هاوایی مقامات بهداشتی نیست شناسایی هر گونه تماس از ژاپنی زن و شوهر با کروناویروس

مقامات بهداشتی دولت را پیدا کرده اند هر هاوایی ساکنان آمد که “طولانی مدت تماس نزدیک” با یک زن و شوهر که برای بازدید از جزایر بیش از یک هفته پیش و پس از آن مبتلا مرگبار coronavirus.

“DOH است که در ادامه به طور فعال به جمع آوری آمار و مصاحبه با افراد بر اساس اطلاعات محدود در مورد یک زن و شوهر است که در سفر هم از ژاپن به هاوایی و پس از بازگشت به خانه به ژاپن آزمایش مثبت برای COVID-19” گفت: انتشار اخبار صادر شده امروز. زن و شوهر, در 60s در مائوئی از Jan. 28 Feb. 3 و در اوآهو از Feb. 3 تا 7 و در آنجا ماند در گرند Waikikian by Hilton Grand Vacations باشگاه بهره وری منقسم زمانی ملک. “همه افراد شناسایی شده هستند یا خطر کم و یا هیچ و هیچ کس لازم است تحت نظارت بهداشت عمومی نظارت مربوط به این وضعیت” از جمله بازی گاه به گاه تماس با ما.

مقامات بهداشت در مصاحبه Ala Moana ساکن جان Fujiwara خلاصه بعد از یک دیدار خانگی Feb. 4 از دوست خود Teruhito (Ted) Fujii, 65 که متناسب با مشخصات تایید کرد با این ویروس در ژاپن است. Fujii و همسرش, زندگی در ناگویا در استان آیچی حال همان سفرنامه سفر و Hilton Grand Vacations اعضای باشگاه.

DOH را نه تایید و یا انکار کند که Fujii تا به حال قرارداد این بیماری اما گفته Fujiwara روز جمعه که آنها خواهد بود نظارت بر او روزانه برای چک کردن هر گونه علائم. روز بعد یک DOH محقق گفت: Fujiwara که او نیاز به نظارت پس از همه, اما برای تماس با گروه اگر او توسعه یافته هر گونه علائم قبل از Feb. 18 14 روز دوره کمون ویروس. Fujiwara که هیچ علائم گفته شده در داوطلبانه قرنطینه در خانه چک کردن درجه حرارت خود را دو بار در روز حتی اگر مقامات بهداشت گفت: او آن را غیر ضروری بود.

مقامات بهداشت گفت: هیچ تایید موارد coronavirus در جزایر اما دولت می کند توانایی برای تست این ویروس به صورت محلی. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا است که در بازسازی جدید کیت های آزمایش پس از ارسال معیوب آنهایی که به هاوایی.

بوده است وجود دارد تاخیر در re-تولید کیت های آزمایش فرستاده شده توسط CDC. ما نمی گفته شده واقعی تاریخ کشتی توسط CDC ممکن است در هفته آینده, اما هیچ چیز برای برخی” گفت: DOH سخنگوی جانیس Okubo.

در ضمن آنفولانزا که دارای علائم مشابه به coronavirus در حال افزایش در سراسر کشور.

پس از فصل آنفولانزا شروع در ماه اکتبر 29.4 درصد از 16,627 نفر تست مثبت بودند آنفولانزا با توجه به آخرین DOH نظارت آنفولانزا گزارش از Jan. 26 Feb. 1. حدود 227 از 3,831 مرگ و میر در هاوایی به ترتيب مربوط به ذات الریه یا آنفلوآنزا آمار نشان می دهد.

DOH گفته است که “به طور فعال آماده” برای موارد ممکن است از coronavirus با دولت و شهرستان و سازمان های فدرال از جمله CDC.

از امروز بهداشت مقامات نظارت بر 42 افرادی که به تازگی از سفر به چین در خانه و یا در اتاق های هتل به پایین از 58 روز شنبه. یک مرد بود که در هوبئی استان, کانون شیوع است که هنوز هم تحت قرنطینه اجباری در پایگاه پرل هاربر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>