هاوایی مقامات بهداشتی هشدار می دهند coronavirus تهدید ادامه خواهد داد برای ‘حداقل چهار یا پنج ماه

مقامات بهداشتی دولت در حال طرح ریزی coronavirus خواهد بود یک تهدید جدی به هاوایی برای حداقل بعد از چهار تا پنج ماه با اوج شیوع هنوز به آمده است.

“از اپيدميولوژيستها و دیگران که به دنبال چه چیزی اتفاق می افتد در سراسر جهان این را به عنوان یک مشکل است که ما قصد داریم به زندگی با حداقل چهار یا پنج ماه قبل از ما انتظار زیادی تسکین” وزارت بهداشت مدیر بروس اندرسون گفت: دولت کمیته ویژه مجلس سنا COVID-19 امروز.

“آن را به رئیس جمهور پیشنهاد میخوام پایان در عید پاک. از آن خواهد شد بسیار طولانی تر از آن و منابع که در دسترس هستند قطعا نمی خوای ما را از طریق که مدت زمان طولانی” اندرسون گفت. “ما دیده نمی شود اصلی موج ضربه زدن به ما نشده است. آنچه که ما در حال دیدن هستند فقط در موارد هستند که وارداتی موارد — بیشتر افرادی که سفر و یا در تماس با دیگران است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف قرار داده است, عید پاک, کمتر از سه هفته دور در مارس 12 به عنوان بازه زمانی برای بازگشایی امریکا است.

در همین حال رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige هونولولو شهردار کرک کالدول و دیگران تحمیل کرده اند در خانه بمانند و از خانه کار می کنند محدودیت از طریق 30 آوریل برای جلوگیری از گسترده جامعه انتقال است.

“من فکر می کنم همه ما در حال رسیدن به نقطه که در آن ما در حال به رسمیت شناختن است که آن را می شود خیلی بیشتر از ما امروز شاهد آن هستیم در نه چندان دور آینده” اندرسون گفت. “این ایده از رفتن بعد از هر مورد و تلاش برای پیدا کردن که تماس ها است که احتمالا جاوا قابل کنترل در بخش های بزرگ و پس از آن ما فقط میخوام بازگشت به اجتماعی ما-فاصله مورد نیاز تلاش برای نگه داشتن همه چیز تحت کنترل است.”

اندرسون تاکید کرد که وزارت بهداشت و درمان است که تکاپوی آماده شدن برای حال و آینده مراقبت های بهداشتی نیاز دارد و همچنین به عنوان پروژه آنچه در مورد اعداد ممکن است هنگامی که موج از بیماری بازدید مردم است.

امروز بخش گزارش در مجموع 95 مورد ایالت های شش از شنبه. شده اند وجود دارد 4,658 COVID-19 آزمون تکمیل همه اما 379 توسط آزمایشگاه های خصوصی.

هاوایی, بهداشت و درمان, مدیریت اضطراری ائتلاف سفارش به حفظ ضروری خدمات پزشکی در مورد مواد شیمیایی و بیولوژیکی و شرایط اضطراری و مونتاژ انبارهای اضطراری لوازم از جمله 179,000 ماسک و دولت بیشتر به دست آوردن منابع از دولت فدرال است. بهداشت و درمان انجمن هاوایی نیز تلاش برای گسترش مناطق در بیمارستان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مراقبت از بیمار و ایجاد امکانات به طور موقت در بدترین سناریو مورد.

اما اندرسون گفت: “من از ترس که آنها ناکافی برای مقابله با این بیماری همه گیر) و آنها قطعا ناکافی بیش از دراز مدت است.”

هاوایی می توانید ببینید 40,000 به 45,000 موارد تا پایان مارس اگر اقدام جدی گرفته نشده Caldwell گفته است. با کمتر از 300 واحد مراقبت های ویژه در دولت پیش بینی ها نشان می دهد که هاوایی می تواند بیش از ظرفیت خود را از تخت ICU آوریل 25.

بیمارستان و درمانگاه و امدادگران در حال حاضر احساس فشار با موارد COVID-19 آنفولانزا و دیگر شدید تنفسی بیماری های گردش در جزیره. علاوه بر لوازم پزشکی و تجهیزات و نیروی انسانی نیز وجود ندارد.

“آنچه هر کس دیگری در تلاش است انجام دهید این است نگه داشتن اعداد پایین تا آنجا که ما احتمالا می تواند. البته با 14 روز در قرنطینه اجباری برای بازدید کنندگان ما باید رها که تعداد حتی بیشتر حداقل وارداتی موارد” اندرسون گفت. “محدودیت در فعالیت های است که واقعا در نظر گرفته شده برای نگه داشتن ما را از پیشرفت بیماری به یکدیگر است که آنچه را تو نگه داشتن این وضعیت قابل کنترل امیدوارم که ما رو به جلو است.”

دولت اجباری 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان و ساکنان بازگشت به هاوایی آغاز می شود در نیمه شب.

سناتور. میشل Kidani (D میلیلنی تون) هشدار داد که جدید اجتماعی-فاصله شیوه خواهد بود حتی سخت تر برای ساکنان هاوایی عادت کرده اند به سلام.

“من احساس نمی کنم که جامعه ما در حال شکل گرفتن این عنوان به طور جدی به عنوان ما باید” او گفت:. “من فکر می کنم آن را بسیار سخت برای ما در اینجا در هاوایی که استفاده می شود برای بغل کردن و سلام ، این چیزی است که فقط ما آورده بودند تا انجام. این واقعا یک راه سخت برای شکستن آن است. (آن) است که واقعا میخوام مخل به ما اگر ما همچنان که در عمل.”

وزارت بهداشت و درمان در حال آماده سازی برای شروع اطلاعیه های خدمات عمومی در تاریخ 30 مارس هدف قرار دادن کودکان و نوجوانان که “همچنان به جمع با وجود هشدارهای.”

“من فکر می کنم مردم به فکر این خواهد شد. این درد نمیخورد. من فکر نمی کنم آنها متوجه چقدر بد همه چیز در مکان هایی مانند نیویورک” اندرسون گفت. “من نفرت را به آن می گویند اما ما احتمالا باید به (القای) کمی ترس وجود دارد خارج وجود دارد برای نگه داشتن مردم در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>