جزیره هاوایی آتش نشانان اصرار احتیاط بعد از سیل از دست رفته اقیانوس را برانگیخت

جزیره هاوایی آتش نشانان در حال یادآوری به مردم برای استفاده بیشتر احتیاط در هنگام ورود به اقیانوس ها پس از یک سیل از مرگ و میر و از دست رفته غواصان این ماه است.

در کمتر از دو هفته و چهار نفر فوت کرده اند و یا از دست رفته در اقیانوس و آتش نشانان انجام جستجوی دیگری امروز ممکن است از دست رفته غواص گفت: غرب هاوایی گردان رئیس ویلیام Bergin.

حدود ساعت 8 صبح آتش نشانان در پاسخ به یک گزارش از یک مراقب شیرجه شناور کردن Mauumae ساحل در جنوب Kohala. آتش نشانان جستجو برای حدود چهار ساعت با استفاده از یک هلیکوپتر و شناور شخصی و دریافت کمک از پلیس برای یک خط ساحلی جستجو.

شناور لنگر انداخته بود با یک وزن و یک سه جانبه نیزه نزدیکی بود.

آتش نشانان همچنین اعلام گارد ساحلی و در نهایت به نام جستجو در مورد ظهر دلیل هیچ غواصان گزارش شده بود از دست رفته Bergin گفت.

اما قبل از خروج از آتش نشانان چپ توجه داشته باشید در شناور درخواست مالک به تماس گارد ساحلی زمانی که آنها برگرفته شناور.

Bergin گفت: او نمی دانست که اگر بیشتر مردم به رفتن به اقیانوس به دلیل coronavirus تلاش برای به دست آوردن مواد غذایی برای خانواده خود و یا به دنبال یک فرصت برای لذت بردن از کمتر شلوغ اقیانوس نقاط, اما او را تشویق اقیانوس کاربران را به دنبال ایمنی اولیه مشاوره, مانند اجازه کسی می دانم که در آن آنها می رویم و زمانی که آنها باید به عقب. او اضافه کرد که غواصان باید با استفاده از یک شناور و هرگز به غواصی در اقیانوس تنهایی.

در ژوئن 9, a 20-year-old غواص ناپدید شد پس از شکستن از یک گروه از دوستان در ساحل برای رفتن غواصی خود را خاموش Mahukona, Bergin گفت. این مرد شناسایی شده توسط گارد ساحلی به عنوان مالکوم دیویس شد بنا به گزارش یک شناگر خوبی است اما گارد ساحلی و آتش نشانی نمی تواند قرار دادن بدن خود را. جستجو نامیده می شد پس از سه روز.

همان روز Davis رفت و گم شده, آتش نشان در پاسخ به مردی که در ماهیگیری با دوستان و به پایان رسید تا در آب خاموش Puuhonua جاده در کاپیتان کوک. با کمک گارد ساحلی نگه داشتن یک چشم بر روی بدن خود را از هوا آتش نشانان قادر به بازیابی بدن انسان است که شب.

در ژوئن 13, علامت Lowery گزارش شد گم شده پس از خروج یک گروه از دوستان که کمپینگ برای رفتن به ماهیگیری به تنهایی خاموش Punaluu ساحل در جزیره ساحل جنوب شرقی. او هرگز یافت نشد.

در ژوئن 15, یک زن بود گزارش از دست رفته دریایی از Kona فرودگاه. Bergin گفت او دیده می شد در یک دوربین مدار بسته راه رفتن در امتداد خط ساحلی با شیرجه باله. آتش نشانان جستجو با گارد ساحلی در آب و در امتداد خط ساحلی ، اما هرگز ،

Bergin گفت: افزایش تعداد افرادی که رفته اند گم شده در اقیانوس به تازگی است که مالیات بخش پرسنل و منابع است. وی با اشاره به کسانی که در حال اجرا به مشکل در حال ساکنان محلی نمی گردشگران و ترغیب ساکنان به دقت بیشتری در اقیانوس.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>