هاوایی مقامات بهداشتی توصیه به احتیاط در هنگام رخصتی بهار, برای جلوگیری از coronavirus

هاوایی وزارت بهداشت تشویق خانواده ها به اقداماتی برای به حداقل رساندن خطر عفونت با کوروناویروس به عنوان ده ها هزار نفر از دانش آموزان در بهار هفته آینده.

“در نظر گرفتن اجتناب از شلوغ یا مناطق متراکم از جمله بزرگ بکند مانند کنسرت, رویدادهای ورزشی, کنوانسیون های مذهبی تجمعات و دیگر رویدادهای اجتماعی” وزارت خارجه گفت: در انتشار اخبار.

پتانسیل به صورت فرد به فرد انتقال با فرد آلوده “به صورت تصاعدی افزایش می دهد” در طول تعطیلات بهار, بهداشت, مدیر بروس اندرسون گفت.

“ما می دانیم که به طور سنتی بهار زمانی است که خانواده ها در سفر و یا صرف زمان بیشتری را در مراکز تئاتر و رستوران ها و دیگر مکان های که در آن مکان جمع آوری” اندرسون گفت. “ما اصرار خانواده ها باید هوشیار و ورزش احتیاطی اضافی برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از COVID-19 انتقال است.”

“در حالی که ما نمی خواهید برای محدود کردن فعالیت های خانواده و یا توصیه به لغو برنامه های خود را برای شکستن بهار ما اصرار خانواده به گام برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به عفونت,” او اضافه شده است.

وزارت بهداشت تعریف رویداد بزرگ به عنوان کسانی که با 100 یا بیشتر مردم است. آن اشاره کرد که مردم بیش از 60 و کسانی که با سیستم ایمنی بدن و یا شرایط بهداشتی هستند بیشتر در معرض coronavirus.

مشاوره دیگر از این گروه:

>>جلوگیری از غیر ضروری سفر به در معرض خطر مقصد برای COVID-19

>>افرادی که بیمار هستند باید در خانه بمانند و به جز به کمک پزشکی دریافت کنید

>>جلوگیری از تماس با کسانی که بیمار هستند و باید به آنفولانزا مانند علائم مانند سرفه و تب و تنگی نفس.

>>پوشش سرفه و عطسه با دستمال و پس از آن پرتاب آن را دور

>>شستن دست اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه به خصوص بعد از استفاده از دستشویی و قبل از غذا خوردن یا بعد از باد خود را در حال سرفه یا عطسه.

>>اجتناب از دست زدن به بالا-تماس با سطوح عمومی مانند گوشی های, درب, میز, کلید, کیف و چراغ

>>استفاده از الکل بر اساس دست عفونی حاوی حداقل 60% الکل

>>تمیز کردن اغلب لمس سطوح و اشیاء به طور معمول

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im