هاوایی می شود 1 ویروس جدید مورد; 667 بازدید کننده پرواز به دولت

وزارت امور خارجه از مقامات بهداشت روز دوشنبه گفت که دولت شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 676 تا یکی از یکشنبه. تنها عفونت مورد در اوآهو.

در حالی که تعداد موارد باقی مانده در تک رقمی 1,891 مسافران پرواز به هاوایی در روز یکشنبه با 667 از آنها بازدید کنندگان با توجه به هاوایی گردشگری سازمان در روز دوشنبه. در همان زمان در سال گذشته نزدیک به 30000 نفر مسافر وارد هاوایی روزانه از جمله ساکنان و بازدید کنندگان است.

همانطور که از دوشنبه, 41 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با 618 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه فوریه است. یک نسخه جدید مورد در اوآهو گزارش شد دوشنبه. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

حدود 92 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

توسط شهرستان هونولولو دیده است 404 بیماران منتشر شده از انزوا و مائوئی تا به حال 113 بيمار منتشر شد. هر دو کائوآئی و جزیره بزرگ هیچ فعال عفونت موارد است.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

روز دوشنبه ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 442 در اوآهو 120 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل همچنین شامل 12 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 84 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان گزارش روز دوشنبه, سلامت, مقامات گفت.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 83 بستری شدن در بیمارستان در دولت 59 شده اند در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

از بیش از 55,474 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی حدود 1.2 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت شمارش 327 جدید, نتایج آزمون امروز در شمارش.

تعداد بازدید کنندگان شده است به آرامی روند صعودی حتی اگر دولت یک 14 روز سفر قرنطینه برای مبارزه با گسترش COVID-19. روز یکشنبه 20 پرواز که وارد آورده 563 بازگشت ساکنان 94 مردم در حال حرکت به هاوایی 123 مسافران بودند که معاف از قرنطینه پس از دریافت تایید قبل از دولت 158 نظامی معاف پرسنل 108 در حمل و نقل به مقصد دیگر و نه خروج از فرودگاه و 178 خدمه.

بسیاری از 667 بازدید کنندگان و یا 566 پرواز به اوآهو. از 566, 378 گفت: آنها پرواز به هاوایی برای دیدار دوستان و خانواده 42 ذکر شده در تعطیلات به عنوان هدف از بازدید خود و دیگری 42 گفت که با توجه به کسب و کار, 37 گفت: آن را برای هر دو تعطیلات و بازدید از دوستان و خانواده, 13 گفت: آنها جابجایی به هاوایی نه ذکر شده بازدید از دوستان و خانواده و همچنین به عنوان کسب و کار و پنج گفت: آنها با دوستان و خانواده و جابجایی به هاوایی. وجود 40 که در سمت چپ پاسخ های خود را خالی بگذارید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>