هاوایی دموکرات لغو پیاده روی در رای گیری ریاست جمهوری بود که برنامه ریزی شده برای آوریل 4

هاوایی حاکم دموکرات امروز لغو شد برنامه ریزی برای پیاده روی در رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری که برنامه ریزی شده برای آوریل 4 و همچنین اعلام کرد که آنها را به تاخیر دولت خود کنوانسیون بیش از سه ماه به آخر هفته از سپتامبر. 5 و 6.

در ایمیلی به اعضای حزب امروز صبح موقت دولت رئیس کیت استنلی گفت: حزب عدالت و برنامه ریزی برای اضافه کردن یک دور جدید از پست الکترونیکی-در انتخابات به حزب-اجرای اولیه ریاست جمهوری به طوری که افرادی که در حال برنامه ریزی برای رای دادن در فرد در مارس 4 هنوز هم می توانید با شرکت در نظرسنجی.

“در عین حال ما از همه می خواهیم که دریافت خواهد شد و یا دریافت یک رای گیری به رای خود را و ایمیل آن را به عقب گفت:” استنلی در بیانیه ای.

این حزب در این سال راه اندازی یک رای جدید-با-پست-سیستم برای ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری بلکه در حال برنامه ریزی پیاده روی در رای گیری برای آوریل 4 برای کسانی که ترجیح می دهند برای شرکت در فرد است.

رای گیری باز است فقط به اعضای حزب و کمک خواهد کرد که تصمیم می گیرید که چگونه هاوایی نمایندگان خواهد بود apportioned در میان ملی نامزدها برای رئيس جمهور در کنوانسیون ملی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 13-16 در میلواکی است.

مقامات حزب امیدوار بود که رای جدید-با-سیستم پست الکترونیکی را افزایش مشارکت مردم است. نزدیک به 34000 دولت دموکرات ها رای دادند و در راه رفتن-در رای گیری در سال 2016.

این اتهامات در پاسخ به گسترش coronavirus.

“در این زمان تنها یقین است که وجود دارد عدم قطعیت” استنلی نوشت. “ایمن ماندن مراقبت از یکدیگر و در ارتباط باشید برای به روز رسانی های آینده در مورد برنامه های ما است.”

استنلی اضافه شده در ایمیل “شهرستان کنوانسیون در حال به تعویق افتاد, لغو شد و یا county, پارتی, کسب و کار در حال انجام است به معنای دیگر. خود را در استان ها به شما اجازه می دانم که چه برنامه های خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها قادر است.”

دولت کنوانسیون برنامه ریزی شده برای ماه مه 23-24. “ما در حال حاضر در حال کار با ما فروشنده و (کمیته ملی حزب دموکرات) در یک راه برای انتخاب نمایندگان ما که شامل نه جلسه در فرد” استنلی نوشت.

دفتر مرکزی حزب در جنوب خیابان در هونولولو بسته است از امروز و همه کارکنان از راه دور تا اطلاع ثانوی.

“ما نمی خواهد برنامه ریزی هر اضافی در جلسات حضوری و درخواست برای همه در حال حاضر جلسات برنامه ریزی می شود مجددا” با توجه به اعلام. “اگر شما یک انجمن یا کمیته صندلی ما مشاوره شما را به جمع و به ملاقات با استفاده از تصویری/نهفته در صورت لزوم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>