجاز یک کمیته به صدور احضاریه به دیلم یا اهرم بلند کردن اطلاعات سست از دولت.

سنا لایحه 75 خواهد سپرده حدود 636 میلیون در فدرال مراقبت در عمل پول به روز بارانی بودجه صندوق ذخیره در حالی که سنا لایحه 3139 خواهد انتقال $452 میلیون دلار دیگر از بودجه دولت به این روز بارانی ذخایر. SB 3139 همچنین اجازه می Ige دولت برای انتقال دلار دیگر 258 میلیون دلار به بودجه صندوق ذخیره.

هر دو صورتحساب برنده نهایی تصویب پنج شنبه از مجلس در یک جلسه به صورت مختصر به نام به مسائل اطراف COVID-19 همه گیر و اقدامات در حال حاضر به Ige برای او در نظر گرفت.

قانونگذاران نیز مجاز Ige به قرض گرفتن تا $2.1 میلیارد دلار از دولت فدرال برای پوشش دولت هزینه های عملیاتی و رای به توزیع بیش از 175 میلیون دلار مراقبت در قانون بودجه به مائوئی و کائوآئی شهرستانهای استان است.

مراقبت قانون تصویب شد توسط کنگره ایالات متحده و امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس به صندوق همه گیر دانست.

Ige کاهش یافته است از طریق یک سخنگوی بگویم اگر او در نظر دارد تا حق وتو هر یک از صورتحساب اما بودجه دولت مدیر کریگ Hirai به قانونگذاران هشدار داد که در حال حرکت به مراقبت های عمل پول به صندوق روز بارانی می تواند به جلوگیری دولت از توزیع پول نقد قبل از فدرال مهلت در پایان سال است.

برای مثال نمایندگان مجلس مجاز به مناسب بیش از 50 درصد از این پول در صندوق روز بارانی در هر سال مالی Hirai گفت. اما هر گونه مراقبت های عمل پول که دولت نتواند به صرف Dec. 30 را به بازگشت به دولت فدرال است.

پیشرو نمایندگان مجلس گفته اند که آنها reconvened در کنگره در هفته گذشته برای شناسایی بودجه Ige می توانید استفاده کنید برای تعادل بودجه دولت پس از آن خواهد بود لازم را برای تحمیل عمومی-کارگر کاهش دستمزد و furloughs سال آینده.

Ige گفت: دولت باید به مقابله با 1.5 میلیارد دلار کسر بودجه بیش از 15 ماه در حالی که قانونگذاران ادعا کمبود است و تنها در حدود 1 میلیارد دلار.

ماه گذشته فرماندار گفت: رهبران از مردم کارگر و اتحادیه های کارگری او در نظر گرفته شده برای اعمال 20 درصد کاهش دستمزد برای کارکنان دولت از جمله معلمان یک طرح بود که بلافاصله مخالف مجلس اسکات سیکی سنا و رئیس جمهور ران Kouchi.

رهبران اتحادیه و دیگران ادعا می کنند که برش عمومی کارگران پرداخت خواهد انجام آسیب بیشتری به اقتصاد دولتی و ممکن است طولانی رکود اقتصادی است که باعث همه گیر و خاموش کردن هاوایی گردشگری.

سنسور. راسل Ruderman و لورا Thielen روز پنج شنبه با انتقاد از تصمیم به واریز مبالغ زیادی در این صندوق روز بارانی در یک زمان هنگامی که بسیاری از ساکنان هاوایی نمی توانیم مواد غذایی و یا اجاره با Ruderman گفتن همکاران خود که “ما باید به دولت کمک می کند که مردم.”

“نظر من این است که این بحران در حال حاضر و آن را فوری و به زودی ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر بی خانمان زیادی گرسنه تر خیلی بیشتر از مردم در دائم نیاز از گران خدمات اجتماعی” گفت: Ruderman (D-Puna). “ما باید با کنار گذاشتن قدرت ما در تلاش ما تمایل به ذخیره کردن و کنترل پول و ما باید کمک به مردم ما تا آنجا که ممکن است.”

اما مجلس سنا راه و روش رئیس داناون Dela Cruz گفت: نمایندگان مجلس به بازگشت به طرح به کنگره در ماه آینده خواهد شد و باید یک ایده بهتر است پس چگونه بزرگ کمبود بودجه ممکن است و چه مقدار اضافی حمایت دولت فدرال ممکن است آینده.

در حالی که بسیاری از سهم دولت از مراقبت بودجه خواهد شد در ذخیره در صندوق روز بارانی تا آن Dela Cruz گفت: این شهرستان خواهد شد با استفاده از به اشتراک گذاری از اهمیت بودجه برای کمک های مالی برای کمک به جامعه و نیازهای اجتماعی.

دولت دریافت $862 میلیون دلار بودجه فدرال تحت مراقبت قانون و قانونگذاران باید اختصاص 80 میلیون دلار که برای Hawaii County, $66.5 میلیون دلار برای Maui County, و $28.7 میلیون دلار برای شهرستان کائوآئی. هونولولو در حال حاضر دریافت کرده است جداگانه تخصیص بودجه فدرال از مراقبت عمل می کنند.

Dela Cruz گفته همکارانش که رئیس دولت اقتصاددان یوجین تیان پیش بینی آن را به پنج سال یا بیشتر برای دولت گردشگری برای بهبود اقتصاد و “ما نیاز به فکر می کنم و عمل مسئولانه و محتاطانه با فدرال منابع که ارائه شده به ما.”

“این مقننه (درک) گرانش از وضعیت و تاثیر بر روی هر ساکن ایالت” Dela Cruz گفت. “ما مدیون شهروندان از این دولت هر دو فوری و دراز مدت ثبات و امنیت است.”

Kouchi گفت: حرکت دادن پول به صندوق روز بارانی “فقط مطمئن می سازد که ما همه درگیر در تصمیم گیری در مورد که در آن نیاز دارد در جامعه و چه درآمد تاثیر است.”

مجلس سنا نیز به تصویب مجلس سنا قطعنامه 198 که اجازه مجلس سنا ویژه بررسی کمیته COVID-19 است که می تواند موضوع احضاریه به دست آوردن اطلاعات از دولت است. سنا در حال حاضر دارای یک کمیته ویژه مجلس سنا COVID-19 شده است که برگزاری جلسات در Ige دولت در پاسخ به همه گیر.

Kouchi گفت: نگرانی این بود که برخی از Ige مقامات دولت دستور گرفته بودند “به اشتراک گذاشتن اطلاعات با کمیته, و به طوری که آنها می خواهید به اطمینان حاصل شود که اتفاق نمی افتد.”

مجلس اسکات سیکی روز پنجشنبه گفت که او معتقد است که چنین کمیته ای “در واقع ممکن است اثر منفی در آن شما ممکن است مقامات دولت مایل نیست به طور خاص و یا عدم تمایل به ارائه انواع خاصی از اطلاعات است. … این واقعا سازنده نیست و من واقعا اعتقاد ندارم که سنا در حال رفتن برای به دست آوردن اطلاعات است که آنها در غیر این صورت نمی توانسته اند برای به دست آوردن بدون یک کمیته تحقیقاتی.”


Star-Advertiser خبرنگار گوردون اضطراب سخت و ناگهانی کمک به این داستان.


tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de