قانونگذاران هاوایی طرح و برنامه ای برای استفاده از $635M در فدرال برای کمک به بیکاران و کسب و کارهای کوچک

هاوایی مقننه دولت اعلام کرده است برنامه ای برای چگونه آن را صرف $635 میلیون دلار از دولت فدرال کمک های بسته در پاسخ به کروناویروس برای کمک به هاوایی ساکنان و کسب و کار.

دولت Rep. سیلویا لوقا در بیانیه ای گفت: امروز که بودجه فدرال coronavirus بسته امداد را ارائه تسکین فوری برای هاوایی خانواده ها و کسب و کارهای محلی مبتلا به اقتصادی shutdown ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

قوه مقننه طرح های ایجاد شده بر کارشناسان تخمین می زند که $618 میلیون دلار در هزینه های تولید خواهد شد بیش از 1 میلیارد دلار در تولید ناخالص داخلی بیش از سال آینده. هزینه های را نیز پشتیبانی خواهد کرد تا به 6500 شغل با توجه به انتشار اخبار از دولت و قوه مقننه.

از طریق قوه مقننه طرح دولت آغاز خواهد شد در اوت. 1 صدور 100 دلار در هفته در مزایای بیکاری حدود 117,000 بیکار ساکن در هاوایی است. مزایای جایگزین خواهد شد بخشی از 600 دلار در هفته در فدرال به علاوه تا پرداخت برای بیکاران است که مجموعه ای به پایان می رسد ژوئیه 31.

حدود 230 میلیون قوه مقننه بودجه بودند را کنار بگذارند به صورت هفتگی بهره مند خواهد شد که در ادامه جریان به بیکار ساکنان تا پایان سال است.

برخی از 100 میلیون دلار از دولت فدرال کمک های بسته را به صندوق پرداخت یارانه اجاره مسکن و کمک بیش از 34 ، 000 خانوار در جزایر. این برنامه ارائه خواهد شد ماهانه یارانه 500 دلار یا 50 ٪ از اجاره هر کدام که کمتر است تا پنج ماه از اوت. 1 به پایان سال. این کمک ها را برای کمک به دولت از لحاظ مالی آسیب پذیر خانواده.

یکی دیگر از 56 میلیون دلار از وجوه فدرال کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک و تولید در دولت است. پول را پشتیبانی آموزش و برنامه هایی که اتصال کسب و کارهای محلی با بیکار. آن را نیز ارائه کمک های مالی به شرکت های محلی است که می تواند ایجاد محلی زنجیره تامین لازم برای تمیز کردن وسایل و تجهیزات حفاظت فردی.

مجلس اسکات سیکی در بیانیه ای گفت که این بیماری همه گیر ممکن است کمک به درایو فشار به تنوع هاوایی اقتصاد که شده است یک اولویت برای سال.

“این بیماری همه گیر در معرض ضرورت که ما نیاز به ارائه نیروی کار و توسعه کسب و کار با این ابزار به یاد بگیرند که چگونه به رشد فراتر از اقتصاد گردشگری” او گفت:. “ما مفتخریم که اعلام این طرح که رسیدگی به نیازهای فوری ساکنان و کسب و کارهای کوچک و در این روند خواهد شد مشاور در تحریک اقتصاد ما.”

علاوه بر بودجه بسته خواهد شد همچنین از اختصاص 100 میلیون دلار به توزیع فاضلاب و تجهیزات حفاظت فردی به کارگران ضروری فراتر از مراقبت های بهداشتی جامعه از جمله کسانی که در مراکز مراقبت از کودکان و سالمندان و مراقبت از خانه و مدرسه و غیر انتفاعی کار با جمعیت های آسیب پذیر به کوروناویروس.

در نهایت این برنامه اجازه می دهد تا رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige دولت را به استفاده از تقریبا 150 میلیون دلار باقی مانده را به صورت پیش بینی نشده و اضطراری مانند بانکها و دولت در صندوق بیمه بیکاری و یا حمایت از coronavirus برنامه های مربوط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>