هاوایی انتظار برای دریافت $54M برای دانش آموزان در معرض خطر Tulsi Gabbard اعلام

  • THE BRATTLEBORO REFORMER VIA ASSOCIATED PRESS / JAN. 21 U.S. Rep. Tulsi Gabbard (D, Hawaii) announced that the first round of what is known as Title I, Part A assistance will be dispersed in July.

    در برتلبرو اصلاح طلب از طریق آسوشیتد پرس / JAN. 21

    در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard (D, Hawaii) اعلام کرد که اولین دور از آنچه شناخته شده به عنوان من قسمت کمک خواهد شد پراکنده در ماه جولای.

هاوایی است که میله میله به بیش از $54 میلیون در فدرال برای کمک به مدارس برای کمک به دانش آموزان در معرض خطر در جوامع کم درآمد.

در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard (D, Hawaii) اعلام کرد که اولین دور از آنچه شناخته شده به عنوان من قسمت کمک خواهد شد پراکنده در ماه جولای.

“بسیاری از ما keiki چالش مواجه خارج از کنترل خود و است که نیاز به حمایت در مدارس ما. ما کار کرده اند برای اطمینان از این بودجه در حال تحویل به معلمان ما برای کمک به آنها را با ارائه ابزار مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی همه ما keiki ارائه آنها را با یک پایه قوی در یادگیری” Gabbard گفت: در آزادی مطبوعات.

با توجه به انتشار از $16.3 میلیارد دلار اختصاص به عنوان من قسمت یک در سراسر کشور حدود 5.5 میلیارد دلار در دسترس تبدیل خواهد شد در تاریخ 1 ژوئیه و باقی مانده در دسترس تبدیل خواهد شد در اکتبر 1.

دو نوع از کمک های که ارائه می شود می توانید بر اساس عنوان من وجوه Gabbard گفت: اولین بار است که یک “schoolwide برنامه” است که به انعطاف پذیری در چگونه منابع را می توان توزیع. دوم این است که یک “هدف برنامه کمک” که اجازه می دهد تا مدارس برای شناسایی دانش آموزانی که در حال شکست و یا در خطر شکست.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>