هاوایی تایید coronavirus موارد افزایش به 442 تا 7

هاوایی وزارت بهداشت مقامات امروز گفت که دولت شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 442 تا هفت از شنبه.

از تمام موارد تایید شده در هاوایی پس از شروع شیوع 42 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ مورد جدید امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

دولت coronavirus مرگ و میر می ایستد در شش بدون تغییر از روز شنبه. چهار نفر از مرگ و میر شده است در اوآهو و دو در مائوئی.

در مجموع 251 بیماران بهبود یافته اند از زمان آغاز شیوع این بیماری با مقامات بهداشتی گزارش 138 اضافی مردم “منتشر شده از انزوا” را به عنوان از ظهر امروز. آخرین آمار و ارقام به این معنی است که بیش از نیمی از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی را بازیافت.

امروز ایالت تعداد کل تایید coronavirus عفونت شامل 334 موارد در اوآهو, 57 در Maui County, 28 در جزیره هاوایی و 18 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی.

این ایالت در مجموع نیز شامل دو هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

سه مورد در ایالت کل در حال بررسی شناسایی county, چهار, کمتر از چهارشنبه.

در همه مقامات دولتی امروز گزارش شش مورد جدید در اوآهو دو در جزیره هاوایی سه در Maui County, و هیچ مورد جدید در کائوآئی. مقامات بهداشتی می گویند که مجموع تغییرات توسط شهرستان است که “بزرگتر از این تعداد در سطح ایالت به تازگی موارد گزارش شده به دلیل گزارش موارد در حال بررسی بودن درجۀ به شهرستان در مجموع به عنوان اطلاعات بیشتری جمع آوری شده است.”

توسط شهرستان هونولولو دیده است 188 بیماران بهبود می یابند مائوئی تا به حال 31 بهبود جزیره بزرگ تا به حال 21 و کائوآئی دیده است 11 عنوان از ظهر امروز در بخش بهداشت و درمان می گوید.

از 42 بستری شدن در بیمارستان در دولت 36 شده اند در اوآهو پنج در مائوئی و یکی در کائوآئی.

آخرین شمارش شامل حداقل 15 مراقبت های بهداشتی کارگران در مائوئی یادبود مرکز پزشکی شش crewmembers از بین جزیره کشتی کروز غرور آمریکا در حال حاضر در بندر هونولولو و دو نفر از اعضای هاوایی گارد ملی همه از آن فاش شد شنبه.

داستان های مرتبط: نظامی نمی گویند که چگونه بسیاری از coronavirus موارد در هاوایی

یادداشت سردبیر: این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>