هاوایی می پیوندد #BLACKOUTTUESDAY رسانه های اجتماعی تلاش

فعالان سیاه زندگی مهم جنبش شده اند های #BlackOutTuesday به سوگواری از دست دادن جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و بسیاری دیگر از جامعه که زندگی می کند گرفته شد توسط پلیس خشونت و سفید برتری.

هشتگ به تصویب رسید از هنرمندان موسیقی مانند ریحانا, کوئینسی جونز, یوکو اونو و رولینگ استونز را تشویق کردند.

صفحه نمایش سیاه و سفید انباشت اشیاء بدست آمده در رسانه های اجتماعی در تمام طول روز, اما سقوط هشتگ شد سردرگمی از اینکه آن ساخته شده بود به سکوت سیاه و صدای درهم و برهمی #BlackLivesMatter صفحه. خاص که رسانه های اجتماعی هشتگ است که در آن مردم به عنوان خوانده شده به روز رسانی از کشورهای دیگر در مورد تظاهرات اطلاعات در petetions و کمک های مالی آموزش و پرورش در پلیس بازداشت و چه به safetly پوشند در یک اعتراض.

بسیاری از ساکنان هاوایی پیوست, رسانه های اجتماعی جنبش از روز است.

هونولولو مقیم اردن جکسون گفت: او را دیدم پست اما او مطمئن بود که آن را از آمد.

“این قطعا خوب تمایلات و آن را بسیار آسان تر به علف هرز که در جدول زمانی من واقعا برای جامعه من,” او گفت:. “مسئله اصلی من دیده ام این است که بسیاری از مردم با استفاده از #BlackLivesMatter در پست های خود را که گرفتگی تا اطلاعات با ارزش دیگران ممکن است نیاز به در همان hashtag. در آن حس می شود متناقض است.”

چندین شکایت ساخته شد در رسانه های اجتماعی در حالی که تلاش برای اطلاع رسانی به کاربران برای جلوگیری از آنها را از با استفاده از #BlackLivesMatter.

اگر رسانه های اجتماعی پست های کاربر در یک صفحه نمایش سیاه و سفید با استفاده از #BlackLivesMatter آن باقی خواهد ماند بر روی صفحه تا کاربر به طور کامل حذف پست.

آماندا Seales در طول روز نشان می دهد بحث میزبان از توییتی او را در #BlackOutTuesday.

“خانواده #BlackOutTuesday است که در مورد سیاه و سفید بودن صدای سکوت” او هنوز توییتی. “این در مورد تقویت سیاه و سفید است که صدای خاموشی سر و صدا سفید. … ارسال نگه دارید.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>