هاوایی هتل ها دریافت آسانسور از interisland سفر با نگرانی در انتظار گسترده تر بازگشایی

این Browns در شهر.

مائوئی ساکنان بایرون و کیمبرلی قهوه ای وارد اوآهو در روز جمعه فقط در زمان برای کمک به افزایش Surfjack Hotel & Swim Club آخر هفته به اشغال 60% — سطح چند هاوایی هتل ها را دیده اند از فوریه.

“ما نمی تواند صبر کنید برای بازگشت” کیمبرلی براون گفت. “قبل از COVID-19 ما به اینجا آمد اما این interisland مسافر قرنطینه و اقامت در خانه سفارش متوقف به ما. آن را به خوبی به سرانجام قادر به می آیند و لذت بردن از اوآهو و دیدن خانواده. بسیاری از مردم باید به فکر مثل ما — هواپیما تقریبا کامل است.”

هتل نتایج مخلوط شده اند از رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige به پایان رسید اجباری 14-روز خود قرنطینه برای interisland مسافران گفت: Mufi Hannemann هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. Interisland کافی نیست کسب و کار برای ایجاد یک تفاوت برای بسیاری از هاوایی بزرگتر هتل Hannemann گفت.

نیک Minerd مدیر ارشد ارتباطات برای هتل شرکت تجزیه و تحلیل STR گفت: کاهش اقدامات قرنطینه تنها می تواند کمک به آسانسور هتل تقاضای آن کاهش یافته است بیشتر در هاوایی از هر دولت دیگر در کشور است.

“آنچه که ما را دیده اند در دیگر مناطق وجود دارد در واقع افراد آماده به خارج و اقامت در هتل ها به عنوان بخشی از درایو و یا کوتاه-مسافت اوقات فراغت سفر” Minerd گفت. “بدیهی است که هاوایی دارای مقدار زیادی برای ارائه اوقات فراغت مهمان اما این سطح از رشد این صنعت را ببینید از interisland ترافیک بستگی دارد مسافرتی ادراک در سراسر ایمنی و ارزش است.”

نتایج اخیر Honolulu Star-Advertiser بررسی هاوایی هتل خرس که از. این نظرسنجی نشان داد که تنها حدود 100 هتل از 230 یا به طوری که در حال حاضر باز و باز بود طولانی قبل از interisland سفر آرام بود. بسیاری از هاوایی هتل های بسته شده در مارس به عنوان COVID-19 ترس و گردشگری مستندات کاهش سفر. تنها چند هاوایی هتل بازگشایی شد فقط برای kamaaina بازار است.

Top 25 هتل بازارهای توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

برخی از هتل های مورد بررسی توسط Star-Advertiser برنامه ریزی برای بازگشایی در ماه جولای دیگران گفتند که صبر کنید تا زمانی که خارج از دولت مسافری قرنطینه برداشته شد حداقل برای برخی از مسافران است. یک تعداد انگشت شماری از هتل ها برنامه ریزی شده به تاخیر بازگشایی تا گذشته و اوایل روز گسترده تر لحظاتی که آنها احساس نمی تولید به اندازه کافی برای کسب سود.

Ige است که انتظار می رود به زودی اعلام هاوایی که در حال پیوستن به نیروهای با یک ملی شریک برای راه اندازی یک تست برنامه است که اجازه می دهد COVID-19-رایگان مسافران برای دور زدن قرنطینه.

Surfjack مدیر کل Lynette ایستمن گفت که نمی تواند اتفاق می افتد به اندازه کافی سریع برای او و دیگر بازدید کنندگان همایش. این تاخیر نیز بر مردم مانند قهوه است که بستگی به این صنعت است. این زن و شوهر که خود Akamai قهوه و گفت: خود را مائوئی مکان ضربه سخت شده توسط یک قطره در بازدید واردان. فروش داخلی نیز کاهش یافته است به عنوان مائوئی جنگ در این کشور را بدترین نرخ بیکاری است.

“فروش ما در حدود 12 درصد در Wailea آنها حدود 40 درصد از کسب و کار عادی ما در Kihei و 50% در کهولوی,” بایرون براون گفت. “ما خیلی هیجان زده هنگامی که ما ضربه سیاه 10 دلار در روز گذشته ، اگر Ige منتظر می ماند تا Aug. 1 به استقبال گردشگران بازگشت از آن خواهد شد خیلی دیر شده برای برخی از کسب و کار.”

Surfjack کسب و کار به طور قابل توجهی کاهش یافته است در اواسط ماه مارس پس از شهرستان و دولت به تصویب رسید اضطراری سفارشات که شامل یک مستند برای مردم محلی و یک مسافر قرنطینه برای خارج از کشور بازدید کنندگان است. ایستمن گفت: ضرر و زیان تنها بدتر پس از مارس 1, زمانی که مسافر قرنطینه تمدید شد به interisland مسافران پایه به طور منظم مهمانان مانند Browns از سفر.

“اشغال کاهش یافته است تا به سرعت. ما از 90 درصد به 12 درصد” او گفت:. “ما تا به حال به کردند 70 درصد از کارکنان ما و ما تا به حال به رستوران ما بیش از حد پس از فروش کاهش یافته است از $8,000 یک ماه به 300 دلار.”

ایستمن گفت: بهبود در تعطیلات آخر هفته خود را کسب و کار دلگرم کننده است اما این را به سازگار اشغال 70 درصد و یا بیشتر را به همه کارکنان به کار می کنند.

“من در حال حرکت در مسیر درست است. من تقریبا در 60 ٪ اشغال در ماه جولای و این احتمال وجود دارد من می توانم به 80 درصد” Eastman گفت. “این واقعا فقط بستگی دارد اگر رژیم صهیونیستی است. Ige می گوید تمدید شده است. هر بار که او می کند که کسب و کار من قطره بلافاصله. من بهتر از بسیاری از, اما من هنوز هم در قرمز است.”

Sean دی, معاون اجرایی رئیس جمهور & مدیر ارشد بازاریابی افسر بست مهمان نوازی گروه گفت: این شرکت شاهد یک افزایش پایدار در محلی ساکنان آینده برای لذت بردن از staycations در Waikiki پس از انتشار kamaaina نرخ که شروع به عنوان کم به عنوان $99 در هر شب.

آخر هفته اشغال اجرا شده است به عنوان بالا به عنوان 50 درصد با روزهای هفته هنوز معلق در هوا حدود 15%, دی گفت.

“بست Waikiki در ساحل رفت و آمد مکرر مورد علاقه محلی است و در حال حاضر که دوک باز است آن را به خصوص زمان خوبی برای بازدید از. باز interisland سفر اولین گام خوب است برای کشور ما اقتصادی است اما تا به امروز نشده ارائه شده قابل توجه سنبله در رزرو” او گفت:. “ما قطعا سپاسگزار برای kamaaina کسب و کار به عنوان بیشتر مهمانان ما در خانه بیشتر مردم ما می تواند ارائه فرصت به کار می کنند. رفاه هر دو ما میزبان و مهمانان باقی می ماند یک اولویت به همین دلیل است که ما اجرا مداد پاک تعهد — ما افزایش ایمنی و بهداشت پروتکل توسعه یافته با Ecolab.”

کیت وییرا اصلی KV & Associates, مهمان نوازی, مشاوره, گفت بلند کردن اجسام از خروج از کشور مسافر قرنطینه و یا اجرای برنامه های جدید است که اجازه می دهد ایمن مسافران به گذر از آن لازم است برای هاوایی بازدید کننده صنعت برای شروع از عنوان کردن آنچه که قطعا خواهد بود یک مسیر طولانی به سودآوری است.

گردشگری مستند ناشی از 99.5% کاهش بازدید کننده ورود در ماه آوریل است. هاوایی صنعت هتل که در ماه آوریل کاهش یافت, بهبود کمی در ماه مه به کارگران ضروری کردم بیشتر آشنا با سپردن قرنطینه معافیت و بیشتر از اعضای گارد ملی وارد هاوایی برای کمک به اجرای اضطراری سفارشات Hannemann گفت.

STR روز جمعه گفت که ایالت اشغال هتل در ماه مه کاهش یافت و به 14.2% یک 82.1% کاهش از مارس 2019. کاهش تقاضای سفر نیز باعث روزانه به طور متوسط نرخ اتاق به کاهش به $126.72 یک 50.4 درصد کاهش از مارس 2019. درآمد به ازای هر اتاق در دسترس (RevPAR) کاهش یافته است به $17.95 قیمت یک 91.1 درصد کاهش از مارس 2019. درآمد به ازای هر اتاق در دسترس در نظر گرفته اندازه گیری بهترین هتل عملکرد بسیاری در صنعت هتل است که مقدار هر یک از هتل می شود در هر اتاق بدون در نظر گرفتن اگر آن را اشغال کردند.

ضمنا هاوایی بازدید کنندگان و کنوانسیون اداره به لگد کردن یک “Kamaaina پیشنهادات ویژه برنامه” است که در دسترس از طریق Aug. 31 در HawaiiSpecial Offers.com/kamaaina/.

“جوامع ما شده اند بسیار نهفته COVID-19 همه گیر و مانند آن برای ما مهم است که ما پشتیبانی از ساکنان و کسب و کارهای محلی” جان موناهان, HVCB رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “با اخیر بلند کردن اجسام از interisland قرنطینه این Kamaaina ویژه ارائه می دهد برنامه ایجاد فرصت های شغلی برای ساکنان دوباره به هم متصل با یک دیگر کشف و لذت بردن از جزیره و همچنین به عنوان تقویت اقتصاد محلی ما در این روند است.”

کیتلین و کارلوس دا سیلوا— صاحب و استاد آبجو از یک کمبوچا کسب و کار خود و سگ, رمی, پریدند از خانه خود را در مائوئی به اوآهو در روز چهارشنبه. Caitlin دا سیلوا که در کردند از او استتیشن کار گفت: آنها دوست game, این ایده حمایت از هاوایی اقتصاد در حالی که با استفاده از نرخ های بزرگ و به طور موقت کاهش سرعت در برنامه های خود را.

“ما تا به حال گرفته شده از یک تعطیلات در حدود پنج سال” کارلوس دا سیلوا گفت. “ما آن را دوست داشتن. این بسیار شگفت انگیز است برای دیدن Waikiki به عنوان آن استفاده می شود بدون تمام گردشگران است. آن را قطعا یک بار در طول عمر تجربه است که ممکن است هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>