هاوایی Foodbank چهره های بزرگ افزایش تقاضا

هاوایی Foodbank دیده است یک افزایش در تقاضا برای اهدا مواد غذایی پس از coronavirus همه گیر آمار سلیمان — و به احتمال زیاد رشد بدتر است.

“ما در حال درخواست برای مواد غذایی بیشتر از Foodbank اما آنها بسته گفت:” کاترین Lederer, مدیر کار خدمات اجتماعی برای هاوایی دولت AFL-CIO است که توزیع مواد غذایی به مردم است. “مردم می ترسند. زیادی وجود دارد عدم قطعیت وجود دارد و ما نمی دانیم هنگامی که آن را به پایان. Foodbank است که بخش مهمی از جامعه ما و حتی بیشتر از آن در حال حاضر.”

هفته گذشته تقاضا برای مواد غذایی به حدی زیاد بود در AFL-CIO سوم متوالی توزیع مواد غذایی عملیات که سازمان زد. آنها در حال برنامه ریزی برای عبور از مواد غذایی بیشتر از هاوایی Foodbank امروز در ساعت 9 صبح در هاوایی کارکنان دولت با انجمن مرکزی در 888 Mililani سنت در Kakaako.

پس از رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige دستور داد هر کس به ماندن در خانه و یا محل کار از خانه در تاریخ 25 مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19 هاوایی Foodbank دیده است ماهانه افزایش تقاضا در سراسر اوآهو و کائوآئی از 1 میلیون پوند به 1.4 میلیون پوند است.

“ما در حال طرح ریزی اعداد به افزایش به 1.75 میلیون به 2 میلیون پوند در ماه آوریل” هاوایی Foodbank رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Ron Mizutani در بیانیه ای گفت. “هاوایی Foodbank به طور معمول خرید $33,000 از مواد غذایی در یک ماه در این زمان از سال است اما صرف $640,000 بر مواد غذایی و لوازم در چهار هفته گذشته برای COVID-19 امداد. ما در حال طرح ریزی برای صرف $350,000 به $500,000.”

بیش از 194,000 مردم در زمینه نرخ بیکاری در سراسر جزایر از مارس 1 همراه با از دست دادن دو وعده غذا در هر روز برای هاوایی دانش آموزان از آنجا که دانشگاه ها تعطیل هستند.

همچنین در روز جمعه Mokulele شرکت های هواپیمایی اعلام کرد که پرواز کرده بود 1500 پوند از مواد غذایی از هونولولو و کهولوی به صورت رایگان به مولوکای که در آن فروشگاه مواد غذایی اصلی, دوستانه, مرکز بازار شد و پس از توقیف دو نفر از کارکنان تشخیص داده شد با کوروناویروس.

در مارس 28, تنها با کلمه از دهان تبلیغات شب قبل از Waianae ساحل جامع مرکز بهداشت توزیع مواد غذایی عملیات پشت Waianae بازار دیدم یک خط از وسایل نقلیه است که شروع به کشش بیش از 2 مایل در ساعت قبل از خط مونتاژ از داوطلبان شروع به پر کردن تنه 514 وسایل نقلیه آغاز و در ظهر.

بسیاری از 55,000 پوند از مواد غذایی از هاوایی Foodbank همراه با یکی دیگر از 500 پوند سالاد اهدا شده توسط Kahumana مزارع ارگانیک در Waianae که در نظر گرفته شده برای رستوران ها که در حال حاضر بسته شده گفت: Alicia Higa, مدیر ارتقای سلامت برای Waianae ساحل جامع مرکز بهداشت.

“این دیوانه” Higa گفت. “اگر ما انتشار آن را من نمی دانم آنچه را که باید اتفاق افتاده است. بسیاری از اعضای جامعه ما رو بیکار. و برای هر بچه وجود دارد دو وعده غذا در روز استفاده نمی کنند از مدرسه.”

وزارت آموزش و پرورش ارائه شده است گرفتن و رفتن صبحانه و ناهار وعده های غذایی برای دانش آموزان در Waianae متوسط و بالا در مدارس Nanakuli بالا و متوسط و Maili, Makaha و Nanaikapono مدارس ابتدایی است.

حتی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس 40 درصد از بادپناه ساحل ساکنان دچار “عدم امنیت غذایی” Higa گفت. در حال حاضر جستجو برای مواد غذایی است منفجر شد.

“در حال حاضر حتی برای افرادی که پول ما با داشتن مشکل گرفتن مواد غذایی در فروشگاه ها,” او گفت:. “آن حالت وحشت. مردم در حال زندگی روز به روز.”

Higa به نام هاوایی Foodbank “ما زندگی حافظ.”

او التماس “هر کسی که این فرصت را برای کمک به هاوایی Foodbank. آنها واقعا در حال کمک به مردم در جامعه ما است. ما آنها را درک کنید.”


به کمک مالی به هاوایی Foodbank و یا برای شرکت در یک مجازی درایو مواد غذایی بازدید HawaiiFoodbank.org تماس بگیرید و یا 836-3600.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>