هاوایی تایید coronavirus موارد افزایش به 106

  • DENNIS ODA / DODA@STARADVERTISER.COM Hundreds of cars lined streets that lead into Kakaako Waterfront Park Saturday for people to be screened and tested for the coronavirus.

    دنیس ODA / [email protected]

    صدها خودرو در صف خیابان که منجر به Kakaako اسکله پارک شنبه برای مردم به نمایش و تست شده برای کوروناویروس.

هاوایی وزارت بهداشت مقامات امروز گفت که دولت شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 106 تا 11 از چهارشنبه.

از تمام موارد تایید شده در هاوایی پس از شروع از وقوع هفت مورد نیاز بستری بود که یکی بیشتر از گزارش روز شنبه, دولت, سلامت, مقامات گفت.

امروز شمارش شامل 77 اوآهو, ساکنان 14 Maui County, ساکنان, 5 هر یک در جزیره بزرگ و در شهرستان کائوآئی. سه مورد در حال بررسی شناسایی شهرستان محل سكونت به گفته مقامات بهداشتی.

از 106 نفر در مجموع 15 غیر-ساکنان هاوایی: پنج اوآهو, چهار در کائوآئی سه هر در مائوئی و جزیره بزرگ.

مقامات بهداشت همچنین اضافه شدن یک دسته بندی جدید به مجموع امروز: هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از کشور وجود دارد که دو نفر.

روز شنبه, هاوایی, مقامات بهداشت گفت: وجود داشته است 4,658 COVID-19 آزمون تکمیل همه اما 379 از آزمایشگاه های خصوصی.

به نقل از ایالات متحده, جراح عمومی, بهداشت مدیر بروس اندرسون گفت: “رفتار این وضعیت به عنوان اینکه شما را تحت تاثیر قرار بود توسط COVID-19. فاصله خودتان را از دوستان خود. در نهایت آن را برای رفتن به نحوه تعامل ما با یکدیگر است.”

نیویورک تایمز امروز گزارش داد که ایالات متحده پیشی گرفته است تمام کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و اسپانیا و چین برای مجموع تعداد موارد COVID-19.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>