هاوایی, پیش بینی لیست بالقوه اثرات از طوفان داگلاس و توصیه پیشگیرانه اقدامات

خدمات ملی آب و هوا امروز صبح صادر شده در این لیست از پتانسیل اثرات و اقدامات پیشگیرانه به عنوان طوفان داگلاس می رسد هاوایی امروز:

پتانسیل اثرات

باد:

محافظت در برابر زندگی>>تهدید وزش داشتن ممکن است اثرات گسترده در سراسر ایالت هاوایی است. پتانسیل اثرات در این منطقه عبارتند از:

>> قابل توجه سقف خسارت به ساختمان های محکم با داشتن پنجره درب و درب گاراژ شکست منجر به آسیب ساختاری. خانه های تلفن همراه به شدت آسیب دیده و با نابود شده است. آسیب های برجسته هوابرد پرتابه. مکان ممکن است غیرقابل سکونت برای هفته ها.

>> بسیاری از درختان بزرگ جامعی و یا بی خانمان همراه با نرده ها و جاده نشانه دمیده ،

>> برخی از جاده های صعب العبور از بزرگ باقی مانده و بیشتر درون شهری و یا به شدت پوشیده شده از درخت ، چندین پل causeways و دسترسی به مسیرهای صعب العبور.

>> مناطق بزرگ با قدرت و ارتباطات قطع.در جای دیگر در سراسر جزایر هاوایی کمی به هیچ تاثیر پیش بینی شده است.

موج:

محافظت در برابر محلی خطرناک خروش داشتن امکان محدود اثرات سراسر ایالت هاوایی است. پتانسیل اثرات در این منطقه عبارتند از:

>> موضعی آبگیری با طوفان خروش سیل به طور عمده در امتداد فوری سواحل و در پایین>>دروغ گفتن نقاط و یا در مناطق دورتر داخلی در نزدیکی جایی که بالاتر خروش آب حرکت در ساحل.

>> بخش های نزدیک به ساحل جاده ها و پارکینگ تبدیل شده و پراکنده گشتند با خروش آب. شرایط رانندگی خطرناک در مکان های که در آن موج آب را پوشش می دهد جاده ها است.

>> نسیم ساحل فرسایش. سنگین گشت و گذار نیز نقض تپه عمدتا معمولا در مکان های آسیب پذیر. قوی پاره کردن جریان.

>> جزئی به صورت محلی در حد متوسط آسیب به اسکله, اسکله ها, boardwalks و piers. چند کوچک صنایع دستی شکسته و دور از moorings.

در جای دیگر در سراسر جزایر هاوایی کمی به هیچ تاثیر پیش بینی شده است.

جاری شدن سیل باران:

محافظت در برابر تهدید کننده زندگی بارندگی سیل داشتن ممکن است اثرات گسترده در سراسر ایالت هاوایی است. پتانسیل اثرات عبارتند از:

>> عمده بارندگی سیل ممکن است بی درنگ بسیاری از تخلیه و نجات.

>> رودخانه ها و شاخه های فرعی ممکن است به سرعت در حال سرریز بانک های خود را در مکان های مختلف. جریان های کوچک creeks کانال آرویس و خندق ممکن است خطرناک رودخانه ها. در مناطق کوهستانی مخرب رواناب ممکن است به سرعت اجرا پایین دره در حالی که افزایش حساسیت به rockslides و رانش زمین. سیل سیستم های کنترل و موانع ممکن تاکید کرد.

>> سیل می توانید وارد کنید بسیاری از ساختارهای درون متعدد جوامع برخی از سازه های تبدیل شدن به غیرقابل سکونت و یا شسته. بسیاری از مکان های که در آن سیل ممکن است پوشش راه فرار. خیابان ها و پارکینگ تبدیل شدن به رودخانه ها از آب در حال حرکت با زیرگذر غوطه ور شده است. شرایط رانندگی خطرناک شده. بسیاری از جاده ها و پل تعطیلی با برخی از تضعیف و یا شسته.

تورنادو:

کمی به هیچ اثرات پیش بینی شده در این زمان در سراسر جزایر هاوایی.

احتیاطی/آمادگی اقدامات

تخلیه:

گوش دادن به محلی رسمی برای توصیه می شود آمادگی اقدامات از جمله تخلیه ممکن است. اگر دستور به تخلیه ، برای کسانی که نه تحت, تخلیه, سفارشات, ارزیابی ریسک از باد و سقوط درختان و جاری شدن سیل در محل شما. اگر شما تصمیم به حرکت و نقل مکان به یک مکان امن تر در این نزدیکی هست. اگر شما نمی جابجا کمک به نگه داشتن جاده های باز برای کسانی که زیر تخلیه سفارشات.

دیگر آمادگی اطلاعات:

در حال حاضر زمان برای تکمیل تمام آماده سازی برای حفاظت از زندگی و اموال مطابق با طرح شما برای مواقع اضطراری. اطمینان حاصل شود شما در یک محل امن قبل از شروع بادهای قوی و یا ممکن است سیل. هنگامی که ساخت ایمنی و آمادگی برای تصمیم گیری نیست و تمرکز دقیق هوا آهنگ از خطرات مانند سیل و باران آسیب gusts باد, موج طوفان و گردباد گسترش به دور از مرکز از طوفان است.

همیشه توجه به توصیه های مقامات محلی و مطابق با هر دستوری که صادر شده است. به یاد داشته باشید در طول طوفان 9 1 1 خدمات اورژانس ممکن است قادر به بلافاصله پاسخ اگر شرایط ناامن هستند.

اگر شما یک بازدید کننده می باشد که به نام شهرستان و یا شهر که در آن شما در حال اقامت و نام شهرستان که در آن ساکن. گوش دادن را برای این مکان در محلی به روز رسانی اخبار. با توجه به دستورالعمل از مقامات محلی.

زمانی که تامین امنیت اموال خود را در خارج از آماده سازی باید نتیجه گرفت در اسرع وقت قبل از اینکه شرایط بدتر. شروع قوی توفانی باد یا سیل می تواند باعث برخی از فعالیت های آمادگی برای تبدیل شدن به نا امن.

از نزدیک نظارت بر weather.gov, NOAA آب و هوا رادیو محلی و یا رسانه های خبری به صورت رسمی طوفان اطلاعات است. آماده برای انطباق با تغییرات احتمالی به هوا. اطمینان حاصل کنید که راه های متعدد برای دریافت هشدار آب.

برای کسب اطلاعات بیشتر:

https://www.weather.gov/hfo

ready.gov

getagameplan.org

redcross.org

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de