هاوایی سرآشپزها هونولولو نوار به نام جیمز ریش semifinalists

  • STAR-ADVERTISER / DEC. 2016 Chefs Chris Kajioka and Anthony Rush of Senia. Honolulu’s Senia restaurant scored two spots on the James Beard Foundation list of semifinalists for its prestigious culinary awards, announced this morning.

    STAR-ADVERTISER / DEC. 2016

    سرآشپزها کریس Kajioka و آنتونی عجله bed and go apartments. هونولولو را bed and go apartments رستوران به ثمر رساند دو لکه بر روی جیمز ریش پایه و اساس لیست semifinalists برای آن معتبر آشپزی, جوایز, اعلام کرد این صبح است.

هونولولو را bed and go apartments رستوران به ثمر رساند دو لکه بر روی جیمز ریش پایه و اساس لیست semifinalists برای آن معتبر آشپزی, جوایز, اعلام کرد این صبح است.

آشپز/صاحبان کریس Kajioka و آنتونی راش به نام به منطقه ای رده بهترین آشپز در غرب و اقیانوس آرام در حالی که میمی مندوزا بود به نام ملی در رده برجسته آشپز شیرینی.

پیوستن به Kajioka و عجله در آشپز گروه هستند کیجی Nakazawa از سوشی شو در Waikiki و شلدون شمعون از اصل و نسب در مائوئی. شمال غربی/اقیانوسیه دسته شامل 20 دیگر semifinalists از هاوایی و آلاسکا ایالت واشنگتن و اورگان است.

هونولولو نوار چرم صحن نامگذاری شد کسیکه برای برجسته نوار برنامه های دیگر در سراسر کشور دسته.

این semifinalists خواهد بود مقایسه کردن برای نهایی نامزدهای جیمز ریش رستوران و آشپز جوایز در 25 مارس. برندگان اعلام خواهد شد در جشن و سرور 4 مه در شیکاگو است.

از آن شده است بیش از یک دهه پس هر کسی از هاوایی منتقل شده است از کسیکه لیست به فینالیست. جورج Mavrothalassitis از آشپز Mavro آخرین به ادعای واقعی جایزه به عنوان منطقه ای بهترین آشپز در سال 2003.

شانس می تواند بهتر از این سال به عنوان جیمز ریش بنیاد وفراهم جغرافیایی آن دسته بندی قرار دادن هاوایی در این سال در غرب و اقیانوس آرام ، از سال 2007 هاوایی بوده و رقابت در یک منطقه که شامل تمام از کالیفرنیا.

جدید منطقه است تراز وسط قرار دارد بیشتر به عنوان آن را در سال زمانی که هاوایی سرآشپزها Roy, Yamaguchi, Alan Wong و Mavrothalassitis برنده بالا آشپز جوایز.

این بنیاد برگزار شد آنلاین باز فراخوان در ماه اکتبر این مطالب همراه با پیشنهادات از مستقل داوطلب گروه از بیش از 250 اعضا در حال بررسی توسط کمیته نامزدی برای تعیین semifinalists در هر یک از 23 دسته بندی. یک گروه از بیش از 600 قضات تعیین کننده نهایی و سپس برندگان.

برای یک لیست کامل از semifinalists رفتن به jamesbeard.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de