Hawaii County قانونگذاران درخواست شهردار هری کیم به منظور 15 روز از پناهگاه در محل

این جزیره هاوایی به هیئت دولت قوه مقننه امروز ساخته شده است یک درخواست به شهردار هری کیم به منظور شهرستان همه از ساکنان هاوایی به “پناهگاه در محل” برای 15 روز آینده.

نامه امضا شده توسط چهار سناتور امور خارجه و هفت دولت هاشمی که به نمایندگی از جزیره هاوایی همچنین خواستار کیم به تعطیل کردن همه غیر ضروری دولت عملیات و نیاز به قرنطینه از همه ورود مسافران از خارج از هاوایی در هیلو و Kona فرودگاه بین المللی برای حداقل 15 روز است.

قانونگذاران نیز می خواهید کیم به هماهنگی با هاوایی سازمان مدیریت اضطراری مدیر Kenneth هارا به “همه اقدامات لازم” را به اطمینان حاصل شود که زنجیره تامین امن است برای نیازهای اولیه مانند غذا و دارو و آب و ارتباطات بنزین و باری است.

“به عنوان شهردار شما تنها کسی است که قدرت مستقیم به موسسه این اقدامات گفت:” این نامه است. “کل جزیره هاوایی هیئت است که صحبت کردن با یک صدای جمعی و ما درخواست شما را به اقدام فوری برای سلامت ایمنی و رفاه ساکنان این شهرستان از هاوایی است.”

کائوآئی تحمیل کرده است یک شب مقررات منع رفت و آمد در حالی که هونولولو و مائوئی دستور داد که میله بسته می شود و رستوران ها پنهان به از عملیات تنها اما کیم سمت چپ آن را به صاحبان جزیره هاوایی کافه ها و رستوران ها به تصمیم می گیرید اگر آنها می خواهند برای بستن یا محدود کردن عملیات خود را.

“اگر رستوران ها و کافه ها و مکان های عبادت تصمیم به باز باقی می ماند, آیا آدرس شما چگونه خواهد به حداقل رساندن خطر ابتلا به مشتریان خود” کیم نوشت: در دفاع مدنی پیام در روز سه شنبه. “این از اطمینان از پاکیزگی تسهیلات و اجتماعی فاصله.”

تا کنون جزیره هاوایی شناسایی شده تنها یک مورد از coronavirus در جزیره اوآهو در حالی که شناسایی کرده است 28; مائوئی 5; و کائوآئی است 3.

در این نامه امضا شده توسط سنسور. کای Kahele راسل Ruderman, Dru Kanuha و لورن Inouye; و توسط مظنونان حمله به دانشگاه کریس تاد ریچارد Onishi, علامت Nakashima, شادی, San Buenaventura, ریچارد Creagan نیکول Lowen و دیوید Tarnas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>