هاوایی مربی تیم فوتبال تاد گراهام موعظه فیزیکی ذهن-مجموعه

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

هاوایی سر مربی تاد گراهام وعده تیم فوتبال خود را نمایش داده خواهد شد سخت ضربه و حرارت-به دنبال رویکرد است.

“آمار در عمل؟” گراهام گفت. “ما در حال رفتن به فیزیکی. من اعتقاد دارم که شما را به بازی بازی با فیزیکی. شما نمی توانید انجام دهید که اگر شما همین حالا تمرین با فیزیکی.”

گراهام استخدام شد و به عنوان نیک Rolovich جانشین در ماه ژانویه است. در حالی که رزمندگان رنگین کمان رفت و از طریق تهویه آموزش برای دو ماه همه گیر منجر به لغو 14 بهار و شیوه های بهار بازی. با هیچ فرد تماس میان مربیان و بازیکنان گذشته هفت هفته راهنما شده است از طریق زوم جلسات FaceTime چت و تصویری جلسات.

گراهام گفت: عدم وجود شیوه را مجبور به رزمندگان برای تبدیل شدن به خلاق, در, عسل, تکنیک های مقابله.

“بزرگترین چیزی که ما در حال انجام است آنها را ارسال فیلم در مورد ردیابی” گراهام گفت. “آنچه ردیابی به این معنی است که با در نظر گرفتن زاویه مناسب به فوتبال است. ما می خواهیم به از بین بردن دو طرفه قطع از در حال اجرا به طوری که او قادر خواهید بود تنها به یک راه است. ردیابی و گرفتن زاویه مناسب آنچه را شما بزرگ tackler. ما آنها را ارسال فیلم نمایش بزرگ ردیابی بزرگ مقابله قابل توجه در منطقه اعتصاب. وجود دارد بسیاری از زوایای و ریاضیات درگیر در آن است.”

گراهام گفت که او همچنان امیدوار رزمندگان مجاز خواهد بود برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در اواخر ماه جولای. هر چه تاریخ شروع گراهام نشان داد هر بازیکن اما quarterbacks خواهد بود واجد شرایط برای تماس با ما در آموزش.

“هنگامی که ما را به اردوگاه های آموزشی ما می خواهیم برای ایجاد ذهن ما-در مجموعه ما چگونه بازی بازی” گراهام گفت.

در طول فصل وجود خواهد داشت فیزیکی شیوه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه با فندک تمرینات در پنج شنبه ها و جمعه ها پیش از بازی شب.

“هنگامی که ما شروع به تمرین (بازیکنان) در حال رفتن به, ‘وای که فیزیکی است’ ” گراهام گفت. “وجود دارد هیچ چیز ظرافت در مورد آن. اگر شما در حال رفتن به یک فیزیکی تیم فوتبال در روز شنبه شما رو به توان فیزیکی تیم فوتبال در روز سه شنبه و چهارشنبه. … به اعتقاد من در شبیه سازی. شما رو به شبیه سازی بازی سریع و بازی فیزیکی. اگر شما نیست, شما در حال رفتن به بازی در راه است که در روز شنبه.”

گراهام اذعان رزمندگان دارای DNA است که متناسب با طرح های خود را.

“بازیکنان ما باید یقه آبی سخت و لبه سختی در مورد آنها را که من دوست دارم” گراهام گفت. “من مثل این بازیکنان است. آنچه من دوست ندارم حق. من نمی خواهم نرمی. من دوست ندارم افرادی که نرم هستند. ما بچه ها مخالف است. من فکر می کنم آن را بزرگ مناسب است. … شما نگاه کنید ما در خط حمله. شما نگاه کنید در کشور ما خط دفاعی. ما باید قدرتمند و فیزیکی مردم است. وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید با آن است.”

گراهام گفت: بسیاری از اصول دفاعی — نه پیشرو با کلاه نه به دنبال پایین — نیاز به بیش از جلسه ویدئویی به کامل شود.

“چیزهایی وجود دارند که ما می توانیم نشان می دهد در فیلم و آموزش آن, آموزش, آن, آموزش, آن,” گراهام گفت. “اما ما باید برای شبیه سازی آن در عمل است. و همین دلیل است که ما امیدوار به بازگشت در این زمینه به زودی. … من دوست دارم که در اطراف این بچه ها. من خیلی پمپ به خارج وجود دارد برای بهار توپ و شروع به آموزش آنها. این چیزی است که در سخت بودن و دور از آنها. من آماده هستم به خارج وجود دارد و شروع به مربیگری آنها را دوباره. این یک معامله بزرگ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de