هاوایی coronavirus موارد صعود با 9 به صورت مستقیم دوم بعد بالا بردن سطح ایالت در مجموع به 673

هاوایی وزارت بهداشت مقامات امروز گفت که دولت شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 673 تا نه از روز جمعه.

امروز دوم راست, روز است که این ایالت در مجموع افزایش و نه موارد است. روز جمعه مقامات گزارش شش عفونت های جدید در اوآهو و سه مسن موارد بود که طبقهبندی به عنوان مثبت است. این بالاترین افزایش روزانه از مارس.

هشت امروز از موارد جدید در اوآهو در حالی که نهم است هاوایی اقامت تشخیص داده شده از دولت است.

از امروز 40 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 616 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع. دو نسخه جدید موارد — هر یک در اوآهو و مائوئی — گزارش شد امروز. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

حدود 92 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

توسط شهرستان هونولولو دیده است 402 بيمار منتشر شده از انزوا. مائوئی تا به حال 113 بيمار منتشر شد. هر دو کائوآئی و جزیره بزرگ هیچ فعال عفونت موارد است.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 439 در اوآهو 120 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل همچنین شامل 12 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 83 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 82 بستری شدن در بیمارستان در دولت, 58 شده اند در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

از بیش از 54,055 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی حدود 1.2 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت شمارش 798 جدید, نتایج آزمون امروز در شمارش.

>> مرتبط با: سرور در حال خوشحالم که به بازگشت به کار به عنوان هاوایی مشتریان به آرامی بازگشت برای ناهار خوری نشسته

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de