هاوایی صاحب خانه از جمله فوق العاده غنی و سعی کنید به ضربه بزنید COVID-19 کسب و کار کوچک کمک

یک انجمن ملی بسکتبال تیم و رستوران های زنجیره ای درو ملامت به دنبال فدرال COVID-19 کمک های در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک. در حال حاضر بسیاری از هاوایی صاحب خانه ها از جمله ساکنان فوق العاده لوکس برج روبرو هستند همان مخمصه.

چند هاوایی صاحب خانه انجمن ها باید کاربردی و تایید شده برای بخشایش حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از وام رغم اینکه واجد شرایط با توجه به محلی اداره کسب و کار کوچک رسمی.

متقاضیان شامل ارتباط از صاحبان در Kukui پلازا دو برج مرکز شهر هونولولو مجتمع به عنوان بزرگترین مجتمع مسکونی در دولت با 908 واحد است.

همچنین هیئت مدیره به نمایندگی از مالکان در Waiea یک glitzy برج در بخش روستا در Kakaako که در آن واحد برای اولین بار برای فروش به طور متوسط $3.6 میلیون کاربردی برای PPP وام با وجود سوء ظن از برخی از اعضای هیئت مدیره.

این دو محل سکونت انجمن ها و دیگران بهره صاحبان مالکیت خصوصی رقابت برای PPP کمک در برابر بسیاری از کوچک و خرده فروشان و رستوران ها و شرکت های دیگر که در تنگه وخیم پس از اینکه مجبور به بستن یا محدود کردن عملیات تحت شرایط اضطراری دستور دولت برای کاهش گسترش COVID-19.

حدود 11,000 هاوایی کسب و کارهای کوچک سعی کردم اما موفق به گیر PPP پول در طول یک اولیه و به سرعت خسته $349 میلیارد وام گرد در ماه مارس که در آن 11,553 هاوایی کسب و کار دریافت وام به ارزش حدود 2.1 میلیارد دلار با توجه به هاوایی انجمن بانکداران.

دور دوم با $310 میلیارد دلار است که هنوز هم تا حدودی برای grabs.

وام تا 10 میلیون دلار می توان بخشیده و به دریافت کنندگان نیاز به صرف حداقل 75 درصد از درآمد حاصل برای حفظ و یا rehire کارکنان. دیگر 25 درصد را می توان در آب و برق و اجاره و بهره وام مسکن. اگر به درستی استفاده شود این وام را می توان به طور کامل ببخشند. هر unforgiven مقدار تبدیل شدن به یک وام دو ساله با 1 ٪ نرخ بهره.

جین سایر هاوایی مدیر دفتر منطقه برای ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک گفت: چند PPP وام تصویب شد محلی برای صاحب خانه انجمن ها در عجله برای کمک به طرح میتوانست به کسب و کارهای کوچک.

ساویر که نه شمارش تعدادی از این موارد گفت: وام به صاحب خانه انجمن نیاز به معکوس به این دلیل که سازمان های غیر انتفاعی به نمایندگی از منافع خصوصی از مالکان واجد شرایط نیست برای PPP.

اولیه “موقت نهایی” قانون برای PPP شامل تنها دو نوع از افراد واجد شرایط به سازمان های غیر انتفاعی — برخی از جانبازان گروه ها و به طور کلی سازمان های خیریه با 501(c)3 نامگذاریهای که حذف نهادهای سازمان یافته و یا در عمل به نفع منافع خصوصی.

در عین حال بسیاری از اشخاص بعد از به نام کردن به عنوان واجد شرایط با عجله به گیر PPP پول به دلیل آن بود که داده شده در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده و پنجره برای استفاده باز در مورد همان زمان دقیق قوانین منتشر شد پس کلی تر توصیف PPP شامل Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از سردرگمی در اطراف واجد شرایط گفت:” سحر Bauman دولت در امور رسمی با ویرجینیا مبتنی بر جامعه انجمن های موسسه.

ساویر گفت: این درست بود در اوایل چرا که مقامات دولتی گفت: به طور کلی سازمان های غیر انتفاعی خواهد بود پوشش داده شده توسط PPP را برای سود کسب و کار زنجیره ای اگر هر یک از استقرار در زنجیره شاغل کمتر از 500 نفر است. یک کسب و کار با کمتر از 500 کارمند است SBA استاندارد تعریف یک کسب و کار کوچک.

“این نوع کثیف, منطقه,” او گفت:. “بسیاری از تفاسیر.”

هنوز Sawyer اضافه شده که SBA منتشر حکومت روشن می سازد که صاحب خانه انجمن ها که به طور معمول “رفاه اجتماعی” سازمانها بدون 501(c)3 مالیاتی نامگذاریهای محروم هستند از PPP.

چون روح PPP بود برای کمک به کسب و کارهای کوچک در مواجهه با فاجعه خشم عمومی قوی بود هنگامی که آن را برای عموم شناخته شده است که وام گیرندگان شامل چند میلیارد دلاری Los Angeles Lakers, بازی بسکتبال حق رای دادن ملی, رستوران های زنجیره ای Shake Shack و دیگر شرکت ها با فوق العاده با ارزش دارایی یا دسترسی آسان به سرمایه است.

لیکرز, Shake Shack و دیگر نه بزرگ کسب و کار خود بازگشت وام.

در Kukui پلازا هیئت مدیره به نمایندگی از مالکان گفت: در آوریل 24, نامه به صاحبان که آنها اعمال می شود و مورد تایید قرار گرفت برای یک PPP وام در بخش “برای کمک به حفظ قوی و سلامت مالی از انجمن بدون در نظر گرفتن چگونه COVID-19 رویدادهای مرتبط با گشوده است.”

این نامه که فاش نمی کند مبلغ وام نیز گفت: وام کمک خواهد کرد “مقابله با عدم قطعیت ما در ماه های آینده” و برای تامین هزینه حقوق و دستمزد کارکنان آب و برق, بهره بدهی ها و حساب های قابل پرداخت است.

Kukui پلازا را رئیس جمهور هیئت مدیره و مدیر عامل نمی تواند از نظر جمعه.

پذیرش وام منوط به تصویب بیش از نیمی از تمام Kukui پلازا صاحبخانه شد و دوشنبه آخرین مهلت برای رای دادن در موضوع نامه است.

در Waiea هیئت مدیره اعمال می شود برای $414,710 وام بیش از نگرانی از جمله صاحبان از دست دادن درآمد اجاره و قادر به پرداخت هزینه های تعمیر و نگهداری در ارتباط با COVID-19 اثرات با توجه به یک کپی از نامه به صاحبان در 171-واحد برج است که باز در سال 2016.

“هیئت مدیره می خواهم به استفاده از این وام از دولت برای کمک مالی به انجمن هزینه های حقوق و دستمزد و آب و برق گفت:” نامه ای از دیوید Wei, هیئت مدیره, رئیس جمهور.

هزینه های تعمیر و نگهداری در Waiea در ابتدا ثابت به طیف وسیعی از حدود 1200 دلار به 10.000 دلار در ماه و یا $417,000 برای همه واحد است.

Waiea مدیره رئیس جمهور و یک نماینده مدیریت برج نمی تواند از نظر جمعه.

دیگر عضو هیئت مدیره Mikako Borden گفت: یک نتیجه گیری رسیده بود به رها کردن PPP نرم افزار پس از تلاش به دنبال تصویب وام از همه Waiea صاحبان. تصویب بیش از نیمی از تمام صاحبان می شده اند مورد نیاز است.

Borden شخصا اعتراض به وام و گفت: “این امر می تواند خوب اگر وجود نامحدود بودجه دولت برای همه متاثر از این بیماری همه گیر اما PPP یک بازی با حاصل جمع صفر و ما باید امکان استفاده از برنامه در هزینه از کسانی که در وضعیت مالی وخیم و کسی که به آن نیاز دارید بیشتر از ما,” او گفت: در یک ایمیل.

همچنین به نظر می رسد که Waiea مدیره بود رد مرکزی اقیانوس آرام بانکی که از طریق آن درخواست وام ساخته شده بود به گفته وی نامه.

دیوید Morimoto این بانک chief financial officer گفت: CPB است و نه فرآوری شده و مورد تایید هر PPP وام صاحب خانه انجمنهای چرا که آنها واجد شرایط.

موقعیت از دیگر بانک های محلی که همه قبول و روند PPP برنامه های کاربردی برای SBA کمتر روشن است.

بانک هاوایی گفت: آن را تا به حال دریافت برنامه های کاربردی چند از صاحب خانه انجمن ها و که این برنامه ها در حال بررسی است.

“ما در حال حاضر در انتظار شفافیت بیشتر و راهنمایی به اینکه برنامه های واجد شرایط” گفت: بانک سخنگوی ملیسا تورس-Laing.

اولین بانک هاوایی سخنگوی سوزان Kam گفت: وام مقامات بیش از حد مشغول کار بر روی PPP پردازش هفته گذشته برای ارزیابی چگونه بسیاری از اگر هر صاحب خانه انجمن ها را اعمال کرده اند و این که آیا هر مورد تایید قرار گرفت.

به طور کلی صاحب خانه انجمن های توصیه شده توسط خود را وکیل و حرفه ای مدیریت شرکت در مورد مسائل از جمله واردات.

ریچارد امری معاون رئیس جمهور در امور دولتی برای شرکت مدیریت املاک Associa هاوایی گفت: شرکت راهنمایی در PPP وام برای انجمن به بررسی واجد شرایط بودن موضوع با وکیل و بانکدار.

ساویر با SBA گفت: در نهایت این است که برای هر وام گیرنده به درک که آیا آنها واجد شرایط هستند. او همچنین اشاره کرد که PPP قوانین شامل یک بندر امن ارائه می دهد که اجازه می دهد تا وام گیرندگان به بازگشت سرمایه برای یک زن و شوهر هفته بدون هر گونه مجازات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de