قانونگذاران هاوایی فشار برای محکم قرنطینه به تعداد بازدید کننده صعود

تعداد بازدید کنندگان پس از رسیدن در هاوایی افزایش پنج شنبه به بیشترین تعداد از آنجا که دولت 14 روز در قرنطینه آغاز شد و در اواخر ماه مارس به عنوان قانونگذاران هاوایی در تلاش برای بهبود مسافر قرنطینه گردشگری قبل از بازگشایی.

روز جمعه 223 بازدید کننده پرواز به جزایر ترین پس از قرنطینه آغاز شد مارس 26, زمانی که 268 بازدید کننده وارد در هاوایی با توجه به هاوایی سازمان گردشگری.

کمترین تعداد ورود گردشگران در طول قرنطینه 83 بود در آوریل 23 و شماره به آرامی افزایش بوده پس.

هونولولو عضو شورای شهر Kym کاج گفت: افزایش بازدید کنندگان بود مربوط به این دلیل که دولت فاقد یک برنامه قوی برای ردیابی گردشگران و ردیابی اطلاعات تماس افرادی که تست مثبت است. علاوه بر این او گفت: گردشگران نیاز به آزمایش می شود قبل از آنها در هیئت مدیره یک هواپیما و یا آزمایش می شود و پس از ورود با یک آزمون است که یک چرخش سریع.

“ما در مواجهه با موج دوم (از coronavirus) ناشی از در معرض خطر گردشگران که اهمیتی نمی دهند که آیا آنها قرارداد دریافت یا نه” او گفت:. “آنها در حال آمدن به اینجا برای تفریح به قیمت ارزان. که این نوع از گردشگران ما می خواهیم در اینجا.”

او گفت: گردشگران باید ردیابی با تلفن همراه خود با وجود نگرانی های حریم خصوصی به دلیل آنها تصمیم به اینجا می آیند و آنها توافق کردند که به دنبال این ایالت شده است.

“آنها در حال آمدن به دلیل گسترش کلمه که ما نمی توانیم آنها را ردیابی” او گفت:. “در اینجا ما با داشتن یک بین المللی بیماری همه گیر و آنها هنوز هم در یک هواپیما به رفتن از آن لذت ببرید جایی.”

او گفت: آن را وحشتناک با توجه به امکان دیگر خروش پس از کسب و کار و ساکنان خیلی سخت کار کرده اند برای حفظ ميزان عفونت کم است.

“ما دچار مشکل هستند در حال حاضر,” او گفت:. “ما نمی تواند آنها را ردیابی. ما نیست تست آنها.”

روز جمعه وزارت امور خارجه از زمین و منابع طبیعی افسران ذکر یک 22 ساله توریستی برای پیاده روی بسته مقدس آبشار پارک در بادگیر اوآهو.

این کاری بود که در پیاده روی با 23 ساله مرد ارتش مستقر در سچفیلد بررککس بود ذکر شده برای نادیده گرفتن اضطراری دولت سفارشات در طول بیماری همه گیر. مرد ذکر شده بود برای اینکه در یک منطقه بسته DLNR گفت. پارک بسته شده است پس از یک rockfall کشته شدن هشت نفر در روز مادر در سال 1999.

“به نظر می رسد که برخی از گردشگران که در حال آمدن به هاوایی و نقض اجباری 14-روز مسافر خود قوانین قرنطینه فکر می کنم آنها می توانید دزدکی حرکت کردن کشف نشده را مقدس می افتد چرا که هیچ کس در حال تماشای” بخش حفاظت از محیط زیست و منابع اجرای رئیس Jason Redulla گفت: در DLNR Facebook post. “مردم باید درک کنند که این محل برای رفتن COVID-19 بحران یا نه.”

روز شنبه, هاوایی, گزارش یک کروناویروس جدید مورد آوردن مجموع موارد به 620. تا کنون 541 بیماران بهبود یافته اند پس از آغاز شیوع 72 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان و 16 فوت کرده اند.

بسته شدن حفره های

هاوایی coronavirus ميزان عفونت در میان پایین ترین در ایالات متحده آمریکا سنا ویژه COVID-19 کمیته می خواهد به آن را نگه دارید که راه.

آنها نمی خواهند هاوایی گردشگری را به ramping تا بدون اجباری 14-روز خود قرنطینه برای مسافران — و آنها می خواهند برای دیدن نقاط ضعف بسته است که اجازه داده اند برای برخی از نشت.

مسافران کاهش یافته و از حدود 30,000 یک روز در این زمان در سال گذشته است اما از سوی دیگر ، داناون Dela Cruz گفت: این کمیته نگران بازدید کننده روزانه ورود شروع به تیک تیک کردن کمی.

Dela Cruz گفت: این کمیته صرف بیش از سه ساعت در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی روز جمعه بررسی فرآیند غربالگری. آنها خواسته ایم دولت در بخش حمل و نقل و HTA به آنها را با ارائه یک گزارش سه شنبه در مورد چگونه به رفع نقاط ضعف و چگونه به مقیاس فرایند به جای بازدید کننده بیشتر. آن را درک است که دولت و وزارت بهداشت پشتیبانی از گسترش مسافر قرنطينه حتی پس از استراحت از دولت شروع به باز کردن.

بر اساس آنچه که آنها را دیدم در فرودگاه Dela Cruz گفت: این کمیته در نظر دارد به درخواست رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige به موضوع اضطراری اعلام نیاز بازدید کنندگان برای پر کردن پشت های کشاورزی فرم فراهم می کند که اطلاعات در مورد این دسته از مسکن که در آن اقامت آنها و خود را در طول مدت اقامت. به جای استفاده از یک فرم در هر خانواده کمیته می خواهد هر ورود مسافر به آن را پر کنید.

سناتور. شارون Moriwaki گفت: کشاورزی شکل یک ابزار مهم در شناسایی و نظارت بر بازدید کنندگان که در حال اقامت در اجاره تعطیلات است که در حال حاضر در نظر گرفته غیر ضروری کسب و کار. Moriwaki گفت: او همچنین می خواهم برای دیدن quarantining مسافران نیاز به رفت خود را به اقامت در یک حرکت است که به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 انتقال و شناسایی کسانی که اقامت غیر قانونی در اجاره تعطیلات.

محدودیت های

این کمیته همچنین در حال انتظار برای دولت دادستان کل کلر Connors به آنها بگویید که اگر آن را ممکن است برای دولت نیاز به quarantining مسافران به اقامت در محافظت قرنطینه سایت و یا ارسال به افزایش نظارت است که می تواند شامل مچ پا دستبند ردیابی GPS و Facebook به رسمیت شناختن.

“شما می توانید منحنی بوده و نسبتا مسطح با کاهش میزان سفر” Dela Cruz گفت. “اگر شما قرار ندهید برخی از این اقدامات در محل برای جلوگیری از عفونت پس از آن هنگامی که وجود دارد یک (سفر) تجدید حیات ما در حال رفتن به عقب بود که در آن ما هستند. ما نمی خواهیم که به بسته شدن همه چیز را به نقطه ای که ما در حال حاضر.”

اما هر کس معتقد است ممنوعیت سفر کار می کنند.

وین Gupta, وابسته استاديار گروه بهداشت معیارهای علوم در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن ابراز شک و تردید پنج شنبه در شورای روابط خارجی تماس را فشار دهید.

“کشورهایی که نمی پیشگیرانه توقف پروازها در آینده از چین تا به حال کمتر سرانه میزان عفونت در طول COVID از کشورهایی مانند ما که در برخی از نقطه تصمیم ما wern نیست پذیرش هر پرواز” گوپتا گفت. “ممنوعیت فقط کار نمی کند. بیماری های همه گیر بالقوه پیدا کردن یک راه به ویژه بیماری های تنفسی.”

گوپتا اشاره کرد که ممنوعیت سفر نیست عملی یا, با توجه به این که نشت رخ داده است. بیش از 40 ، 000 آمریکایی ها و شهروندان چینی را صرف اقیانوس آرام بین چین و ایالات متحده از دولت قرار داده و ممنوعیت سفر در محل در ماه فوریه است.

او همچنین نگران است که ممنوعیت ترویج عدم همکاری و شفافیت اطلاعات.

“من می توانم درک چرا مردم فکر می کنم هاوایی می توانید بان راه خود را از موارد جدید. من فکر می کنم COVID بدیهی است که ساخته شده راه خود را به همه جا … و بهتر است به صفحه اول بر همکاری و تلاش مشترک و شفافیت کامل از آن است که به انجام در غیر این صورت” گوپتا گفت.

پیتر Tarlow رئیس گردشگری و بیشتر جهان شهرت و گردشگری ایمنی و امنیت, متخصص که کمک آروبا بازدید کننده صنعت بازیابی پس از سال 2005 به ناپدید شدن نوجوان آمریکایی Natalee Holloway نیست یک فن از قرنطينه یا نه.

“شما نمی توانید من را در زندان برای آمدن به هاوایی به صرف پول است. هاوایی بهتر است نه بازگشایی تا زمانی که آن را آماده. شما نمی خواهید به رها کردن خود روح سلام — بدون که شما فقط یک محل با یک ساحل” Tarlow گفت.

در این برهه Tarlow می گوید: تمرکز باید بر روی نحوه بازگشایی با خیال راحت بدون قرنطینه. در حالی که گردشگری است که نمی تواند آنچه در آن یک بار بود بازگشایی تحت ایمنی جدید متمرکز بر پارادایم ممکن است جای برخی از دست بازدید کننده صنعت شغل ایجاد تقاضا برای معماران و کارشناسان ساخت و ساز برای ایجاد اجتماعی فاصله و برای بهداشت و تخصص های پزشکی و نظارت.

Sean دی, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر بست مهمان نوازی گروه گفت: این شرکت تا به حال تعلیق عملیات در بسیاری از خواص آن است.

“ما در بحث فعال با خطوط هوایی HTA, هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن گردشگری دیگر ذینفعان در حالی که ما همچنان به دنبال فرماندار هدایت و مانع از بازدید کنندگان از آمدن به هاوایی در طول قرنطینه” دی گفت. “بدیهی است که به عنوان طولانی به عنوان قرنطینه است در اثر ما نمی خواهد بود قادر به دوباره باز کردن خواص ما.”

مرتبط:

>> عکس: جدید عادی از سفر شامل, ماسک, اجتماعی فاصله

>> عکس: درایو-از طریق coronavirus تست برگزار Ala Moana

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de