هاوایی وزارت کار پذیرش برنامه های کاربردی برای فدرال همه گیر بیکاری کمک

دولت وزارت کار و روابط صنعتی در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای توزیع فدرال همه گیر کمک های بیکاری.

این برنامه را می توان در pua.hawaii.gov. وب سایت پذیرش قبل از برنامه ها و پردازش است که انتظار می رود در سراسر مه 15.

Rona سوزوکی مدیر هاوایی اداره مالیات گفت: PUA سایت نرم راه اندازی دو روز پیش و از صبح تا به حال دریافت 2,853 برنامه های کاربردی.

“لطفا می دانم که این یک پیش روند برنامه آن را پردازش کرد. ما هنوز در حال کار بر روی تمام تنظیمات لازم برای فرایند است که ادعای” سوزوکی گفت.

جدید توسعه اعلام شد رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige در بعد از ظهر در کنفرانس خبری امروز که او نیز صحبت در مورد شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی هاوایی اقتصاد است.

فدرال بودجه ای که تصویب شد به عنوان بخشی از مراقبت در عمل ارائه پشتیبانی برای خود اشتغالی پیمانکاران مستقل فرفره اقتصاد کارگران و مترجمان آزاد است.

از شر برنامه همچنین ممکن است پوشش برخی از افرادی که به دنبال کار پاره وقت کافی فاقد سابقه کار و یا در غیر این صورت واجد شرایط نیست به صورت منظم جبران بیکاری و یا گسترش منافع.

DLIR امیدوار بود با اجازه شر متقاضیانی که در حال حاضر ادعا می کند در سیستم دولتی به آنها انتقال به سیستم جدید است. اما DLIR سخنگوی ویلیام Kunstman گفت: همه PUA متقاضیان, حتی کسانی که قبل از ادعای نیاز به فایل از طریق فرم آنلاین به عنوان وجود دارد واگرا زمینه داده.

PUA متقاضیان احتمال زیاد تا برخی از 33,272 بیمه بیکاری ادعا را تکذیب کرد توسط DLIR.

آخرین تغییر کمک خواهد کرد DLIR برای کمک به ساکنان هاوایی که درآمد مختل شد توسط COVID-19 همه گیر و بحران اقتصادی.

در مارس 1-28 سود دوره DLIR هنوز 180,129 ادعا می روند از 225,394 بیکاری براده. اما DLIR را بهبود آن نسبت پرداخت به 40 درصد یا 72,813 ادعا می کند. که از کمتر از یک سوم از براده یا 65,252 پرداخت بین 1 مارس و آوریل 26.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>