هاوایی زندانیان منتشر شده در طول COVID-19 همه گیر هستند و به پشت میله های زندان برای جرایم

برخی از 823 زندانیان اجازه از دولت تادیبی امکانات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 روبرو هستند اتهامات جدید از جنایات در طول انتشار خود را.

یکی از آنها پیش از محاکمه بازداشت شدگان آموس Filipo, 41, که برگزار می شد در اوآهو جامعه مرکز تادیبی در انتظار محاکمه در دادگاه مدار برای یک جنایت سرقت خودرو شارژ. در مارس 27, یک قاضی اعطا Filipo نظارت و انتشار و موکول, محاکمه او بر اساس مارس 16 هاوایی دیوان عالی کشور جهت است که به تعویق افتاده ترین دادگاه در پی جدید شیوع کروناویروس.

در حالی که او را دادستان متهم Filipo با خرده بزه سرقت به اتهام سرقت اقلام از فروشگاه راحتی سه روز پس از آزادی و بزه terroristic تهدید به اتهام تهدید یک زن با بدن آسیب مارس 29 در یک ساختمان مسکونی در Kalihi.

Filipo است که در میان زندانیان که آزاد شدند یا مشروط و یا نظارت از آزادی به دلیل جلسات آنها بودند به تعویق افتاد تحت سفارش امضا شده توسط رئیس دادگستری علامت Recktenwald که نیاز به تغییر زمان بسیاری از دادگاه به دلیل COVID-19.

حداقل یک دوجین از زندانیان آزاد شده از تادیبی امکانات در طول شیوع بودند دوباره دستگیر و به دلایل مختلف که طیف وسیعی از نقض stay-at-home منظور که متهم به ارتکاب جنایات جدید با توجه به هونولولو بخش از رسیدگی به پرونده وکیل.

این Honolulu Star-Advertiser تحقیق تعدادی از این موارد که شامل برخی از رسیدگی مورد به مورد و بر اساس توسط قضات معاون عمومی مدافعان و معاون دادستان قبل از دفتر مدافع عمومی ارسال یک لیست از 426 زندانیان به هاوایی دیوان عالی کشور در مارس 30 به نظر برای انتشار.

Filipo دارای سابقه کیفری از 18 اعتقادات که شامل دو جنایت دزدی سه جنایت مواد مخدر اعتقادات جنحه برای حمله و سوء استفاده از خانواده و یا اعضای خانواده و خرده جنحه کیفری برای صدمه به اموال رانندگی تحت تاثیر یک مستی آور دارند و رفتار آشوبگرانه.

در مارس 25, معاون مدافع Sheena Crail ثبت یک حرکت از طرف Filipo برای مواقع اضطراری بشردوستانه و آزادی با استناد به افزایش خطر Filipo ابتلا به کروناویروس در تادیبی تسهیلات با توجه به شرایط پرجمعیت.

یک مورد دیگر درگیر غرور Sua, 27, که تا به حال در زندان بوده است از ماه مارس به اتهام نقض شرایط استفاده از عفو مشروط تحت هاوایی فرصت مشروط با اجرای برنامه و مجموعه ای به نظر می رسد در دادگاه مدار در مارس 8 برای رسیدگی به اتهام تخلف.

چون اکثر فرد در دادگاه حضور به غیر از اورژانس و زمان حساس به مسائل تعویق افتاده بودند تحت Recktenwald منظور یک مدار قاضی دادگاه را کنار بگذارند Sua را به قید وثیقه آزاد شد پشت او بر امید عفو مشروط و موکول شنوایی او در ماه ژوئیه.

با توجه به ACLU of Hawaii, Sua بود و نه در لیست زندانیان ارائه شده به دیوان عالی کشور توسط دفتر مدافع عمومی.

در طول انتشار Sua بود دوباره دستگیر و فدرال متهم در ارتباط با یک مارس 22 مسلح carjacking در Waipahu. با توجه به استشهاد ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه در هونولولو Sua وارد قربانیان سدان قبل از دو مرد سوار وانت. آنها خارج شد وسیله نقلیه خود را brandishing اسلحه و Sua ربوده کلید ماشین از احتراق. قربانیان دستور داده شد از ماشین خود و Sua گفته سوار کردن در وسیله نقلیه خود را در حالی که یکی از همکاران او در زمان سدان و دیگری در سمت چپ کامیون. دو مرد carjackers باقی می ماند در ،

روز سه شنبه ایالات متحده دادرس قاضی رام تاجر اعطا حرکت به بازداشت Sua در هونولولو فدرال بازداشتگاه بدون وثیقه و برنامه ریزی May 14 جلسه مقدماتی از طریق تلفن.

Sua سابقه کیفری شامل سه محکومیت جنایت مقاومت در برابر یک منظور متوقف کردن یک خودرو بزه سرقت و خرده تخطی از قانون کیفری صدمه به اموال.

نیز دوباره بازداشت و پس از آزادی وی شد آسمان Talamoa, 29. بر اساس مارس 16 سفارش یک قاضی به او داده اضطراری بشردوستانه و آزادی در 15 آوریل و به تعویق افتاد جلسه به ژوئن 1 به آدرس Talamoa را نقض امید خود مشروط.

Talamoa دارای سابقه کیفری که شامل چهار جرم مواد مخدر محکومیت; سه بزه حمله محکومیت حمله و مقاومت در برابر بازداشت و بی توجهی به رانندگی و خرده بزه سرقت.

دادستان ها می گویند که چهار روز پس از آزادی Talamoa دستگیر شد به عنوان یک مظنون در سرقت چینی. دادستان پرونده یک حرکت در این هفته به لغو آزادی او به دلیل اتهام سرقت و ادعا کرد که او نتوانست به گزارش به افسر عفو مشروط در حداقل سه نوبت و با استفاده از متامفتامین روزانه از آزادی او.

همانطور که از جمعه در مجموع 823 زندانیان آزاد شده از زندان ایالتی یا زندان پس از 2 مارس برای کاهش ازدحام بیش از حد و به حداقل رساندن گسترش COVID-19 انداختن اهل بیت جمعیت از 2,189 به 1,366. شده اند وجود دارد هیچ تایید coronavirus موارد در هاوایی تادیبی امکانات به روز است.

سه دادستان شهرستان و دادستان کل کلر Connors می خواهید هاوایی دیوان عالی کشور و دادگاه منصوب ویژه استاد دن فولی به توقف یا مکث موظف فشار برای آزادی زندانیان به دلیل تعداد coronavirus موارد در دولت به وارد کردن. در روز جمعه هیچ مورد جدید گزارش شده برای اولین بار در هشت هفته.

مدافع جیمز محکمتر گفت: آن را بیش از حد نارس که بحث و گفتگو بر اساس گسترده عفونت در سرزمین اصلی زندان است.

اقدام هونولولو دادستان دوایت Nadamoto گفت: تعداد دوباره بازداشت موارد است که به احتمال زیاد به رشد است. بسیاری از منتشر زندانیان Nadamoto گفت: مشکلات مواد مخدر دارند. “آنها لازم نیست که یک ضرورت به مراقبت از مشکلات مواد مخدر,” او گفت:.

دوباره بازداشت موارد هونولولو معاون مدافع لی Hayakawa گفت: “فقط محض تعدادی از زندانیان آزاد شده ما انتظار می رود که چندین زندانیان خواهد بود در بازداشت به دلیل برخی از مرتب کردن بر اساس عدم تطابق.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net